Duvara Monte Masa Modelleri

3.141

Mutfak masası duvara sabit katlanabilir özelliktedir. Açılır kapanır duvara monte bar masası modelleri balkon ve teras için de kullanıma uygundur. Mutfaklarda çok yer işgal etmeyen bu ürünler küçük mutfak için çözümler sunarken, ferah ve rahat hareket alanları da oluşturur.

Evlerde pratik çözümler her zaman için büyük etkiler yaratır. Kısıtlı alan olduğu durumlarda bu pratik çözümlerin değeri çok daha önemli bir hal alacaktır. Bu yüzden de sizlere duvara monte edilen masa modellerinden söz etmek ve ne gibi avantajlar sunduğundan bahsetmek istiyoruz.

   

Duvara Katlanır Çalışma Masası

Duvara monte masalar her ne kadar yemek masası yada mutfak masası olarak bilinse de küçük odalar için çalışma masası olarak da çokça tercih ediliyor. Küçük bir odanız var ve bu odada muhakkak bir masa bulunması gerekiyorsa, odaya yerleştirilecek olan masanın zaten kısıtlı olan alanı daha da küçülteceğini biliyorsunuz. Bu durumun önüne geçebilmek adına masanın kullanılmadığı zaman diliminde ortadan kaldırılması ve ihtiyaç dahilinde pratik bir şekilde tekrardan hazır hale getirilebilmesi çok önemli. Bunun için de duvara monte edilen masalar küçük odalar için çok büyük kolaylık sağlayacaktır diyebiliriz. İster mutfakta yemek masası, ister odanızda çalışma masası olarak, isterseniz balkon masası olarak kullanabilirsiniz.

4 Kişilik Duvara Monteli Bar Masa Modelleri

Duvara monte edilen masalar içerisinde en çok karşılaşacağınız model dört kişilik masalar olacak. Dört kişinin rahatlıkla yemek yiyebilmesine imkan sağlayan bu modeller açıldığı zamanda çok fazla yer kaplamadığı için özellikle mutfaklar da tercih ediliyor. 4 kişilik duvara monte yemek masası modelleri piyasada az bulunan bir mobilya türüdür. Fakat istediğiniz ölçüde özel olarak sipariş verebilirsiniz.

6/8 Kişilik Duvara Monteli Ahşap Masa Modelleri

Daha kalabalık aileler ya da sıkça misafiri olanlar için 6 ya da 8 kişilik masalar daha ideal olacaktır. Bu modellerin handikabı ise açılacağı esnada önünde nispeten geniş bir alanın olması gerekliliğidir. Kapatıldığı zaman zaten yer kaplamadığı için size önemli bir avantaj sunduğunu da unutmayın. Piyasada zor bulunan bu ürünü özel olarak da sipariş verebilirsiniz.

Destek Ayaklı Modeller

Bazı duvara monteli masalarda herhangi bir ayak bulunmaz ve masayı açıldığında sabit tutan tek şey duvara monte edilen kısımda kullanılan mekanizmadır. Fakat bu mekanizma kimi zaman bozulabilir ya da ağırlığı kaldıramayabilir. Bunun önüne geçebilmek için masanın uç kısmında en azından bir tane, mümkünse iki tane ayak bulunan modelleri tercih etmenizde fayda var.

Duvara monte katlanır balkon masası

Esasında bu ürünler sadece balkon yada teras için üretilmez. Mutfak ve oturma odası gibi alanlarda da tercih ediliyor. Fakat kullanıcılar bu şekilde isimlendirdiği için kimileri katlanır mutfak masası olarak belirtiyor.

Duvara monte katlanır masa ayağı ahşap ve metal olmak üzere iki çeşittir. Mutfak yada yemek odası takımındaki diğer ürünlerle kombin olacak şekilde tercihinizi yapabilirsiniz.

 

Modern duvara monteli masa modelleri

Duvara Monte Masa Modelleri

 

 

 

 

Duvara katlanır masa modellerinin tamamını görmek için aşağıdaki ufak resimleri tıklayabilirsiniz.

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın