İthal duvar kağıdı modelleri

2.643

Ev dekorasyonunda önemli noktalardan birisi olan duvarlarda iki farklı tercihte bulunabiliyorsunuz. Bunlardan ilki duvarları boyamakken diğer seçeneğiniz ise duvar kağıdı kullanmak. Eğer ki tercihiniz duvar kağıtlarından yana olacaksa o zamanda kaliteli bir görüntü için ithal duvar kağıtlarına yönelebilirsiniz.

Pudra İthal Duvar Kağıdı Modelleri: Duvar kağıdı seçerken illa ki belli kalıplara uymak zorunda değilsiniz. Farklı renklerle de son derece başarılı sonuçlar elde edebileceğinizi unutmamalısınız. Evinizde sade ve sakin bir görüntü elde etmek istiyor fakat beyazın getireceği donukluktan da çekiniyorsanız o zaman pudra çok daha mantıklı bir tercih olacaktır. Göze hoş gelen yapısı sayesinde de ortama farklı bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Pudra İthal Duvar Kağıdı Modelleri

Modern İthal Duvar Kağıdı Modelleri: Evinizde modern bir görüntü oluşturmak için de tercih edebileceğiniz çokça ithal duvar kağıdı modeli olduğunu söylemeliyiz. İçeriğinde parlak yüzeylerinde olduğu ithal kağıtlar sayesinde özellikle salonlara çok şaşalı ve modern bir görüntü kazandırılabiliyor. Parlak yüzeylerin haricindeki kısımlar ise açık tonlarda tercih edilerek odaya daha ferah ve geniş bir görüntü kazandırılabiliyor.

   

Modern İthal Duvar Kağıdı Modelleri

Desenli İthal Duvar Kağıdı Modelleri: Desenler duvar kağıtlarının olmazsa olmazlarından birisi konumunda. Desen detayı sayesinde görsel açıdan farklı bir sonuç elde edebiliyor ve üstüne üstlükte odaya hareketlilik kazandırabiliyorsunuz. Simetrik şekilde işlenen desenler göze hoş gelen görüntüsüyle beğeninizi kazanacak gibi görünüyor.

Desenli İthal Duvar Kağıdı Modelleri

Mor İthal Duvar Kağıdı Modelleri: Duvar kağıtlarında mor çok fazla tercih edilmiyor olsa da aslında son derece güzel bir seçenek diyebiliriz. Morun kendine has tonu, biraz olsun mat renklerle bir arada kullanıldığında son derece dengeli bir sonuç elde edilmesini sağlıyor.

Mor İthal Duvar Kağıdı Modelleri

Duvarlar dekorasyon açısından bir evin en önemli kısımları arasında yer alıyor ve bu sebeple de özen göstermeniz gerekiyor. Eğer ki evinizde duvarların boya değil de, duvar kağıtları ile bezenmesine karar verdiyseniz, daha başarılı ve kaliteli bir görüntü için ithal duvar kağıtlarını önerebiliriz.

Bakır Rengi İthal Duvar Kağıdı Modelleri: İthal duvar kağıtları evdeki dekorasyonunuzu baştan aşağıya etkileyebildiği için son derece büyük bir öneme sahip diyebiliriz. Son dönemde bakır rengi ithal duvar kağıtları oldukça popülerken, bu tarz bir dekorasyon yapmak istiyorsanız kahverenginin koyu tonlarına ya da mat renklere yönelebilirsiniz. Bakır rengi desenli duvar kağıtlarını sadece tek bir duvarda kullanabilir ve odadaki diğer duvarlara mat renk uygulayabilirsiniz.

Bakır Rengi İthal Duvar Kağıdı Modelleri

Çiçekli İthal Duvar Kağıdı Modelleri: Evinizde yaz aylarını andıran bir hava oluşturabilmek adına çiçek deseni her daim güzel bir seçenek olacaktır. İthal duvar kağıtlarında ise çiçekli ürünler normalden çok daha başarılı sonuçlara imza atabiliyor. Fonda mavinin açık tonları, desenlerde ise çok fazla göze batmayacak renkler tercih edilerek dengeli bir görüntü elde edilebiliyor.

Çiçekli İthal Duvar Kağıdı Modelleri

Desenli İthal Duvar Kağıdı Modelleri: Desenler duvar dekorasyonunda sıklıkla tercih ediliyor ve doğru kullanılırsa çok iyi sonuçlar verebiliyor. Genellikle koyu renklerin kullanıldığı desenli ithal duvar kağıtlarının “zengin” görüntüsü ciddi manada hoşunuza gidecektir.

Desenli İthal Duvar Kağıdı Modelleri

Eskitme İthal Duvar Kağıdı Modelleri: Eskitme ev dekorasyonunda sıklıkla tercih ediliyor ve ithal duvar kağıtlarında da artık eskitme modelleri görebiliyoruz. Çok sayıda rengin bir arada kullanıldığı bu modellerde eskitme detayı ortama son derece zarif bir görüntü katıyor. Özellikle de klasik tarzdaki dekorasyonlarda sözünü ettiğimiz duvar kağıtlarını deneyebilirsiniz.

BİRBİRİNDEN GÜZEL MUTFAK DUVAR KAĞITLARI (TIKLAYIN)

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın