Koçtaş kumandalı avize modelleri ve fiyatları

1.504

Evinize işlevsellik katmak istiyor, evde geçirdiğiniz vakti çok daha kolay hale getirebilmek istiyorsanız bunun için avizenizi de seçerken dikkatli olmak gerekiyor. Kumandalı avize modelleri sözünü ettiğimiz işlevselliğe fazlasıyla sahipken bu tarz ürünleri göz ardı etmemenizde fayda var diye düşünüyoruz.

Kademeli Koçtaş Kumandalı Avize Modelleri: Koçtaş kumandalı avizeler konusunda en çok ürün çeşitliliğini bulabileceğiniz yerlerden birisi ve bunun içinde size ilk olarak kademeli avizeleri önerebiliriz. Kademeli avizelerde ışık düzeyini birkaç kademe ile belirleyebiliyor olmak, ortamın ne derece aydınlık olmasını istediğinize göre tercihte bulunmanıza imkan sağlayacaktır.

Kademeli Koçtaş Kumandalı Avize Modelleri

Sarkıt Koçtaş Kumandalı Avize Modelleri: Kumandalı avizelerde önceliğiniz şıklık ve güzel görüntü ise şayet o zaman sarkıt kumandalı avizeleri önerebiliriz. Sarkıt avizelerin görüntü itibariyle çok zarif olduğunu hepimiz kabul ediyoruz. Birde buna kumanda ile kontrol edilebilme özelliğini dahil ettiğinizde ortaya çok güzel bir model çıkıyor.

Sarkıt Koçtaş Kumandalı Avize Modelleri

Siyah Koçtaş Kumandalı Avize Modelleri: Avizelerde siyah rengi çok fazla görmeyiz fakat Koçtaş ürün çeşitliliği sayesinde bunu da bizlere sunabiliyor. Üstelik kumandalı avizelerde siyah renk tercihi sunabiliyor olmak gerçekten de takdire şayan bir durum. Eğer ki vizenizin farklı görünmesini istiyorsanız siyah modelleri incelemekte fayda var diyebiliriz.

Siyah Koçtaş Kumandalı Avize Modelleri

Mutfak İçin Koçtaş Kumandalı Avize Modelleri: Mutfak avizelerinin işlevsel olmaması için bir sebep yok. Mutfak avizelerinin de kumandalı oluşu size kolaylık sağlayacaktır. Özellikle de mutfakta yemek yiyorsanız kumanda detayı işinize fazlasıyla yarayacaktır diye düşünüyoruz.

Mutfak İçin Koçtaş Kumandalı Avize Modelleri

Modelsa Klas Helezon Kumandalı Avize
524,90 TL

Modelsa Rio Ledli Avize Kumandalı Üçlü
289,90 TL

Modelsa Rio Ledli Avize Kumandalı Altılı
289,90 TL

Modelsa Yaprak Avize Altı Ledli Kumandalı
399,90 TL

 

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın