Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri 2019
Kapat

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri

Anasayfa
Ev Dekorasyonu Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri

Bohem nedir ilk önce bunun üzerinde duralım bohem, bu günü ve yarını düşünmeden tasasız rahat özgür bir hayat yaşamak bohem sanatın hemen hemen her noktasında vardır. Bohem hayatı ise 20.yüzyılda Paris te resim, filozof, yazar, müzisyen topluluğundan oluşanlardan oluşmuş tasasız hayat yaşamak, gününü gün etmek, Özgürlüğün uç noktalarında yaşamak gibi özellikleri olan bohemciler Paris olmak üzere dünyadaki birçok ülkeyi etkilemişler ve bu etkileşim sanatın birçok dalında kendini göstermiş. Behom tarzı giyim de oldukça etkisini göstermiş bayanların dolaplarında bohem tarzı kıyafetleri oldukça bulundurdukları gözlenmiştir.

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri 8

Bizim konumuz bohem tarzı ev dekorasyonu şimdi bu dekorasyonu sevenler ve evlerinde kullanmak isteyenler için bu yıllı bohem tarzı fikirlerini araştırdık.

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri 7

Bohem evlerin içi uyumsuzluğun uyumu diyeceğimiz renkler ve yüz yıl önceki ev dekorasyondan kalma eşyaların ile bu yıllın modası olan eşyaların uyumlaştırmaya çalışmış görsellikte çokta güzel olmuş. Çok eski bir halının modern bir yatak odasında konulması, modern perdelerin uçlarında ve süslemelerinde 19 yüzyıldan alınması. Zıt renkler kullanın bohem hayat amacı zıtlıklardaki uyumdur görsellik ön planda koltuktaki renkler, çarşaflar çizgi filmlerden gelmiş her eşyanın bir hikâye anlatmak istiyormuş gibi gelecek size anti kayacıya gidin ve her yüzyılda kalan hoşunum aza giden bir ev eşyası alın halı, yatak örtüsü, perdeler, duvar aynası, tablo, saat gibi istediğiniz uyumsuzluktan uyum çıkartabilirsiniz bohem de önemli olan zıt renkler ve renklerin birden çok rengin bir arada kullanılmasıdır.

 

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri 0

Bohem ev dekorasyon çalışmaları eski tasarım anlayışını temsil etse de yeni moda olarak bohem dizaynlar çok tutuluyor.

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri 1

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri 2

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri 3

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri 4

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri 5

Bohem Tarzı Ev Dekorasyon Fikirleri 6