İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

856

İstikbal Mobilya, herkesinde bildiği üzere Türkiye de  bilinen en eski mobilya firmalarından birisidir. Eski tarihine, fazla miktarda başarılı model ve tasarım ile renk katmıştır. Tasarladığı özgün modeller  ve tasarımlar ile bir çok farklı mobilya markalarına da ilham kaynağı olmuştur.

Tasarım ve renk kombinasyonlarında ki ahenk, estetik ve ince bir sanat anlayışı ile birleşince, ortaya mükemmel  modeller çıkmış gibi gözüküyor.

İstikbal mobilya yemek odası kampanyaları

Rosalina Yemek Odası Takımı
8.542,00 TL

Luis Yemek Odası Takımı
11.569,00 TL

Krea Yemek Odası Takımı
5.961,00 TL

Lorena Yemek Odası Takımı
7.920,00 TL

Lucas Yemek Odası Takımı
10.544,00 TL

Nella Yemek Odası Takımı
7.706,00 TL

Gallery Yemek Odası Takımı
8.911,00 TL

Santino Yemek Odası Takımı
6.105,00 TL

Julyan Yemek Odası Takımı
11.610,00 TL

Scarlet Yemek Odası Takımı
11.216,00 TL

Palma Yemek Odası Takımı
9.343,00 TL

Gusto Yemek Odası Takımı
34.308,00 TL

Baron Yemek Odası Takımı
9.584,00 TL

Elite Yemek Odası Takımı
12.537,00 TL

Elizya Yemek Odası Takımı
7.092,00 TL

Orleon Yemek Odası Takımı
7.776,00 TL

Side Yemek Odası Takımı
6.897,00 TL

Karat Yemek Odası Takımı
11.815,00 TL

 

Gold yemek odası takımı kampanyalı indirimli fiyatı:  6.340,00 TL. Üründe kullanılan malzeme E1 standartlarına uygundur. Kanserojen madde içermediğine dair firma taahhüt etmektedir. Bu konsept İstikbal mobilyanın Gold yatak odası, gold genç odası ve Gold oturma odası takımları ile kombine halindedir.

Rustik Yemek odası takımı kampanyalı indirim fiyatı: 7.428,00 TL. Ürünün kampanya olmadan  fiyatı :6284 TL. Firma indirimli fiyat üzerinden 12 taksit avantajı da sunuyor. Rustik yemek odası takımı, İstikbal Mobilya’nın Rustik yatak odası takımı ve Rustik oturma odası takımı ile konsept oluyor.

Lima yemek odası takımı indirimli kampanya fiyatı: 7.435,00  TL.  Ürün ceviz rengi masa ve krem renkli sandalyelerden takım oluyor. Sandalyelerin görünen ahşap kısımları yine ceviz renginden yapılmış. Koyu ceviz ve krem rengi güzel bir kombine olmuş. Lima yemek odası takımı Lima Yatak Odası Takımı Lima Compact TV Ünitesi , Molde Deluxe Takımı ile konsept oluşturuyor. Bu modelleri de incelemenizi tavsiye ederiz.

istikbal yemek odası kampanya

Caprice Yemek odası takımı indirimli kampanya ve takistli fiyatı: 4900 TL. Ürünün indirim harici fiyatı:5600 TL. Firma bu fiyatlar üzerinden 12 taksit seçeneği de sunuyor.  Üründe yer alan büfede led ampüller ürünü daha şık hale getiriyor.  Yine yemekten bir takım olan elips şeklinde ayna modern  görünüm kazandırmış. Bu takımda bulunan sandalyeler İstikbal Mobilya’nın diğer modellerinden farklı olarak tasarlanmış. Caprice yemek odası takımı, Caprice oturma odası takımı ile konsept oluşturuyor.

Firma, bildiğiniz gibi ülkemizde bilinen en eski mobilya markalarından birisidir. Uzun geçmişine, birçok başarılı model ve tasarım eklemiştir. Tasarladığı özgün model ve dizaynlar, bir çok farklı firmaya ilham kaynağı olmuştur.

Tasarım ve renk kombinasyonlarındaki uyumluluk, estetik ve ince bir sanat anlayışı ile birleşince, ortaya harika modeller çıkmış. İstikbal Mobilya, yemek odası takımı modellerinde de aynı ince bakış açısını sergilemiş ve güzel ürünler sunmuş. Önümüzdeki sürece de damga vuracakmış gibi görünen bu iddialı modelleri ile mobilya piyasasını sallayacağa benziyor. İstikbal Mobilya sadece satışla değil, satış sonrası servis ve garanti hizmeti ile de tutarlı bir seyir izliyor.

İstikbal Mobilya 2019 yılında da yine yepyeni yemek odası modelleri sizlere sunuyor. Hayatı kolaylaştıran ve modernliği sizlere taşıyan özel tasarımlarıyla evinize yepyeni bir sayfa açıyor. Geniş bir ürün yelpazesi sayesinde her zevke ve her bütçeye uygun modellerle sizlere hitap ediyor.

Her ince ayrıntısına kadar düşünülüp zerafetle bütünleştirilmesiyle ortaya çıkan dekoratif duruşlarıyla, sizlerin beğenisi bekliyor. Bu dönemde de yine kendinden çok söz ettirecek, profesyonelce hazırlanmış kaliteli tasarımlar sizilerin beğenesine çıkıyor.

Burada yayınladığımız fiyatlar güncel maliyetlere göre değişim gösterebilir.

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 0

Barok Yemek Odası Takımı – 7998 TL

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 1

Caprice Yemek Odası Takımı – 4528 TL

Caprice Yemek Odası Takımı son derece şık ve modern hatlara sahip, kırık beyaz ve ceviz renk tonlarının mükemmel uyumu, hem renk uygulamaları hemde görseliği ile yemeklere tat katacak bir tasarım……..

Caprice Yemek Odası Takımı, Büfe, Büfe Aynası, Vitrin, Gümüşlük, Kitabeli Masa ve Sandalyeden oluşmaktadır.
Caprice Büfe: Ürünümüz üzerinde yer alan Led aydınlatmalar ile bir bütünlük oluşturan Büfe ünitesi, üzerinde ki metal görünümlü dekoratif şeritleri, büfe üst tabla üzerinde yer alan renkli cam uygulaması ile fark yaratacak bir ürün.
Caprice Büfe Aynası: Elips şeklindeki takımla uyumlu dekoratif büfe aynası şık ve modern bir tasarım.
Caprice Vitrin ve Gümüşlük: Vitrin ve Gümüşlük ünitelerin de kullanılan ve takımda görselliği ön plana çıkararak modern bir hava oluşturan farklı ve şık LED aydınlatmaları sayesinde ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Caprice Kitabeli Masa: Kitabeli masasında yer alan bölümde bıçak, çatal ve kaşık gibi eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir alan oluşturulmuş olup fonksiyonellik arttırılmıştır ayrıca kitabesi sayesinde geniş bir yemek masası haline dönüşebilmektedir.
Caprice Sandalye: Sandalye takımla uyumlu görünümü olup ergonomiktir. Sırt ve font kısmı tamamen döşemelidir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 2

Eva Yemek Odası Takımı – 4369 TL

Trend renklerin yılın modasıyla buluştuğu Eva Yemek Odası, sofraya her zaman bir tabak daha koymanıza neden olacak çünkü böyle güzel yemek odasında çok misafiriniz olacak.

Eva Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact Tv ünitesi, kitabeli masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.
Eva Büfe: SÜnite kapaklı olarak tasarlanmış olup; tasarımında gövde ve kapaklarda farklı renk kombinasyonu kullanılmıştır. Kapak üzerinde kalın formda profil ve kulp ile devam eden parlak kalın şerit bulunmaktadır. Kapak iç dizaynında depolama amaçlı 1’er adet raf bulunmaktadır.
Eva Büfe Aynası: Büfe ile konsept oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Ayna panosu elips bir görünüme sahip olup; pano üzerinde renk baskılı ayna mevcuttur.
Eva Vitrin: İki kapaklı olarak tasarlanmış ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Gövde ve kapaklar farklı renk kombinasyonlarında kullanılmıştır. Kapak üzerinde kalın hatlı profil ve dekoratif ince fitil kullanılarak tasarım desteklenmiştir. kapak iç dizaynında 2 adet panel 1 adet ise cam raflı kullanım alanı ve aydınlatma sistemi mevcuttur.
Eva Gümüşlük: Bir kapaklı olarak tasarlanmış ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. gövde ve kapaklar farklı renk kombinasyonlarında kullanılmıştır. kapak üzerinde dekoratif ince fitil kullanılarak tasarım desteklenmiştir. kapak iç dizaynında 2 adet panel 1 adet ise cam raflı kullanım alanı ve aydınlatma sistemi mevcuttur.
Eva Compact Vitrin: Ünite kapaklı, çekmeceli ve raflı bölümlerden oluşmaktadır. Ünitenin alt kısmında kapak ve çekmeceli bölüm olup, çekmecenin üst kısmında dvd, vcd, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Ünitenin üst kısmında eşyaların konulabilmesi için kapaklı ve raflı bölüm yer almaktadır. Pano, çekmece ve üst kapak üzerinde klapa kullanılarak tasarım desteklenmiştir.
Eva Kitabeli Masa: Açılabilir kitabeli masa olarak tasarlanmıştır. Masa orta kısmında kitabe kısmı açılarak masa büyüyebilmektedir. Masa alt kısmında L şeklinde ayaklar kullanılmıştır.
Eva Sandalye: Sırt kısmı belirli bir açıya sahip olup; oturma alanı ise geniş tutularak sandalyede ergonomik bir alan oluşturulmuştur. Sırt ve font kısım tamamen döşenmiştir. Döşemede farklı renk kombinasyonu kullanılarak tasarım desteklenmiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 3

Glory Yemek Odası Takımı – 4927 TL

Salonunuzun şıklığını tamamlayan Glory Yemek Odası Takımı, çiçek desenleriyle her yemeği daha da güzelleştirecek. Büyüyebilen masası ve bir çok fonksiyonel özelliğiyle her davette sizi rahat ettirecek, misafirlerinizi kendine hayran edecek.

Glory Yemek Odası takımı farklı tasarımı ile dikkat çekmekte olup, yerden yüksek görünüme sahip ayak yapısı, ünite ön kısımlarında yer alan lambiri uygulaması, ceviz ve beyazın şık uyumu ile takımımız görsel açıdan zenginleştirilmiştir
Büfe, Vitrin ve Gümüşlük ünitelerinde Led aydınlatma uygulanarak farklı bir hava kazandırılmıştır
Glory Yemek Odası Takımı beyaz ve beyaz – ceviz olmak üzere iki farklı renk alternatifi ile satışa sunulacaktır

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 4

Gold Yemek Odası Takımı – 3999 TL

Tasarımındaki ince çizgileri, şıklığı ve zarafeti sunan ince ayrıntıları ile yatak odanıza farklı bir hava katacak Gold Yemek Odası Takımı

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık bir tasarıma sahiptir.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Temperli cam sayesinde hem cam dayanıklılık kalitesi arttırılmış hem de dağılmama özelliği sayesinde doğabilecek zarar minumu seviyeye indirgenmiştir.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Kitabeli masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.
Ünite kulpları üzerinde takım ile uyumlu püskül kullanılmış olup, görsel açıdan zenginlik artırılmıştır.
Ürün sandalyesinde düz kumaş ve ana kumaş uygulamalı olmak üzere iki farklı renkte sandalye alternatifi bulunmaktadır.
Büfe aynası elips şeklinde tasarlanmış olup, boya baskılı cam uygulaması ve ayna pano üzerinde kullanılan süs ile görsel zenginlik arttırılmıştır.
Takım geneli renk uyumu aynalarda boya baskılı cam, kapak ve çekmece kenarında fitil uygulamaları ile sağlanmış ve ürün görselliği artırılmıştır.
Ürünümüzde konsept olarak tasarlanmış Compact Tv Ünitesi ve Plazma Tv sehpası yer almaktadır.
Sandalye takımla uyumlu görünüme sahip olup, sırt ve font kısmında döşeme kullanılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 5

Kayra Yemek Odası Takımı – 3597 TL

LED aydınlatması sofraları aydınlatırken, parlak kulpları gözalıcılığıyla odayı aydınlatıyor. Kayra yemeklerin vazgeçilmezi oluyor.

Kayra Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, plazma tv sehpası, kitabeli masa, 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.
Kayra Büfe: Düz bir formda tasarlanmış olan ünite kapaklardan oluşmaktadır. ünitede iki farklı renk kombinasyonu kullanılmıştır. Kapak üzerinde klapa ve kulp ile devam eden parlak kalın fitil kullanılarak üniteyi görsel olarak desteklemiştir. Kapak iç dizaynında depolama amaçlı 1’er adet raf bulunmaktadır.
Kayra Büfe Aynası: Büfe ile konsept oluşturacak biçimde tasarlanmıştır. Ünite dikdörtgen bir forma sahip olup; ayna üst ve sağ kenarında takım formatına uygun nitelikte klapalar kullanılmıştır.
Kayra Vitrin: Düz bir formda tasarlanmış olan ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Ünitede iki farklı renk kombinasyonu kullanılmıştır. Kapak üzerinde klapa ve kulp ile devam eden parlak kalın fitil kullanılarak üniteyi görsel olarak desteklemiştir. Kapak iç dizaynında ise 2 adet panel, 1 adet cam raflı kullanım alanı ve aydınlatma sistemi mevcuttur.
Kayra Compact Vitrin: Ünitede raflı ve çekmeceli kısımlar mevcuttur. Ünitenin alt kısmında çekmeceli bölüm olup, çekmecenin üst kısmında dvd, vcd, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Ünitenin üst kısmında eşyaların konulabilmesi için raflı bölüm yer almaktadır. Pano ve çekmece kenarlarında klapa kullanılarak tasarım desteklenmiştir.
Kayra Gümüşlük: Düz bir formda tasarlanmış olan ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Ünitede iki farklı renk kombinasyonu kullanılmıştır. Kapak üzerinde klapa ve kulp ile devam eden parlak kalın fitil kullanılarak üniteyi görsel olarak desteklemiştir. Kapak iç dizaynında ise 2 adet panel, 1 adet cam raflı kullanım alanı ve aydınlatma sistemi mevcuttur.
Kayra Kitabeli Masa: Açılabilir kitabeli masa olarak tasarlanmıştır. Masa orta kısmında kitabe kısmı açılarak masa büyüyebilmektedir. Masa alt kısmında l şeklinde ayaklar kullanılmıştır.
Kayra Sandalye: Sandalye takımla uyumlu görünümü olup ergonomiktir. Sırt ve font kısmı tamamen döşemelidir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 6

Kristal Yemek Odası Takımı – 4598 TL

İstikbal’den salonunuz için en lüks keyif. Bembeyaz rengi, led aydınlatmaları ve üzerindeki taşlar ile çok şık bir tasarıma sahip olan Kristal Yemek Odası, şık desenli deri sandalyeleriyle de görsel bir bütünlük sunuyor.

Kristal Yemek Odası Takımı, şık tasarımı ile modern bir tarza sahiptir.
Farklı tarzdaki parlak kulpları, vitrin ve gümüşlüğündeki led aydınlatmaları ve sandalye üzerine uygulanan işlemeli deseni ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Kristal Yemek Odası Takımı, üzerinde kullanılan parlak taşlar ve metalik şeritlerle görsel zenginlik artırılmıştır.
Kristal Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact tv ünitesi, kitabeli masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 7

Lima Yemek Odası Takımı – 4499 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.
Takım genelinde renk konfigürasyonun da gövde de meşe, profillerde opak beyaz renk kullanılarak ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Kitabeli masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Vitrin ve Büfe içerisinde depolamaya olanak sağlayan raflı bölmeler kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Lima Yemek Odası Takım formuna uygun büfe ayna panosu kenarında ve çekmecekerde lazer uygulaması ile şık bir görsellik kazandırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Plazma Tv Ünitesi, Compact TV Üntesi, kitaplık, plazma üst dolap ve kısa raf üniteler alternatif olarak sunulmuştur.
Temperli cam sayesinde hem cam dayanıklık kalitesi arttırılmış hem de dağılmama özelliği sayesinde doğabilecek zarar minumum seviyeye indirgenmiştir.
Compact Tv Ünitesi üzerinde yer alan plazma üst ünite ve kısa raflar duvara monte edilme özelliğine sahiptir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 8

Olivia Yemek Odası Takımı – 6078 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.
Takımın geneline hakim oval hatları sayesinde hem görsellik arttırılmış, hem de çarpma sonucu doğabilecek zararlar ortadan kaldırılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır
Kitabeli Masa özelliği sayesinde masa kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik yemek masası haline gelmektedir.
Ünite kapaklarında ve çekmecelerde yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenmiştir
Üniteler içerisinde spot aydınlatması sistemi ile büfe aynasında kullanılan LED aydınlatma sistemi sayesinde takıma ekstra özellik kazandırılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 9

Paula Yemek Odası Takımı – 4090 TL

İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Temperli cam sayesinde hem cam dayanıklık kalitesi arttırılmış hem de kırılma anında dağılmama özelliği sayesinde doğabilecek zarar minumum seviyeye indirgenmiştir.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.ir.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Kitabeli masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.
Paula Yemek Odası Takımı kullanılan altın sarısı fitil uygulamaları, ünitelerde ayna üzerine uygulanan dekoratif desen uygulamaları, zarif görünümü, yerden yüksek ayakları ile görsel açıdan ön plana çıkmaktadır.
İki farklı sandalye alternatifi mevcuttur.
Takım genelinde renk konfigürasyonunda gövde de, kapak ve çekmecelerde ceviz renk kullanılarak ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Paula Yemek Odası Takımı son derece şık çizgilere sahip olup, oldukça modern bir tasarıma sahiptir.
Takımda Compact Tv Ünitesi ve Plazma Tv sehpası yer almaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 10

Perla Yemek Odası Takımı – 6.159,00 TL

Perla Yemek Odası Takımı opak beyaz renkte tasarlanmış olup, görsel açıdan oldukça şık bir üründür.
Hem kullanılan renk itibariyle hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve farklı bir tasarıma sahip olan Perla Yemek Odası Takımında yerden yüksek lükens ayaklar kullanılmıştır
Vitrin ve gümüşlük gibi ünitelerin ön kapak kısmında yer alan dekoratif uygulaması, ünite üzerinde kullanılan kulplardaki incelik, country tarzı havası ve ünite kapak üst kısımlarındaki klapalara verilen şekil uygulaması ile takım görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Hem kullanılan renk itibariyle hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve farklı bir tasarıma sahip olan Perla Yemek Odası Takımında yerden yüksek lükens ayaklar kullanılmıştır
Vitrin ve gümüşlük gibi ünitelerin ön kapak kısmında yer alan dekoratif uygulaması, ünite üzerinde kullanılan kulplardaki incelik, country tarzı havası ve ünite kapak üst kısımlarındaki klapalara verilen şekil uygulaması ile takım görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 11

Queen Yemek Odası Takımı – 13098 TL

Queen Yemek Odası, klasik motiflerin hakim olduğu bir tasarıma sahip olup, ayaklarda, kapaklarda ve
kulplardaki işlemeler ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Vitrin ve gümüşlük cam raflarında kullanılan ve takımla son derece uyumlu duran led aydınlatmalar ve ürünün geneline hakim olan açık renk tonu, Queen Yemek Odasını modern bir klasik takım haline getirmiştir.
Son derece şık bir tasarıma sahip olan yemek masası, yine aynı şıklıkta tasarlanan ve Queen Koltuk Takımında kullanılan kumaşlarla döşenmiş sandalyeleri ile tamamlanmıştır.
Queen Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, gümüşlük, vitrin, yemek masası ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 12

Resital Yemek Odası Takımı – 9156 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.
Compact Vitrin pano çevresinde aydınlatma sistemi kullanılarak ürünün görsel zenginliği üst seviyeye taşınmıştır.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, Temizlik Kolaylığı sağlanmıştır
Ünite kapaklarında ve çekmeçelerde yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün ömrü uzatılmıştır.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, Temizlik Kolaylığı sağlanmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Tüketicilerin tercihlerine göre 8 kişilik Sabit masa ve Kitabeli masa olmak üzere iki altertatifi bulunmaktadır.
Kitabeli masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.
Farklı ve şık tasarımıyla Büfe aynasında görsel bütünlük desteklenmiştir.
Sandalye takımla uyumlu görünüme sahip olup, sırt ve fon kısmında döşeme uygulanmıştır. Üzerinde yer alan düğmeler ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Büfe içerisinde kaşık, çatal ve bıçaklar için karolaj uygulaması kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 13

Romance Yemek Odası Takımı – 9.468,00 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.
Ünite kapakları üzerinde kullanılan derzli klapa uygulamaları ile görsel bütünlük desteklenmiştir.
Ünite üst taç kısmındaki figür uygulamaları ile kenar kısımlarındaki dekoratif şeritler ve köşe süsleri ile ürün görsel açıdan
zenginleştirilmiştir.
Büfe üzerinde yer alan çekmecesinde kullanılan flok kumaş uygulamalı çatal bıçak bölmesi sayesinde sayesinde fonksiyonellik
arttırılmıştır.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup,temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Kitabeli masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Tüketicilerin beğeni ve fiyat tercihlerine göre ahşap ve kumaş uygulamalı olmak üzere iki farklı sandalye alternatifi yer almaktadır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Temperli cam sayesinde hem cam dayanıklık kalitesi arttırılmış hem de kırılma anında dağılma özelliği sayesinde doğabilecek
zarar minumum seviyeye indirgenmiştir.
Takımın geneline hakim oval köşe hatları sayesinde hem görsellik arttırılmış, hem de çarpma sonucu doğabilecek zararlar ortadan kaldırılmıştır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 14

Rustik Yemek Odası Takımı – 5299 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Temperli cam sayesinde hem cam dayanıklılık kalitesi arttırılmış hem de dağılmama özelliği sayesinde doğabilecek zarar minumu seviyeye indirgenmiştir.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır.
Takım geneli renk konfigürasyonunda high gloss fildişi renk kullamışmış olup, süslerde ve ayaklarda altın patine etkiler ile ürün görselliği arttırılmışır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır.
Kitabeli masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.
Oval hatlara sahip Rustik Yemek Odası Takımı, ünite üzerindeki fitil ve süs uygulamaları ile ürün görselliği arttırılmıştır.
Rustik Yemek Odası Takımı altın sarısı ile kombine edilerek görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Sandalye takımla uyumlu görünüme sahip olup, sırt ve font kısmında döşeme kullanılmıştır. iki farklı renkte sandalye alternatifi bulunmaktadır.
Takımda Compact Tv Ünitesi ve Plazma Tv sehpası yer almaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 15

Sedef Yemek Odası Takımı – 9211 TL

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 16

Siena Yemek Odası Takımı – 4477 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir
Büfe ünitesinde spot aydınlatma sistemi kullanılarak fonksiyonellik arttırılmıştır.
Modern görünüme sahip Büfe Aynası çevresinde LED aydınlatma sistemi kullanılarak ürünün görsel zenginliği üst seviyeye taşınmıştır.
Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, Temizlik Kolaylığı sağlanmıştır.
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmıştır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır.
Kitabeli masa özelliği sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik olabilmektedir.
Temperli cam işlemsiz cama göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklı olup ; kırıldığı zaman zar büyüklüğünde parçalara ayrılarak yaralanma riskini en aza indirmektedir.
Compact TV Ünitesi 2 üniteden oluşmakta olup, tüketicilerin tercihine görse ister büyük istenilirse küçük olarak tercih edilebilmektedir.
Sandalye takımla uyumlu görünüme sahip olup, sırt ve fon kısmında döşeme uygulanmış olup fitil uygulamaları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 17

Silva Yemek Odası Takımı – 6360 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir
Takım renk konfigürasyonun parlak etkiye sahip Higj Gloss özellikte Fildişi renk ve Oregon ceviz renk kullanılmıştır.
Üniteler içerisinde kullanılan boya baskılı ayna ve ayna kenarlarında ki led aydınlatma sistemi ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Büfe ünitesi farklı bir tasarıma sahip olup, çekmece iç kısmında çatal,kaşık ve bıçak vb. eşyaların konulabileceği flok uygulamalı özel alan yer almaktadır.
Compact vitrin ve şömineli dolap ünitesi atı olarak kullanılabilme özelliğine sahip olup, istenildiğinde compact vitrin ile şömine ünitesi yan yana getirilerek kullanılmaktadır
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır
Kitabeli Masa özelliği sayesinde masa kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra ise 8 kişilik yemek masası haline gelmektedir.
Ünite kapaklarında ve çekmecelerde yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenmiştir

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 18

Tual Yemek Odası Takımı – 6596 TL

Salonunuzun en şık takımı. Tual Yemek Odası, krem – kapiçino renklerinin uyumu ve yuvarlak hatlı sandalyeleriyle size ferah bir tasarım sunuyor. Modern ve geniş ürün yelpazesi ile evinize zenginlik katıyor.

Tual Yemek Odası takımımızda krem ve kapiçino renk kombinasyonu kullanılmış olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleri ile üst düzey bir tasarıma sahiptir.
Tual Yemek Odası Takımı krem-kapiçino renkleri içerisinde kullanılan ceviz tonlarına sahip farklı malzemeler ile tasarım zenginleştirilmiştir.
Tual Yemek Odası Takımı farklı aydınlatma şekline sahip, kırmızı led aydınlatmalar kullanılarak görsel zenginlik artırılmıştır.
Tual Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact vitrin, kitabeli masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 19

Tuana Yemek Odası Takımı – 3466 TL

Hem renk hem de kullanılan malzemeleriyle şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.
Kitabeli masa özellii sayesinde masa, kapalı iken 6 kişilik, açıldıktan sonra 8 kişilik olmaktadır.
İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır
Ünite kapaklarında yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, bu sayede hızlı çarpmalar engellenmektedir.
Temperli cam işlemsiz cama göre yaklaşık 5 kat daha dayanıklı olup ; kırıldığı zaman zar büyüklüğünde parçalara ayrılarak yaralanma riskini en aza indirmektedir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 20

Vesta Yemek Odası Takımı – 3498 TL

Sıcacık aile ortamınızı güzelleştirecek, mutlu anlarına şahitlik edecek bir ürün..
Vesta Yemek Odası takımımızda Trend renklerin kombinasyonu kullanılmış olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleri ile üst düzey bir tasarıma sahiptir.
Vesta Yemek Odası Takımında alternatif yemek masası seçeneği sunularak ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapma imkanı sunulmuştur
Vesta Yemek Odası Takım içerisinde kullanılan LED aydınlatma ile görsellik ön plana çıkarılarak şık bir tasarım elde edilmiştir
Vesta Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact vitrin, kitabeli masa, sabit masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır

 

 2019 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları 21

Zenit Yemek Odası Takımı – 4198 TL

Zenit Yemek Odası Takımı, Büfe, Büfe Aynası, Vitrin, Gümüşlük, Compact Vitrin, Kitaplık, Kitabeli Masa ve Sandalye ünitelerinden oluşmaktadır.

BÜFE : ünıte çekmecelı ve kapaklı olarak tasarlanmış olup; gövde de ceviz, kapak ve çekmece krem renk kombınasyonlarında tasarlanmıştır. ünitenin üst kısmında çekmece alt kısmında ise kapak uygulaması bulunmaktadır. kapak üzerinde derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Ayrıca kapak yüzeyinde dekoratıf ince şerit mevcuttur. kapak iç dizaynında depolama amaçlı 1’er adar raf bulunmaktadır.

VİTRİN : Düz bir formda tasarlanmış olan ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Gövde de ceviz, kapakta krem kombinasyonlarında kullanılmıştır. Sağ ve sol panel kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Cam kapakta kanal uygulaması kullanılarak kulplar desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında depolama amaçlı 3 adet raf bulunmaktadır.

GÜMÜŞLÜK : Düz bir formda tasarlanmış olan ünite panel ve cam bölmeli kapaklardan oluşmaktadır. Gövde de ceviz, kapakta krem kombinasyonlarında kullanılmıştır. Panel kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Cam kapakta kanal uygulaması kullanılarak kulplar desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında depolama amaçlı 3 adet raf bulunmaktadır.

COMPACT TV ÜNİTESİ: Ünite raf, çekmece ve kapaklardan oluşmaktadır. Ünitenin alt sağ ve solda kapaklı bölme olup; iki kapak arasında çekmeceli bölüm bulunmaktadır. İki çekmecenin arasında dvd, vcd, uydu alıcısı konulabilmesi için boş alan bırakılmıştır. Ünitenin üst kısmında eşyaların konulabilmesi için kalkar kapaklı ve raflı bölüm yer almaktadır. Kalkar kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir.

KİTAPLIK: Düz bir formda tasarlanmış olan ünite kapaklı ve raflı bölümlerden oluşmaktadır. Gövde de ceviz, kapakta krem renk kombinasyonlarında tasarlanmıştır. Kapak takım formuna uygun olarak tasarlanmış olup; kapak ortasında derinlik oluşturulmuştur. Derinlik içerisinde boyalı cam uygulaması ve aydınlatma kullanılarak ünite görsel olarak desteklenmiştir. Kapak iç dizaynında ise raflı kullanım alanı mevcuttur.

KİTABELİ MASA: Masa kitabeli olarak tasarlanmış olup; tasarımında üst tabla, kitabe ve yan kayıtlar ceviz, ayaklarda ise krem renk kombinasyonu kullanılmıştır. Ayaklar L şeklinde olup; yukarıdan aşağıya doğru daralarak açılı forma sahiptir.

İstikbal Mobilya yemek odası takımları modellerinde de yine aynı duruş açısını göstermiş  ve yeni ve şık  ürünler oraya çıkarmıştır. Önümüzdeki Yıllara da damgasını  vuracakmış gibi gözüken   iddialı ve şık  modelleri ile mobilya piyasasını alt üst edeceğe benziyor. İstikbal Mobilya sadece satış ile  değil, satış sonrası servis ve garanti hizmeti ile de müşterilerinin memnuniyetini düşünüyor.

İstikbal Mobilya bu sezonda da yine yepyeni yemek odası modelleri sizlere sunuyor. Hayatı kolaylaştıran ve modernliği evinize getiren  özel ve şık tasarımları ile eviniz de yepyeni bir sayfa açıyor. İstikbal mobilya yemek odası çeşitleri geniş bir ürün yelpazesi ile her kesimden insanların ,  her zevke ve her bütçeye uygun modeller ile sizlere hitap ediyor. İstikbal mobilya yemek odası fiyatları 3000 TL den başlayan fiyatlar ile seçtiğiniz modele göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca kredi kartlarına sunduğu taksit imkanı ile müşterilerinin alım gücünü kolaylaştırmaktadır.

Yukarda sizler için istikbal mobilya yemek odaları hakkında bir araştırma yaptık ve bir resim galerisi hazırladık. Sizlere iyi seyirler dileriz.


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın