Spor Köşe Takımları ile Modern Oda Tasarımları

 

Dekorasyonların vazgeçilmezleri içerisinde adını silinmeyecek şekilde yazdıran ve birçok kişi tarafından sevilerek tercih edilen spor köşe takımları, farklı firmalar tarafından farklı alternatifler altında hazırlanarak bizlere sunulurlarken, bu alternatifler içerisinden seçtiğimiz onlarca tasarım ile karşınızdayız. Dekorasyon tasarımlarınıza bambaşka görünümler kazandırabilecek olan bu köşe takımı modelleri, rahatlık anlamında da sizlere gerçekten önemli katkılarda bulunabilirler.

 

 

Spor Köşe Takımı Satan Koltuk İmalatçıları

Spor köşe takımı modelleri, son zamanlarda harika tasarımlar ile üretilerek bizlere sunuluyor… Farklı mobilya firmaları tarafından, yeni döneme özel olarak tasarlanarak sunulan köşe takımları, birbirinden iddialı tasarımları ile fazlasıyla dikkat çekici tasarımlara sahipler diye düşünüyorum. İstikbal, Doğtaş, Enza, Kelebek, Lazzoni, Mondi ve Bellona gibi sektörünün ileri gelen firmaları tarafından oluşturulan bu köşe takımlarını mutlaka değerlendirmeli ve yapı dekorasyonlarınız içerisinde oluşturacağınız farklı köşelere eklemelisiniz…

 

 

Renkli Köşe Takımları

Dekorasyonların en özel parçalarından olan ve hemen hemen tüm dekorasyonlara kolaylıkla adapte edilebilecek olan en özel köşe takımları ile sizlerleyiz. Firmaların tasarım ekipleri tarafından hazırlanan aşağıdaki köşe takımları, özel tasarımlar neticesinde hazırlanmış olan çok önemli ürünler olarak gösteriliyorlar. Eğer siz de dekorasyonlarınız içerisinde kullanmak üzere yeni köşe takımları arıyorsanız, sizler için seçtiğimiz renkli köşe takımlarına mutlaka bir göz atmalı ve bu köşe takımları arasından yapacağınız bir tercih ile dekorasyonlarınıza özel katkılar sağlamalısınız.

 

 

Dekorasyonlarınız içerisinde hazırlamak istediğiniz özel köşeler için işlerinizi kolaylaştırabilecek aşağıdaki köşe takımlarına isterseniz buyrun birlikte bakalım ve mobilya tasarımcıları tarafından hazırlanan bu harika serileri daha yakından inceleyelim! Her biri diğerinden daha etkileyici olan aşağıdaki köşe takımları ile hem rahat hem de şık ortamlar hazırlayabileceğinizi bilmenizi istiyorum ve sizleri bu ürünler ile karşı karşıya bırakıyorum…

 

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Özel Ölçü Köşe Koltuklar

Modern, renkli, ilgi çekici evinize renk katacak olan özel ölçü köşe koltuk takımlarını buradan bulabilirsiniz. Rahatlığı, çekiciliği ile evinizde kendini fazlasıyla belli eden köşe takımlarımız arasından hangisini seçeceğinize karar vermekte zorlanacaksınız. İsterseniz yerden yüksek, isterseniz sandıklı, isterseniz yatak olabilen bu köşelerden siz hangisini arzu ederseniz o şekilde tasarlanabiliyor.

 

 

Nereden Alabiliriz?

 

   

Masko, Modoko ve Modesa’da yer alan ölçüye göre köşe takımı yapan firmaların isimlerini belki fazla duymamış olabilirsiniz, fakat birçoğu  köklü ve tamamen yerli bir firmalardır. Yabancı patentli ve isim yapmış birçok mobilya firmasından çok daha kaliteli ve çok daha ucuz ürünleri bu sitelerde bulabilirsiniz. Ürünlerini tamamen kendileri dizayn edip çok kaliteli malzeme kullanarak üretiyorlar.

 

 

Özel Tasarım Köşe Takımları

Minderlerin kumaşlarının renk ve desen zenginliği inanılmaz ölçülerdedir, aranılan her desen ve rengi bulacağınız köşe takımları ile evleriniz şenlenecek ve estetik değeri artacaktır. Koltuk takımları seçilirken güzel ve şık olmalarının yanında çok kullanışlı ver uzun ömürlü olmalarına da dikkat edilmelidir, dekorasyonlar insanların kişiliklerinin aynasıdır, bir eve girildiği zaman önce bu özellik dikkat çeker ve ilk intiba çok önemlidir. Köşe koltuk takımları her zevke ve her bütçeye hitap edecek kadar çeşit zenginliğine sahiptir. Rahatlıkları ile uzun süre üzerinden inmek istemeyeceğiniz köşe takımı koltukları ile enerjiniz yükselecek ve evlerinizin ambiansı değişecektir. Her evin ihtiyacı olan köşe koltuk takımları ile hem yatak sorununuz ortadan kalkacak ve hem de çok güzel ve şık bir koltuk takımına sahip olacaksınız.

 

 

Küçük Evler İçin Çözümler

Artık küçük oturma odalarının ya da solanların yeni gözdesi haline gelen köşe koltuklar ev dekorasyonlarında ideal çözümler sunmaya başlamıştır. Fazla yer kaplamayan, pratik ve rahatlıkları ile yeni evlenen çiftlerin vazgeçilmezleri arasındadır.

 

 

Genelde odalarımızdaki köşeleri değerlendirmek ve yer tasarrufu sağlamak için kullanılırlar. Bu özellikleri ile oldukça kullanışlı eşyalardır. Uzanıp TV izlemek için oldukça idealdirler. Rahatlıkları bakımından da kullananlardan tam not alan köşe takımları istenilen boyutta ve renkte üretilmektedir. İster desenli ister düz, ister spor istersinizde klasik bir görüntüde tercih edebilirsiniz.

 

 

Köşe Koltuk Kombinleri İle Şık Tasarımlar

Evinize farklı bir tarz mı arıyorsunuz? Köşe kombinasyonunu kendiniz mi yapmak istiyorsunuz? Şıklığı ile misafirlerinizi mi kıskandırmak istiyorsunuz? Sizin için hepsini tek bir köşe takımda topladık… Hardal renginin canlılığı ve şıklığının yanında modüller olma özelliğini ekledik ama köşenizin tasarımını tamamen size bırakıyoruz.

 

 

Modüler Koltuklar Daha Kullanışlı

Yazımızın bu kısmında size modüler köşe koltuk tercih etmenizi tavsiye edeceğiz. Kısa modül, uzun modül, köşe, geniş modül, dar modül en iyi kombinasyonu evinize göre ayarlayabilirsiniz. Biz sizin için sadece tasarımını ve şıklığını oluşturduk ve koltuk kombinlerini tamamen size bıraktık…

 

 

Koltuk Süngeri Nasıl Olmalı?

Köşe takımında kullanılan sünger özel 35 HR Sünger’dir. Bu sünger sayesinde esneklik ve destek katsayısının yüksek olması nedeniyle konforu fazlasıyla hissedebilirsiniz. Süngerin destek katsayısının yüksek olması nedeniyle üzerine bindiği yük arttıkça süngerin gösterdiği dirençte artarak çökme yapmaya engel olacaktır. Bu sayede süngeriniz ömrü daha da fazla olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Havai Köşe Koltuk 4.195,00 TL

 

 

 

 2019 Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 0

 2019 Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 1

 

 

 2019 Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 2

ULUDAĞ KÖŞE KOLTUK TAKIMI

Dinlenme bölümünde rahatlığın keyfini çıkarırken iki adet bazasına tüm eşyalarınızı koyabilir ayrıca gelen misafirlerinize yatağını açarak yer tasarufu sağlayabilirsiniz. Hem şık hem kullanışlı olan Uludağ köşe takımı büyüklüğünü göstererek evinizin en heyecan verici köşesi olmaya adaydır.

 

 2019 Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 3

AURA KÖŞE KOLTUK TAKIMI

 

 2019 Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 4

BORA KÖŞE KOLTUK TAKIMI

 

 2019 Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 5

LONDRA KÖŞE KOLTUK TAKIMI

 

 2019 Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 6

MİLAS KÖŞE KOLTUK TAKIMI

 

 2019 Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 7

OPUS KÖŞE KOLTUK TAKIMI

 

 2019 Avonsofa Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları 8

VİTO KÖŞE KOLTUK TAKIMI

 

Spor köşe takımları

Spor köşe takımları

Spor köşe takımları

Spor köşe takımları

Spor köşe koltuk modelleri

Spor köşe koltuk modelleri

Spor köşe koltuk modelleri

Spor köşe koltuk modelleri

EN GÜZEL SALON KÖŞE TAKIMLARI (TIKLAYIN)

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın