Yatak Odası Cibinlik Takımları

Yatak Odasında Cibinlik Takımları son yıllarda çokça dikkat çeken ürünler içinde yer alıyor. Bu sayfamızda size cibinlikli yatak odası takımları örnekler sunacağız.

Yatak odası dekorasyonlarında cibinlikten yararlanmak son senelerde yararlanılan seçenekler arasında yer almaktadır. Kimi zaman Osmanlı tarzı yatak modeli tercihlerinde bulunurken kimi zaman tepeden bağlanabilme özelliğine sahip cibinlikli yatak modelleri tercihlerinde bulunabilirsiniz. Her iki yatak modelinde de cibinlikli model uygulaması yapılarak istediğiniz hoş görünümlü yatakların yatak odalarınızda hakimiyet kurmasına imkan tanımış olacaksınız. Yatak odalarınızda bu yatak modeli tercihlerinizle istediğiniz modernliği de nostaljiyi de yakalamanın mutluluğunu tatmak için hala bekliyor musunuz?

Yatak odalarınızda cibinlik modeli tercihinde bulunduğunuz zaman cibinlik karyola modeli tercihinde de bulunarak da cibinlikten yararlanabilirsiniz. Cibinliğinizin tozlandığı zaman çıkarıp kolay bir şekilde yıkayabileceğiniz model tercihinde bulunmanız temizlik açısından da gerekli bir durum olarak bilinmektedir. Yatak odanızda istediğiniz cibinlik modeli tercihinde bulunarak dekoratiflik oluşturmak tamamen sizin tercihinize kalmış bir durumdur. Kendi ruh halinizin de olumlu etkileneceğini düşündüğünüz yatak modelinin cibinlikli modeller arasında olduğunu düşünüyorsanız vakit kaybetmeden cibinlikli yatak modeli tercihinizi uygulamaya geçirebilirsiniz. Yatak odası cibinlik fiyatları modele göre değişiyor.

Siz de yayınlamış olduğum cibinlik modelli yataklar arasından seçim yaparak yatak odalarınıza renk katabilirsiniz.

Yatak odası dört köşe cibinlik takımları çift kişilik ve tek kişilik olarak üretiliyor. Yatak odası cibinlik tacı fiyatları 2020 yılında ölçü ve modele göre değişiyor.

4 köşe cibinlik modelleri yuvarlak cibinlik tacı bir takım olarak satışa sunuluyor. Cibinlik tülleri de köşelerden çeşitli bağcık türleri ile bağlanarak daha otantik bir tasarım sunuluyor.

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın