Modern Berjer Koltuk Modelleri

349

Tekli berjer modelleri ev dekorunda çok ön planda olmamasına her evde en az bir tane bulunur. Evinizde olduğu yere renk katan berjerlerimiz evinizin atmosferini değiştirir. Rahatlığı ve konforu sayesinde üzerinden kalmak istemezsiniz.

Salonlarınıza ayrı bir hava katan, ergonomik yapıları ve şık görünümleriyle yeni yılda da oldukça trend olan renkli berjer koltuklar kalitesiyle evlerinizi süslüyor. Farklı renk seçenekleri ve her zevke hitap eden özgün tasarımları bulunan firmalar, tasarım berjer meraklıları için yeni sezonda harika bir koleksiyon hazırladı. Sırt kısımları yüksek ve kulaklı yapısı sayesinde televizyon izleme zevkiniz artacak. Dinlenme koltuğu ve yada okuma koltuğu olarak işlev gören bu ofis berjer modellerinde oldukça geniş bir yelpaze bulunuyor.

Modern Berjerler

Dilerseniz düz renklerde, dilerseniz desenli, sakin yada haraketli birçok özgün tasarımı bulabileceğiniz çay seti berjer modellerini incelemeden karar vermeyin.. Çok özel renk ve desen seçenekleriyle Avonsofa Mobilya berjer koltuk modellerini sizler için inceledik ve galerimize ekledik.

Berjer kaplama fiyatları için size tavsiyemiz marmarakoltuk.com firması ile irtibat sağlamanız yönünde olacaktır. Geniş döşemelik kumaş yelpazesi sayesinde birçok farklı alternatifi görme şansınız olur. Geniş berjer koltuğunuzun yüz değişimi için firmanın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Balkon berjer modelleri daha çok dış mekan kumaşla kaplıdır. Kolay kolay su geçirmeyeceği gibi, leke tutmaz özelliği sayesinde rahat da silinir. Tabii bazı firmalar hakiki deri yada suni deri kullanarak da büyük berjer koltuk satışa çıkarmaktadır.

Tahta berjer olarak bilinen koltuk türleri ise ahşap berjerlerdir. Bu yazımızda bolca örneğini görebileceğini modern berjerleri sizin için derledik.

Tekli Berjer Koltuk Modelleri

 2019 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları 0

 

ZEN BERJER

Zen Berjer kendine has tarzı ile evinizin tek güzelliği olmaya adaydır. Zen berjerin kasa ve iskeleti kuru kayın kereste ve kontrplaktan yapılmıştır. Yerden yüksekliği ve rahat bir oturma konforu ile kendisini size hayran bırakmaya yetecektir. Yerden yüksek oluşu sayesinde berjerinizin altını çok rahat bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Berjerlerde kullandığımız sünger özel 35 HR Sünger’dir. Bu sünger sayesinde esneklik ve destek katsayısının yüksek olması nedeniyle konforu fazlasıyla hissedebilirsiniz. Süngerin destek katsayısının yüksek olması nedeniyle üzerine bindiği yük arttıkça süngerin gösterdiği dirençte artarak çökme yapmaya engel olacaktır.

 

 2019 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları 1

 

SOFİA BERJER

Sofia berjer şıklığı ve kendine has konforuyla evinize çok yakışacaktır. Sofia berjer kasa ve iskeleti kuru kayın kereste ve kontrplaktan yapılmıştır. Yerden yüksek olması sebebi ile altı kolayca temizlenebilir.

Berjerlerimizde kullandığımız sünger özel 35 HR Sünger’dir. Bu sünger sayesinde esneklik ve destek katsayısının yüksek olması nedeniyle konforu fazlasıyla hissedebilirsiniz. Süngerin destek katsayısının yüksek olması nedeniyle üzerine bindiği yük arttıkça süngerin gösterdiği dirençte artarak çökme yapmaya engel olacaktır.

 

 

 

 2019 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları 2

TREND BERJER

 

 2019 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları 3

LEXUS BERJER

 

 2019 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları 4

MAGİC BERJER

 

 2019 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları 5

YAPRAK BERJER

 

 2019 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları 6

COLORADO BERJER

 

 2019 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları 7

PREMİUM DÖNER BERJER

 

 2019 Avonsofa Mobilya Berjerler ve Fiyatları 8

PARİS DİNLENME SETİ

 

Tüm tekli modern berjerleri görmek için aşağıdaki resimleri tıklayabilirsiniz.

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın