Dekoratif zigon sehpa modelleri ve fiyatları

3.447

Evinizin her alanında ve özellikle de misafir odalarının olmazsa olmaz dekorasyon aksesuarlarından biri olan dekoratif sehpa modelleri hakkında yazı ile sizler le birlikteyiz.

Dekoratif sehpa modelleri modern ve şık görüntüsü ile evlerinizdeki dekorasyonu tamamlayan en önemli aksesuarlar arasındadır. Genellikle oturma odalarında kullanılan sehpa modelleri arasında en çok tercih edilen modeli ahşap sehpa modelleri dir. Ahşap sehpa tasarımlarını beğenen kişiler geniş ürün yelpazesi sayesinde istedikleri ahşap sehpa modellerini bulabilirler.

Dekoratif sehpa kampanyaları

 

Tekzen Veys Coffe Table üçlü zigon sehpa fiyatı: 99 TL dir. Firma bu fiyata 12 taksit avantajı sunuyor. Sehpanın ceviz krem ve beyaz renk seçenekleri bulunuyor. Sehpanın yüksekliği 45cm’dir. Genişlik 40 cm’dir.  Ürünün üst kısmı MDF mebran kaplamadan yapılmıştır.

Evmanya Mobilya Minar Corby Orta Sehpa Beyaz İstanbul indirimli kampanyalı fiyatı: 149 TL. Üründe şu an yüzde 50 indirim kampanyası sürüyor. Sehpanın indirimsiz fiyatı 299 TL. Ürün satışında kargo bedava ve kurulum ücretsiz. Kurulum için randevu alabiliyorsunuz. Firma bu sehpa modeline taksit imkanları da sunuyor.

Ahşap sehpa modellerinin yanısıra metal sehpa modelleri ve cam sehpa modelleri de bulunmaktadır. Bu iki ürünün de çok fazla sayıda çeşidi sayesinde istediğiniz tarz ve dizayn da ürün bulabilirsiniz.

Evidea Rafevi Hansel zigon sehpa kampanyalı indirimli fiyatı: 79,90 TL. Ürünün fiyatı indirimsiz olarak 124 TL dir. Sehpa rengi ceviz ve beyazdan kombine edilerek oluşturulmuş. Bu şekilde şık bir tasarım ortaya çıkmış. Zigon sehpa büyük orta ve ufak olmak üzere üçlü takımdan oluşuyor. Üründe kullanılan malzeme suntalamdır.

Çok amaçlı sehpa modelleri son yıllarda daha renkli ve spor modeller ile karşımıza çıkıyor. Eski sehpalar artık neredeyse tarih olmak üzere , onun yerine daha kullanışlı modeller üretilmeye başlandı.Dekoratif sehpa fiyatları ise seçtiğiniz ürün ve modele göre çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Fiyat konusunda detaylı bilgiye mobilya satış mağazalarından yada online satış yapan sitelerden bilgi alabilirsiniz.

Monte Sehpa Cape Zigon Sehpa Ceviz 319.90 TL

Variant Roma Zigon Sehpa Ceviz 209.90 TL

Variant Paris Zigon Sehpa Ceviz 169.90 TL

TORİNO ZİGON SEHPA 720 TL

SÜMER ZİGON SEHPA RUMELİ 144 TL

RÜYA ZİGON SEHPA 199 TL

ROMA ZİGON SEHPA- CEVİZ 99 TL

PORTO ZİGON SEHPA 679 TL

POROS ZİGON SEHPA 196 TL

POLLEN WALLNUT ÜÇLÜ ZİGON SEHPA 299 TL

PİRAMİT ZİGON SEHPA 199 TL

Monte Sehpa Nero Zigon Sehpa Ceviz 269.90 TL

Monte Sehpa Letto Zigon Sehpa Ceviz 239.90 TL

Monte Sehpa Gofrato Zigon Sehpa Ceviz 269.90 TL

Hamdeko Yalın Zigon Sehpa 1339 TL

COFFE TABLE ZİGON SEHPA 4LÜ 139 10 FARKLI RENK SEÇENEGI 139 TL

BOOD ZİGON SEHPA 819 TL

BİSKAY ZİGON SEHPA 489 TL

AMORFİ C07 ZİGON SEHPA 409 TL

Yukarıda sizler için dekoratif sehpa çeşitleri isimli bir resim albümü hazırladık. Çok fazla çeşidin  bulunduğu bu albümde gezinirken umarım aradığınız ve beğendiğiniz ürünü bulabilirsiniz. Sizlere iyi seyirler.

 

 

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın