Kapı Önü Ayakkabılık Dolabı Modelleri

1.254

Kapı Önü Ayakkabılık Dolabı Modelleri ahşap ve metal olmak üzere çeşittir. Kapı önü ayakkabılık fiyatları hem ürün kalitesi ve hem de ebatlarına göre belirleniyor. Son yıllarda renkli ahşap ayakkabılıklar rağbet görmeye başladı. Bununla beraber palet ayakkabılık modelleri de bulunuyor. Esasında biraz yeteneğiniz varsa paletlerden siz de kendinize bir kapı önü ayakkabılık dolabı yapabilirsiniz. Bu konumuzda örnek olması açısından siyah, mavi, beyaz gibi farklı renklerde lake cilalı dolap örnekleri, metal, plastik raf ve kapak tasarımları sunduk. Dilerseniz şimdi birlikte inceleyelim.

Evlerin hemen girişine yerleştirdiğimiz ve düzen sağlama, dağınıklığı engelleme konusunda bizlere büyük bir yardım sunan ayakkabılıklar günden güne değişiyor. Önceleri genellikle plastik ayakkabılıkları görebiliyorduk fakat günümüzde kapaklı ve ahşap ayakkabılıklar çok daha popüler hale gelmiş olup sizlere son dönemin en trend modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Kapaklı Kapı Önü Ayakkabılık Modelleri: Kapaklı ayakkabılıklarda en çok karşımıza çıkan modeller standart kapaklı ayakkabılık modelleri diyebiliriz. Bu modellerde ayakkabılığın ön kısmında iki adet büyük kapak yer almakta ve iç kısım raflarla bölünmüş durumda. Maliyet olarak en uygun model diyebileceğimiz standart ayakkabılıklar görsellik noktasında ve işlevsellik açısından herhangi bir artı katmıyor.

Düşer Kapaklı Kapı Önü Ayakkabılık Modelleri: Düşer kapaklı ayakkabılık modelleri standart modellerden farklı bir tasarıma sahip. Tasarım itibariyle çok daha zarif bir görüntüye sahip olan kapaklı ayakkabılık modelleri standart modellerle kıyaslandığında çok daha az yer kapladığı için de işlevsel bir model.

Sürgülü Kapı Önü Ayakkabı Dolabı Modelleri: Son olarak sürgü sistemiyle dizayn edilen kapaklı ayakkabılıklardan söz etmek istiyoruz. Bu modellerde ayakkabılık çekmece mantığıyla tasarlanmış olup her çekmece bir sürgülü sistem ile açılıp kapanıyor. Bu sayede çok daha geniş bir depolama alanı sağlanırken tüm çekmeceyi çekip istediğiniz ayakkabıyı rahatlıkla bulabiliyorsunuz.

Kapı Önü Metal Ayakkabılık Modelleri: Çerçeve kısmı metal malzemeden yapılmış ürünlerdir. Diğer kısımlar ise ya ahşap yada plastik olabiliyor. Mebran kaplama, sunta kaplama, yada mdf gibi farklı çeşitleri de bulunuyor. Bu tür ürünler yukarıda bahsettiğimiz gibi farklı kapak mekanizmalarına sahiptir.

Kapaksız Ayakkabılıklar: Çok fazla tercih edilme de piyasada bulabileceğiniz türden bir modeldir.

Kapı önü ayakkabılık kilitli modeller: Daire dışında yada dış mekanda kullanıma uygun kapı önü ayakkabı dolabı modelleri kilitli olması sebebi ile çalışma sıkıntınız olmaz. Eğer siz de evin dış kısmı için kapı önüne dolap alacaksanız bu tarz kilitli modelleri de değerlendirebilirsiniz.

Düşer kapaklı ayakkabılık modelleri

Standart kapaklı ayakkabılık modelleri

Küçük kapaklı ayakkabılık modelleri

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın