Kelebek Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları

836

Kelebek mobilya köşe takımları son yıllarda en çok tercih edilen  mobilya ve mobilya aksesuarları arasındaki yerini çoktan kazanmış  durumda. Bu sezon da çok şık ve spor tasarlanan modellere ilave olarak piyasaya çıkarttığı  klasik köşe takımı modelleri  de ayrıca ilgi görmektedir.

Bayanların  genellik ile  oturma odası ve salonlarda sıkça tercih ettiği köşe takımı modellerine Kelebek mobilya diğer mobilya markalarına göre daha ayrı bir önem göstermekte. Bu da en çok tasarladığı model sayısındaki fazlalıktan belli oluyor.

Kelebek köşe koltuk Damimo Pure modeli 

Köşe koltuk düğmeli kapitoneli olup alt kasasında ahşap baza kullanılmış. Bu şekilde ürün daha da değer kazanmış. Fiyat araştırması yaparken bu şekilde bazaları ve düğmeleri de hesaba katın. Çünkü maliyeti etkileyen unsurlar arasında olduğu için fiyatı artırmaktadır.

Kelebek mobilya Gruno isimli köşe koltuk

Kelebek mobilyanın yataklı köşe koltuk modellerinden biridir. Turuncu rengini tercih ettiği bu modelde adrese teslim olarak hizmet veriyor. Eğer yataklı bir köşe koltuk almayı düşünüyorsanız bu tarz bir koltuk düşünebilirsiniz. Aynı zamanda firma ürüne iki yıl garanti verdiğini de belirtmiş olalım. İki resimde de göreceğiniz üzere piyasada fazla bulunmayan, hareket kol özelliğine sahip bir modeldir.

Kelebek Köşe takımları Harvey kampanyalı indirimli fiyatı:2.975 ₺ . Firma bu fiyat üzerinden 12 taksit de yapıyor. Üstelik vade farkı da yok. Ürün Kelebek Mobilya’nın en uygun köşe takımıdır.

Bu modelin ayaklarından ceviz rengi kullanılmıştır. Böylece yine Kelebek mobilya’nın yemek takımları ile kombine yapabilirsiniz.

Köşe koltukta yatak yoktur. Fakat sırt yastıklarını kaldırdığınızda yatak kadar geniş bir alana sahip oluyor.

Eğer küçük bir odaya sahipseniz, bu ufak köşe takımı tam size göre demektir. Yüksek ayakları sayesinde koltuk altını da rahat temizleme avantajı bulunuyor.

Kelebek mobilya köşe koltuk takımları bayanların beğenisini kazanacak  çok fazla  renk ve tasarımlar ile siz müşterilerinin  huzuruna çıkmış durumdadır. Özellikle de spor modellerde kullanılan pastel renklerin koltuk takımlarında hakim olduğu göze çarpıyor.

Ilia Köşe Takımı
5.485 ₺

Kelebek mobilya köşe takımı fiyatları ise normal bir fiyat aralığında seyrediyor. Diğer mobilya markalarına göre daha cazip fiyatlandırma yapan Kelebek mobilya mağazaları ödemede sırasında da  kolaylıklar sunuyor. Ayrıca kredi kartına yapılan  taksit imkanı beylerin cebini rahatlatıyor.

Aşağıda bizde sizler için kelebek mobilya köşe takımı modelleri ve diğer markaların köşe takımı modellerinden oluşan bir resim galerisi hazırladık. Hazırladığımız bu resim galerisinde gezinirken umarım aradığınız modeli bulabilirsiniz. Sizlere şimdiden iyi seyirler.

Dia Köşe Takımı
2.895 ₺

Minolia Köşe Takımı
3.990 ₺

Dante Köşe Takımı
4.995 ₺

Anteros Köşe Takımı
5.295 ₺

Zelica Köşe Takımı
5.485 ₺

Comodo Köşe Takımı
6.990 ₺

Alexa Köşe Takımı
8.275 ₺


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın