Boncuklu Perde Modelleri

1.927

Boncuklu balkon kapısı perdeleri bu yıl çok renkli modellerle karşımıza çıkıyor. Mavi, yeşil, sarı, turuncu, kırmızı gibi birçok renkten boncuk kullanılarak yapılan mutfak kapı perdesi modelleri adeta bir gökkuşağını anımsatıyor. Evlerde çok sık göremiyor olsa da aslında güzel bir görüntüye sahip olan balkon kapı perdeleri her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmeye başlandı. Görselliği sayesinde evinize ciddi anlamda farklı bir hava katan mutfak kapı perdelerinde bu sene dekoratif modeller daha da popüler hale gelecek.

Özellikle balkon yada bahçeler için satışa sunulan uzun boncuklu kapı süsü modelleri ipe takılmış renkli taş boncuklardan yapılıyor. Boncuklu kapı süsleri sadece evler için değil iş yerleri için de idealdi. Hem iç mekanı göstermiyor ve hem de dekoratif ve renkli şık bir tasarım sunuyor. Dilerseniz bu basit ip kapı perdesini kendiniz de yapabilirsiniz. 

Boncuklu Dekoratif Kapı Önü Perde Modelleri

Boncuklu Kapı Perde Modeli: Kapı önü perdelerde en fazla karşılaştığımız ürün grubu boncuklu modeller. Farklı renklerde ve farklı büyüklüklerde boncukların bir arada kullanıldığı model rengarenk görüntüsü sayesinde eve pozitif bir hava katıyor. Eğer ki ortamda soğuk bir görüntünün olduğunu düşünüyorsanız bu tarz bir model tercih edebilirsiniz.

Renkli Kapı Kapı Boncuğu Perde Modeli: Renkli modelleri de göz ardı etmemekte fayda var. Kapı önü perdelerinde birbirinden farklı ve şık görüntüye sahip iplerin kullanıldığı model gökkuşağı gibi göründüğü için hoş bir sonuç elde edilmesini sağlıyor.

Renkli Dekoratif Kapı Önü Perde Modelleri

Taşlı İp Kapı Perdesi Modeli: Kapı önü perdelerinde biraz daha şık bir görüntü elde etmek istiyorsanız şayet o zaman da taş detaylı ürünlere yönelmekte fayda var. Taş detayının evin zarif görüntüsünü pekiştireceğini hatırlatmakta fayda var. Özellikle de parlak taşların kullanıldığı modelleri şiddetle tavsiye ediyoruz.

Taş Detaylı Dekoratif Kapı Önü Perde Modelleri

Bambu Kapı Perdesi Modelleri: Hem odanın hava alması ve hem de iç kısmın görünmemesi açısından en ideal kapı süslerinden biridir. Doğal ağaç parçalarından yapılmış boncukların iplere takılması ile yapılan bambu kapı perdeleri de bir ip kapı perdesi modelidir.

Mutfak balkon ip kapı perdesi fiyatları makul seviyede. Taş boncuklu dekor perde modelleri 2020 yılında Koçtaş, Tekzen, Evidea gibi firmalar tarafından satışa sunuluyor. Boncuklu Kapı Perdesi Fiyatları Şöyle:

Koçtaş: 69,99 TL.
Gitti Gidiyor ve n11 tarzında sitelerde: 70-210 TL arasında değişmektedir. Ürün kalitesi ve modele göre çeşitli fiyatlar mevcut.

Renkli dekoratif kapı önü perde modelleri

Pimapen perdesi olarak da anılan bu modeller sadece balkon ve mutfak için değil dükkanların kapılarında da kullanma uygundur. Bunun için bazıları bu perdelere kasap perdesi ismini vermiştir.

Boncuklu dekoratif kapı önü perde modelleri

Boncuklu kapı perdesi Koçtaş ve Bauhaus gibi yapı marketlerde satıldığı gibi internet üzerinden de sipariş verebiliyorsunuz. Sipariş vermeden önce ürünlerin tamamını incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu yazımızda size bolca örnek sunduğumuz kapı boncuğu perdesi istediğiniz renk ve şekilde bulmanız açısından size yardımcı olacaktır.

Balkon kapısı perdesi almak isteyen ziyaretçilerimize bu ürünleri tavsiye edebiliriz. Öncelikle bu ürünler ortama diğer perdelere göre daha farklı bir hava katar. Bununla beraber dışarıdan gelecek soğuk havayı da bir nebze de olsa keser. Mutfağınızın yada odanızın dışarıdan izlenmesini engeller. Böylece mutfakta bayanlar çok rahat işlerini yapmaya devam eder. Bu perdelerin bir özelliği de odanın havalanmasına engel olmaz.

 

Ahşap kapı perdesi

Bambu kapı perdesi

Dekoratif kapı perdesi

Galata kulesi boncuk kapı perdesi

Şeffaf boncuklu kapı perdesi

Kız kulesi boncuklu kapı perdesi

Kırmızı folyo kapı perdesi

Kalpli kapı perdesi

Istanbul boncuk kapı perdesi

Taksim boncuk kapı perdesi

Boncuklu kapı perdesi modellerinin tamamını incelemek için aşağıda ki galeriyi tıklayabilirsiniz.

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın