Çift Kişilik Yatak Başlık Modelleri

930

Evlerimizde en çok zaman geçirdiğimiz ve özen gösterdiğimiz yerlerin başında yatak odalarımız gelmektedir.  Uyuduğumuz, dinlendiğimiz, kafa dinlediğimiz vb gibi… En çok zaman geçirdiğimiz bu odadaki en ana ihtiyaç ise yataklardır. Bu yüzden de yatak odamızdaki mobilya seçimlerini yaparken daha çok özen gösteririz. Bildiğimiz üzere yatak seçimi kadar yatak başlık seçimi de çok önemlidir. Yatağın yatak odasıyla olan uyumunu yatak başlığı sağlar.  Yatağı ve odayı daha gösterişli hale getirir. Bu yüzden modeller birbirinden oldukça farklıdır. Renkleri, boyutları, şekilleri herkesin zevkine ve ihtiyacına göre farklı yatak başlıkları bulunur. Çift kişilik yatak başlıkları, tek kişilik yatak başlık modelleri bulunmaktadır. İşte sizin zevkinize ve ihtiyacınıza göre yatak başlık modelleri…

İstikbal başlık modelleri

 

Çift kişilik yatak baza başlık fiyatları modelde kullanılan malzeme ve işçiliğe göre değişiyor. Örneğin kapitone dediğimiz düğmeli modeller oldukça işçiliği fazla olan modellerdir. Öte yandan alttaki beyaz lakeye boyanmış yatak başlığı da suntalam ve mdf lam kaplama başlıklara göre daha yüksektir.

   

 

vivense yatak başlığı

 

Çift kişilik baza başlık modelleri modern ve klasik olarak iki tür satışa sunuluyor. Eğer yatak odanızda klasik tarzda bir dekor dizaynı varsa siz de başlığı bu yönde seçmelisiniz.

 

kapitoneli yatak başlığı

 

Bazı insanlar farklı olmayı tercih eder. Farklı olmak ile kendini daha iyi hisseder. Tabii kıyafetlerde olduğu gibi tasarım ve dekorasyon alanında da farklı bir görsellik olmasını isterler. İşte aşağıdaki çift kişilik yatak başlığı tam da bu tür insanlara göre uygundur. Çünkü alışa gelmiş yatak başlıklarından farklı bir model görüyoruz. Ürün almadan önce çift kişilik yatak baza başlık set satışlarını da incelemenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde hem daha uyumlu ve hem de daha maliyetli ürün alabilirsiniz.

farklı yatak başlığı modelleri

Her ne kadar toplum olarak baza başlığını çok önemsemesek de yatak odasında en çok dikkat çeken ve odaya en etkili havayı veren yatak başlığı çift kişilik takımlar olduğunu unutmayın. Başlığın olmadığını düşünsenize.. Evet esasında çok elzem bir ürün değil belki fakat yatak odasının güzel bir tamamlayıcısı olduğunu da kabul etmemiz gerekir. Aşağıda örneklerini sunduğumuz çift kişilik baza başlık yatak seti ve galeriyi incelediğinizde bize hak vereceksiniz.


Bellona yatak başlık modelleri

 

Yukarıda size farklı bir çift kisilik başlık modeli sunmuştuk. İşte size yine diğerlerine göre farklı standardın dışında bir yatak başlığı daha… Dikkat edecek olursanız genellikle yatak başlıkları kapitoneli yada mobilyalı olarak görürüz. Kimisi MDF lam, kimisi sunta lam, kimisi ise boyalı cilalı olarak karşımıza çıkıyor. Fakat aşağıdaki yatak başlığı bunlardan tamamen farklı olarak tasarlanmış durumdadır. Çünkü ağaçtan oluşan bir yatak başlığı görmekteyiz.


Ağaç yatak başlığı

Aşağıda yayınladığımız çift kişilik yatak başlık modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın