Aynalı Takı Dolabı Modelleri

1.918

Takı dolabı aynalı ve aynasız olarak iki kısım olarak satışa çıkıyor. Bu yazımızda aynalı takı dolapları fiyatları ve farklı modelleri üzerinde duracağız. Bayanların çok sevdiği aynalı takı dolapları hem işlevsel hem de şık ürünlerdir. Doğru modelin seçilmesi halinde de gayet güzel bir sonuç elde edilebiliyor. Şuan için piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz çok sayıda aynalı takı dolabı yer alıyor ve bunlar içerisinde en popüler olanlardan bahsetmek istiyoruz.

Yatak odasının vazgeçilmez ürünlerinden biri de boy aynalı makyaj dolabı modelleridir. Tabii bu durum sadece bayanlar için geçerli olsa da, erkeklerin de boy aynasını kullandığını unutmamak gerekir. Çünkü bu ürünler sadece takı dolabı yada takı aynası olarak kullanılmaz. Aynı zamanda boy aynası olarak da kullanıma uygundur.

Aynalı takı dolabı Bim modelleri 2020 yılında oldukça uygun fiyattan satışa sunuldu. Beyaz renkte olan aynalı takı dolabı A101 ve Tekzen’de de satışa çıktı.

Görselde bulunan aynalı takı dolabı A101’in satışa sunduğu bir ürün. Ürünün ölçüleri şu şekildedir: 155x40x32. Beyaz renk raflı çekmeceli A101 aynalı takı dolabı fiyatı 175 TL.

Aynalı takı dolabı BİM tarafından da satışa sunuluyor. 37*153 cm ebatlarında olan ürün MDF malzemeden yapılmış olup beyaz renklidir. Dolapta iki adet raf bulunuyor. Çekmece yok. Bim aynalı takı dolabı fiyatı 99,9 TL.

Aynalı takı dolabı Tekzen mobilya mağazalarında da satışa sunuluyor. Firmanın sattığı takı dolaplarının ölçüleri 40*145 cm. Beyaz renkte olan bu dolaplar MDF lam malzemeden üretiliyor. Tekzen aynalı takı dolabı fiyatı 237,87 TL.

Boy Aynalı Makyaj Dolabı Modelleri: Aynalı takı dolabı modelleri içerisinde en çok karşımıza çıkan ürünler kapaklı, boy aynalı takı dolaplarıdır. Takı dolabının ön kısmında bir kapak ve kapağın üzerinde de boy aynası yer alıyor. Böylelikle hem giyinirken kombininize bakabiliyor hem de odanızda şık bir görüntü elde edebiliyorsunuz.

Çekmeceli Aynalı Takı Dolapları Modelleri: Aynalı takı dolaplarında daha fazla yere ihtiyacı olanlar için çekmeceli takı dolaplarını önerebiliriz. Çekmeceli takı dolaplarının üst kısmında küçük bir takı aynalı yer alıyor ve bu sayede hem makyajınızı yapabiliyor hem de takılarını seçebiliyorsunuz.

Oval Aynalı Makyaj Dolabı Modelleri: Boy aynalı takı dolaplarının genel itibariyle dikdörtgen tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Alternatif olarak ise oval tasarımlı ürünleri önermek mümkün. Oval tasarım sayesinde şirin bir görüntü elde edilebiliyor.

Oval aynalı takı dolabı modelleri

Renkli Aynalı Makyaj Dolabı Modelleri: Aynalı takı dolabı modelleri renk skalası bakımından da geniş bir çeşitliliğe sahip. Pembe, beyaz, mor ve kırmızı gibi renk seçenekleri mevcut olmakla birlikte odanızda genel renk dağılımına göre bir tercihte bulunabilirsiniz.

Renkli aynalı takı dolabı modelleri

Ayaklı Takı Dolabı Modelleri: Yatak odalarında en çok tercih edilen modeldir. Çünkü bu modeller hem dar bir yapıya sahiptir ve hem de görüntü olarak da şıktır. Çok yer kaplamadığı için birçok bayan ayaklı takı dolapları kullanmayı tercih ederi. Yukarıda kırmızı renkte bulunan ve aşağıda sarı ve mavi renklerde gördüğünüz boy aynalı makyaj dolapları ayaklı makyaj dolabına örnektir.

 ,

Çekmeceli aynalı takı dolabı modelleri

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Aynalı Takı Dolabı Modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Merhaba. Oval aynalı takı dolabı ne kadar? Ürünü sipariş etsek ne kadar sürede teslim alabiliriz?

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın