İstanbul’da Mobilya Nereden Alınır?

1.221

İstanbul’da mobilya alınabilecek çok fazla yer olsa da, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri bulabileceğiniz yeri biliyor olmak sizler için önemli bir avantaj olacaktır. Aksi halde hem kaliteli ürün almakta hem de mobilyaya ödeyeceğiniz tutarı minimum seviyede tutmakta zorlanabilirsiniz. Bu yüzden de sizlere İstanbul’da nerelerde mobilya alınabileceğinden söz edeceğiz.

Modoko'dan mobilya alınır mı

MODOKO

İstanbul’da mobilya alınabilecek ilk yerlerden birisi Modoko. Mobilya, dolap ve koltuk kelimelerinin kısaltması olan Modoko, İstanbul Dudullu’da bulunuyor ve bir mobilya sitesi. Site içerisinde çok sayıda mobilya üreticisi bulunmakla birlikte, ithal ürünlerin de bulunabileceği bir yer. Kaliteli ürünlerin çokluğu, üreticilerin direk olarak satışını gerçekleştirmesi sebebiyle de fiyat bakımından daha uygun etiketli ürünleri bulabilirsiniz. Ürün çeşitliliğinin geniş olması da sizler için bir avantaj olacaktır. Böylelikle hemen her istediğiniz tarzda mobilyayı bulabilirsiniz.

bellona sante balkon mobilyası

   

MODESA

Eyüp Defterdar’da bulunan mobilyacılar sitesinde koltuk takımları, yatak odası takımları, bebek odası ve genç odası modelleri, ev ve ofis aksesuarları konusunda oldukça geniş bir alana yayılmış olarak birçok firmayı bulabilirsiniz. Bu sitede bulunan firmaların mobilya fiyatları MASKO ve MODOKA’ya göre biraz daha makul diyebiliriz.

Maskoda mobilya fiyatları

MASKO

İstanbul İkitelli’de bulunan bir başka mobilya sitesi olan Masko, yapı itibariyle Modoko’ya benziyor. Çok sayıda üreticinin bir arada bulunduğu Masko, üreticilerin çoklu sayesinde uygun fiyatlı mobilya bulabilmenizi kolaylaştırıyor. Ürün çeşitliliğinin genişliği, hemen her bütçeye uygun mobilya bulabilmenizi sağlayan ürün skalası sayesinde en kalitesinden en hesaplısına kadar istediğiniz tarzda mobilyayı bulabilirsiniz.

empoli ipek mobilya koltuk takımı

Mobilya alırken kalitesi kullanışlı olmasının önemli olduğu kadar fiyatının da bütçemize uygun olup olmadığı önemlidir.

Yeni evli çiftler ya da evini bastan yaratmak isteyenlere duyurulur. MASKO mobilyada indirimler her zaman olduğu gibi devam ediyor. 500 den fazla firma ve 780 magaza ile hizmet veren MASKO mobilya müşterilerine sinirsiz avantajlar sunuyor. Müşteri memnuniyetini esas alan firma gerek satış esnasında gerekse satış sonrası teknik desteği ile müşteri sürekliliğini sağlıyor.

Yıldız Duvar Ünitesi

İstanbul’da Ucuz Mobilya Nereden Alınır?

İstanbul’da en uygun ucuz mobilya nereden alınır sorusuna cevap arayanlar için bir kaç nokta tavsiye edeceğiz. Eğer MASKO ve MODOKO gibi mobilya siteleri bütçenize uygun değilse aşağıda isimlerini vermiş olduğumuz spotçular çarşılarını ziyaret edebilirsiniz.

miami ipek mobilya yemek odası takımı

# ÖNEMLİ: Listelemiş olduğumuz spot çarşıları ikinci el ürün satan AVM’ler değildir. Bu çarşılarda bulunan firmaların neredeyse tamamı sıfır ürün satmakta olup birçoğu da imalatçıdır. Fakat dikkat etmeniz gerek bir nokta var ki, o da ürünlerin kalitesidir. Evet! Fiyatlar piyasa fiyatlarına göre makuldür ama sırf ucuz alacaksınız diye de kalitesiz ve kısa ömürlü ürünlere paranızı çarçur etmeyin. Bütün firmaların ürünleri kalitesiz mi? Hayır! Elbette içlerinde hem kaliteli ve hem de ekonomik ürünler satan firmalar bulunuyor. Bunun için araştırma yapmadan, referans almadan, internette firma hakkında yorumları ve şikayetleri okumadan karar vermeyin.

perm ipek mobilya yemek odası takımı

TİMAŞ AVM: Avrupa yakasında Zeytinburnu/Bayrampaşa’da bulunan TİMAŞ Spotçular çarşısı yada TİMAŞ AVM..

penza ipek mobilya koltuk takımı

ESKİDJİ: Yenibosna ve Beylikdüzü’de bulunan mobilya çarşısı da piyasaya göre ekonomik ürünler satmaktadır. Yemek odasında yatak odasına, ofis mobilyalarından bebek odasına kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip mobilya çarşısını gezmenizi tavsiye ederiz.

orlando ipek mobilya koltuk takımı

Beylikdüzü Sportçular Çarşısı: İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü ilçesinde E5’e ve TÜYAP’a yakın bir konumda bulunuyor.

sydney ipek mobilya koltuk takımı

İkitelli Sportçular Çarşısı: MASKO mobilyacılar çarşısının hemen yanında bulunuyor. MASKO Camisi’nin hemen arkasındaki kapıdan çıkıştan spotçular çarşısına geçebilirsiniz.

Poli Spotçular Çarşısı: Anadolu yakası Sultanbeyli Akşemsettin’de bulunan büyük bir mobilya spot çarşısıdır.

Maskodan mobilya alınır mı

 

Modokoda mobilya fiyatları

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın