Yataş Ortapedik ve Rahat Yatak Modelleri Fiyatları

3.666

Yataş yatakları son yıllarda da tekrardan çıkarttığı çok zengin çeşitleriyle göz doldurmayı başarmış durumda. Yataş ortopedik yataklar ve Yataş normal yataklar müşterilerin en çok talep ettiği yataklar arasındadır.

Yatak hususunda  çiftlerin en çok tercih ettiği markaların başında gelen  Yataş grup bu yılda bir  hayli fazla ürünle müşterilerinin karşısına çıkmış durumdadır. Özellikle de her yaştan insanların  tercih ettiği Yataş yatak modelleri hem çok sağlıklı hem de çok dayanıklı ve kullanışlı olmasından dolayı herkesin neredeyse birinci tercihleri olmuş durumundadır.

Yataş yatak kampanyası fiyatları

Yataş Blue Star yatak modeli 1080 TL. Fakat firma son yaptığı kampanya ile yatak fiyatında indirim yaptı. Ürünün kampanyalı fiyatı: 674,70 TL’dir. Firma aynı zamanda 12 taksit seçeneği ile kolaylık da göstermektedir.

Bu yatak modeli çift yönlü olup yazlık ve kışlık olarak kullanıma sunuluyor. Yazlık kısım pamuklu bir malzemeden yapıldığı için daha az terletme yapmaktadır. Kışlık kısımda ise yün malzemeden yapıldığı için sıcak tutmaktadır. Sağlık açısından baktığımızda pamuk ve yün her zaman tavsiye ettiğimiz malzemedir.

 

Yataş yatak özellikleri

Burada görebileceğiniz üzere yataş’ın farklı ebatlarda yatakları bulunuyor. Tek kişilik ufak yataklar genelde çocuk ve genç odası için kullanılır. Tek kişilik büyük yataklar yetişkinler içindir. Bazanıza göre burada bulunan yataklardan seçim yapabiliyorsunuz.

Yataş mobilyanın bu yatakları yaylı yataktır. Yaylı yataklar tamamen yaydan yada tamamen süngerden oluşmaz. Yaylar ve aralarında sünger takoslar bulunuyor. Yatak kalitesi bu yay kalitesi ve aralarında konuların süngerlerin hem sayısı ve hem de sünger kalitesi ile ilgilidir.

Yataş yatak modelleri arasında hem ortopedik yataklar hem de normal yataklar bulunmakta. Bunlara ilave  olarak Yataş tek kişilik yataklar ve Yataş çift kişilik yataklar yataşın çıkarttığı modeller arasında yerini almaktadır.

Yataş yatak fiyatları ise seçtiğiniz modele ve yatağın boyutuna  göre değişmektedir. Ayrıca çeşitli kredi kartlarına sunduğu taksit imkanı ile müşterilerinin alım gücünü kolaylaştırıyor. Yataş yatak modelleri 400 TL den başlayan fiyatlar ile karşımıza çıkıyor.

Biz de sizler için  aşağıda  Yataş yatak modelleri ve fiyatları konusunu araştırdık ve detayları sizinle paylaştık. Şimdiden iyi seyirler dileriz


Mobilya Hocası

Yataş Ortapedik ve Rahat Yatak Modelleri Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın