Mor Koltuk Takımı ve Oturma Grubu Modelleri

332

Erkek veya kadın demeden, hemen hemen herkesin en sevdiği renkler arasında olan mor rengini salonunuzda kullanmak istiyorsanız doğru bir tercih yaptığınızı söyleyebiliriz.  Mor gri koltuk takımı, hem evinize oldukça zarif ve şık bir görünüm kazandıracak hem de sevdiğiniz rengi evinizde kullanmanın huzurunu yaşatacaktır.Bunun yanı sıra modaya da uymuş olacaksınız desek yanılmış olmayız.

 

 

 

Çünkü özellikle son yılların trendlerini incelediğinizde mor renginin her zaman ağırlık kazandığını görebilirsiniz.Her eve uyum sağlayan bu renk hem en çok tercih edilenler arasında hem de en çok tercih edilen renkler arasında…

 

 

Mor Salon Takımı Örnekleri

Renklerin insan üzerinde olan etkisi ise tartışılmaz bir gerçektir. Üstelik bilimsel olarak kanıtlandığını da söyleyebiliriz. Gri mor koltuk takımını evinin en önemli yerinde kullanacak biri olarak size ne katacağını merak ediyorsanız bu konu hakkında da size bilgi vermek istiyoruz. Özellikle de işiniz gereği yoruluyor ve evinizde en iyi şekilde dinlenmek istiyorsanız, morun dinlendirici özelliği size çok yaracaktır. Üstelik sağlığa ve konsantrasyona da saymakla bitmeyecek kadar faydaları vardır. Hem dekorasyon hem de sağlık açısından beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan bu rengi salon dekorasyonunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu konumuzda detaylıca mor salon takımı örnekleri sunuyoruz. Sizler de kendi tarzınıza uygun tercihinizi yapabilirsiniz.

 

 

Mor Krem Koltuk Takımı

Mor renk koltuk takımı için salonlarda dekorasyon uyumunun nasıl yapıldığına gelecek olursak, uyum sağladığı renk çeşitliliğinin fazla olduğunu söyleyemeyiz. O yüzden bu rengin ağırlık kazandığı salon dekorasyonunda mor ya tek renk kullanılmalıdır ya da yanında krem, beyaz ve siyah kullanılmalıdır. Fazla çeşit renklerle kullanıldığında görüntü kirliliği ortaya çıkacaktır. Ancak moru tek başına kullandığınızda da boğucu bir dekor ortaya çıkabilir. O yüzden kremle uyumu sağlanırsa başarılı bir dekorasyon olacaktır.

Beyaz mor koltuk takımı

   

 

Evlerinizin içindeki tasarım bazı zaman ev sahiplerinin kimliklerini tam olarak yansıtmayabilir. Evinize farklı bir hava kazandırmak isterseniz şimdi ipuçlarına göz atalım… Evleriniz için aile büyükleriniz ve çocuklarınızın olduğu bir albümü duvarlarınıza asabilirsiniz. Çerçeveleriniz içinde bir resim yada fotoğraf seçerken de bu anlarınızı koyarsanız eğer daha farklı olacaktır.

 

 

Evlerinizde resim yada heykellere yer vermelisiniz..Evlerinizde sanat eserleri ile farklı bir hava katabilirsiniz.Herhangi bir sanatçının eserlerinden en az bir tane alın. Modern çağ ile birlikte trendlerinde çabucak değiştiği bu zamanda firmalarda üç ayda bir kez yeni katologlar çıkartıyorlar.

 

 

     

Evlerde yeni tasarımları iç mekanlarınızın dar olması dairelerin alandan kısıtlaması içinde olduğu için buna karşın geniş daire yada fazla odaları olsun isteyenlerin bu evlerin tasarımlarını kendileri istedikleri zamanlar alandan tasarruf edebilirler. Evim hayatım diyorsanız rehber olması açısından sizler için de bu yazı fikir verecektir…

 

 

Ev tasarımları konusunda evlerinizdeki farklı ve yeni fikirlerin örnek olması durumunda aşağıdaki özelliklerden bakabilirsiniz. İsterseniz eğer rahatlamak için evinizin banyosuna yada odalarına ses sistemleri döşeyebilirsiniz.

 

 

Farklı kültürlerden bulunan aksesuarlar, objeler yada eşyalar ile de evinize değişik köşeler yaratabilirsiniz.Değişik eşyalar ile ilham alacağınız bir köşe oluşturabilirsiniz. Kendinize farklı ve zengin kütüphane oluşturun. Okumak için elinizdeki tüm dergi yada kitaplarınızı burada toplayın.

 

 

Duvarların ve koltuk takımlarının mürdüm gri koltuk takımı gibi mor renginin farklı renkleri ile tasarlandığını aşağıdaki örnekte görüyoruz. Aksesuar olarak pembe ve mor çiçeklerin kullanılması da ayrı bir hava katmış. Evet pembe mor ile çok şık bir uyum sağlayan renktir. Siz de mor renkli salon dekorasyonunda denemelisiniz.

 

 

İster modern koltuk olsun ister avangart yada klasik koltuk olsun mor renk her zaman hareketli ve farklı bir izlenim bırakır. Genellikle spor modellerde uygulanan bu renk son yıllarda en çok tercih edilen kumaş rengi olmuştur.

 

 

İnsanlar misafirliğe gittiğinde yada evine bir misafir ağırladığında görülen koltuk modelleri neredeyse hep aynı. Seri üretime geçilmesi artık zanaat dünyasını da etkiledi. Fabrikasyon seri üretimler sürekli ve hep aynı modelleri yada benzer koltuk modellerini üretmeye başlayınca hali ile insanlar aynı koltukları görmekten sıkılıyor. O sebeple farklı renkler ve desenler hersin aradığı birşey. Peki farkı ararken güzel bir koltuk nasıl bulunmalı.

 

 

Gri mürdüm koltuk takımı ile ilgili olarak size tavsiyemiz marmarakoltuk.com’u ziyaret etmenizdir. Orada bulunan modellerden birini beğenerek bu modelin kumaş rengini mor olarak seçebilirsiniz.  MARMARAKOLTUK.com bir özel koltuk imalatçısı olduğu için size en güzel şekilde ve hayalinizdeki koltuk modelini yapacak ve evinize kadar teslim edecektir.

 

 

Bu yazımızda size koltuk kumaş rengi ve mor renkli koltuk takımlarından söz ettik. Sitemizde bulunan diğer konuları da incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Mor renkli klasik koltuk takımı modelleri

Bradford köşe koltuk takımı

Virgine rahat mor koltuk takımı

Theoden corner mor oturma grubu

Klasik koltuk takımı modelleri mor

 

Mor köşe koltuk takımı

Gri mor koltuk takımı

Mor koltuk takımı

 

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın