Ahşap Sallanan Koltuk Modelleri 20+ Alternatif

Ahşap sallanan koltuk modelleri hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızda 20’den fazla örnek yayınladık. Evlerinizde sıradışı bir görsellik ve sizlerin keyifli zamanlar geçirmesi için hoş bir mobilya türüdür sallanan koltuklar. Sizler bu koltuklarda otururken, evlerinizde bu modelleri kullanırken her görüşünüzde adeta çocukluğunuzun özgür ruhuna döneceksiniz ve eşsiz tasarıma sahip olan sallanan koltuk modelleri ile inanılmaz derecede keyifli ve zevkli anlar yaşayacaksınız. Mutlaka birbirinden şık sıradışı bu tasarımlara bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Zaten sizlerde bu şık ve ergonomik şekilde tasarlanmış olan sallanan koltuk modellerini gördükten sonra resimlerine bakarken bile çok büyük bir keyif alacağınızı düşünüyoruz ve evlerinizde, iş yerlerinizde özelliklede ofis ortamlarında çalışan kişiler mutlaka bu koltuk modellerinden bir tanesine yer ayırmak isteyecektir.

Sallanan koltuk modelleri

Biz rahat oturmayı seven bir milletiz. O sebeple sallanan balkon koltuğu gibi ürünler her zaman dikkatimizi çekmiştir. İşten ya da okuldan yorgun argın geldiğimizde kendimizi bir yerlere atmak isteriz. Bazen bu koltuk hiç rahat değil şuraya güzel bir koltuk alalım deriz. Bu sefer de akıllara sallanan sandalye gelir. Evin bir köşesinde duran ve o köşeyi güzelleştiren sallanan sandalyedir.

Ahşap sallanan koltuk

Birbirinden Güzel Ahşap Sallanan Koltuk Modelleri

Ahşap sallanan koltuk modelleri eskiden hep babaların kullandığı koltuklar olarak geçerliydi. Babalar yorgun bir şekilde evlere geldiğinde direk olarak sallanan koltuklara kendilerini atarlardı. Hatta filmlerde ve dizilerde de karşımıza bu zamana kadar hep böyle çıkmıştır ama artık bu algı değişti. Sallanan bahçe koltuğu modelleri artık genç yaşlı fark etmeksizin herkesin pratik olarak kullandığı koltuklar olarak karşımıza çıkıyor.

Ahşap sallanan koltuk

Yeni nesil gençler sallanan sandalye alımını her geçen gün daha da arttırıyor. Yeni eve çıkanlar kendi kafalarında mobilyalarının nasıl ve nerede duracağını düşünürken sürekli sallanan sandalye için bir köşe kafada çoktan yapılmış olur. Şimdi gelin evleri bu kadar güzelleştiren ve konforunu sağlayan bu birbirinden güzel sandalye modellerine bakalım.

Ahşap sallanan koltuk

Modern Sallanan Tekli Koltuk ile Uyumlu Dekorasyon Örnekleri

Herkesin bildiği ve yaptığı üzere sallanan sandalyeler için hep köşeler yapılmıştır. Peki bu köşeleri tamamlayan ne gibi dekorasyon örnekleri olabilir. Şöyle düşünelim. Bir modern sallanan koltuk yada sandalyeniz var, yanında da güzel bir abajur olduğunuzu hayal edin. Sizin kitap okuma köşeniz orası olur. Yanında da güzel ve tasarımsal bir sehpa ile bu köşe takımını tamamlamanız mümkündür.

Tekli sallanan koltuk

Her ev tarzına özel sallanan koltuk seçmeniz gerektiğini unutmayın. Minimal bir eviniz var ise çok şatavatlı bir sallanan sandalye almamaya çalışın. Ev dekorasyonunuza uygun sallanan sandalye modelleri araştırmasına girişebilirsiniz.

Tekli sallanan koltuk

Evinize gelen arkadaşlarınızın kaçının sallanan sandalyeye ben oturacağım dediğini hatırlıyor musunuz? Evinde sallanan sandalyesi olan hemen hemen herkesin başına bu olay gelmiştir. Siz de evinize daha fazla güzelleştirmek için buradan daha detaylı örnekler alabilirsiniz.

Tekli sallanan koltuk

Sallanan TV Koltuğu Modelleri

Sizlere gönüllerimizin sultanı sallanan TV Koltuğu hakkında derlemelerde bulunduk. Umuyoruz ki siz de bu köşeye uygun dekorasyon ürünleriniz ile evinizde harikalar yaratabilirsiniz. Kafanızda karışıklık oluştuğu takdirde siz de bizlerden öneri alabilirsiniz. İletişim bölümümüzden bizlere her daim ulaşmanız mümkün.

Tekli sallanan koltuk

Bambu sallanan sandalyeler rahatlığına düşkün kişilerin genelde tercihi oluyor. Filmlerde sıkça gördüğümüz sallanan sandalyelerden evinizde almak isterseniz bu modeller model hususunda karar vermenize yardımcı olabilir. Sallanan sandalyeleri hep sevmişizdir.

Tekli sallanan koltuk

Sallanan Sandalye Minderleri Nereden Alınır?

Modern sallanan koltuğunuz var ve minderleri eskidi yada süngerleri çöktü ise yazımızın bu kısmında bonus değerinde bir not ekleyelim. Yüzü ağarmış kumaşlar ve eskiyen yastık ve minder takımlarını yenileme zamanı geldi ise marmarakoltuk.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Mağaza sekmesinden minder bölümüne girerek özel ölçü minder ve yastık siparişinizi oluşturabilirsiniz. İstediğiniz renkte kumaş da seçimi yapabiliyorsunuz. Öte yandan yumumaş sünger, sert sünger tercihleri de mevcut. Firma ürünü paketleyip evinize kadar gönderiyor.

Sallanan sandalye modelleri

 Bambu Sallanan Koltuk Kullanışlı mı?

Evlerde TV  izlerken yada misafir ağırlarken kullanacağınız bir sallanan sandalye arıyorsanız ahşap sallanan sandalye tavsiye ederiz. Fakat dış mekanda, balkon, teras yada bahçe gibi mekanlarda, güneş, yağmur ve kara maruz kalma ihtimali olacağı için ürün kısa sürede yıpranabilir. Bu sebeple dış mekan için bambu sallanan sandalye daha mantıklı olacaktır. Hem uzun ömürlü ve hem de yağmur ve güneşe daha dayanıklı bir yapısı olan bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Aşağıda örnek olarak yayınladığımız bambu sallanan koltuk modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

BU YAZIYA DA GÖZ ATIN

Modern Berjer Koltuk Modelleri

   

 

Rattan sallanan koltuk modelleri

ahsap sallanan koltuk A1zwh

rattan sallanan koltuk FTFM6

ahsap sallanan koltuk 8XwwE

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

sallanan tekli koltuk uelaY

sallanan tekli koltuk YhUxT

ahsap sallanan koltuk dYhwI

 

Ahşap sallanan koltuk

Ahşap sallanan koltuk

Ahşap sallanan koltuk

Tekli sallanan koltuk

Sallanan sandalye modelleri

Sallanan sandalye modelleri

Sallanan sandalye modelleri

Sallanan sandalye modelleri

Sallanan sandalye modelleri

Sallanan sandalye modelleri

Sallanan koltuk modelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dekoratif Berjer Koltuk Modelleri

 

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın