Bebek Odası Şifonyer Modelleri

1.197

Bebek odası şifonyer modelleri oldukça şirin tasarımlar ve ilgi çekici renkleri ile alıcıların dikkatini çekiyor. Hem çocuk kıyafetleri için kullanılması ve hem de çocuk odası takımlarının vazgeçilmez bir parçası olması sebebi ile en çok aranan ve satılan ürünler içinde yer alıyor.

Bebek odası dekorasyonunda yapabileceğiniz çok fazla şey var. Birçok eşya ve mobilya dekorasyona dahil edilebilir fakat bazıları var ki mutlaka ama mutlaka oda da bulunması gerekiyor. Bunlardan birisi olan bebek odası dolap şifonyer modellerinde son dönemde çok sayıda model mevcut ve bunlar içerisinde seçim yaparken zorlanabilirsiniz.

   

Beyaz Bebek Odası Şifonyer Modelleri: Kaliteli ve sade bir görüntü için tercih edilebilecek yegane model olan beyaz bebek odası şifonyerleri son dönemde bir hayli popüler diyebiliriz. Beyaz yapısı sayesinde hemen her dekorasyona dahil edebileceğiniz bu modellerin büyük bir kolaylık sunduğunu hatırlatmakta fayda var. Aynı zamanda keskin hatları sayesinde de modern bir görüntüye sahip olduklarını da söyleyebiliriz.

Beyaz Bebek Şifonyer Modelleri

Renkli Bebek Komidini Modelleri: Bebek odası dekorasyonuna renkli bir şeyler dahil etmek istiyorsanız bunu şifonyer ile de yapabilirsiniz. Renk skalasının çok geniş olduğu bebek odası şifonyerlerinde koyu renkler daha popüler diyebiliriz. Özellikle de koyu mavi renkli şifonyerleri muhakkak incelemenizi öneriyoruz.

Renkli Bebek Şifonyer Modelleri

Şifonyer Bebek Modelleri (Kız): Kız bebeğiniz olacaksa ve onun için bir dekorasyon yapacaksanız çocuk komidin ve şifonyer tercihinizi pembe renkli ürünlerden yapabilirsiniz. Pembe şifonyerler son derece şirin ve tatlı bir görüntüye sahip aynı zamanda da ortamdaki soğuk ve donuk havayı da dağıtabiliyor.

Kız Bebek Şifonyer Modelleri

Klasik Bebek Odası Şifonyer ve Dolap: Klasik dekorasyon illa ki salon ya da evin başka bölümünde uygulanmak zorunda değil. Bebek odasında da bu tarz bir dekorasyon yapabilirsiniz. Bunu hayata geçirmek için de şifonyer arıyorsanız klasik dekorasyon çizgilerini üzerinde barındıran, kimi modellerde ise oymaların olduğu ürünleri incelemenizde fayda var.

Klasik Bebek Şifonyer Modelleri

Çocuk Odası Şifonyer Modelleri

Çocuk şifonyer modelleri ile alakalı olarak en iyi örnekleri sizlerle birlikte inceleyecek ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olacağız. Türkiye genelinde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde inanılmaz bir büyüme yaşandı. Bu büyüme, kısa vadede incelediğimiz zaman diğer markaları da ön plana çıkardı diyebiliriz. Çocuk odası komidin ile alakalı olarak son birkaç sene içerisinde ortaya çıkarılan seçeneklerin niteliği o kadar iyi sonuçlar ortaya çıkarıyor ki çok daha iyi seçenekleri görebiliyorsunuz. Türkiye her geçen gün dekorasyon prensipleri anlamında değişen ve çok daha ön plana çıkan piyasalardan birisi olma yolunda da çok hızlı adımlar atıyor diyebiliriz.

Heyecanla beklediğiniz o ana hazırlanmak hiçte kolay değil. Bebeğinizi elinize alacağınız günler hızla yaklaşırken hazırlıklarda aynı hızda yapılmalıdır. Bebek odası şifonyer modeli seçerken dikkat etmemiz gereken birçok etken mevcuttur bunlar; aldığımız ürünlerin kanserojen madde içermemesi, keskin köşelerle sahip olmaması çünkü bunlar çocuğumuzun gelişmesinde önemli.

Bebek odası takımını seçerken neye dikkat etmeli, ne renk almalı, en sağlıklı olanı hangisi gibi sorular kafaları karıştırır.

Bebek odası mobilya modellerinde dikkat edilmesi gereken hususlardan bir kaçını şöyle sıralayabiliriz. Öncelikle odanızı gerekli gereksiz eşya ve aksesuarla doldurup alan darlığı yaratmayın. Çünkü bebeğinizi hep küçük kalmayacak. Mobilya seçiminde dolapta raf ve çekmece sayısına önem verin. Çünkü bu detaylar sayesinde bebeğinizin çok sayıdaki eşya ve kıyafetlerinizi buraya yerleştirebilirsiniz. Renk olarak cinsiyete göre seçim yapacağınızdan kızların klasik pembe renginin yanında sarı, turuncu gibi renklerde tercih edilebilir. Erkeklerde başta mavi olmak üzere farklı kombinasyonlarda yapabilirsiniz. Turuncu rengin çocuklar üzerinde yaratıcılık özelliklerini arttırdığı bilimsel olarak açıklanmıştır. Bu rengi mutlak bir yerde kullanmalısınız.

Bebek şifonyer dolap  modelleri ile alakalı olarak genel itibari ile markaların sürekli bir fark yaratma amacı içerisinde olduğunu söyleyebiliriz sizlere. Türkiye, gelecek ile alakalı olarak markaların analiz ve geliştirme safhasında çok farklı bir noktaya getirildiğini de rahatlıkla söyleyebiliriz. Türkiye genelinde en iyi örnekleri araştırabilmek için artık internet araştırması yapmak yeterli oluyor. Çocuk şifonyer modelleri genel itibari ile birçok markanın mağazasında yer alıyor. Ancak dekorasyon prensiplerine en uygun şekilde sunum yapan markaların rakamsal anlamda az olması çok daha farklı seçeneklerin ortaya çıkmasını engelliyor. İnsanlar, doğrudan gördüklerinden etkilenirler ve dolayısı ile sunumun firmanın gelir elde etmesi anlamında da çok iyi imkanlar sağladığını da söyleyebiliriz aslında.

Çocuk odası şifonyer fiyatları ile alakalı olarak en yeni örnekleri sizlere resim galerisi içerisinde sunmak istedik. Türkiye genelinde özellikle bu konu ile alakalı olarak çok farklı gelişmeler yaşanıyor ve bu gelişmelerin yaşanması ile birlikte insanların marka algısı da değişime uğruyor. Bir bebeğin odası özellikle ebeveynleri tarafından çok ciddi şekilde özenerek hazırlanır. Günümüz firmaları doğrudan bütün bir dekore örneği olarak sunum yaptığı zaman satış rakamları çok daha ciddi şekilde ortaya çıkar diyebiliriz. Yukarıdaki resim galerisi ile alakalı olarak yorumlarınızı konularımızın altından bizlere ulaştırarak rahatlıkla fikir sahibi olabilirsiniz.

IKEA bebek şifonyer modelleri yanında Modoko, Masko, Modesa gibi mobilya çarşılarında bolca çeşide rastlayabileceğiniz ürünler bulunmaktadır. İnegöl mobilyacılar sitesi ve Ankara siteler mobilyacılar çarşısında da bolca bebek odası modelleri bulunuyor.

Aşağıdaki bebek dolabı ve şifonyer örneklerini incelemek için galeriyi tıklayabilirsiniz.

 

Genç Odası Şifonyer Modelleri (TIKLA)

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın