Dar Girişler İçin Portmanto Modelleri

 

Dar girişler için portmanto modelleri yeni nesil ufak evler için biçilmiş kaftan. İstanbul gibi trafiği bol, insanı bol ve büyük şehirlerde yaşayanlar bir an önce evlerine kendilerini atmak isterler. Bu yüzden de eve girdiklerinde direk üstlerinde olan manto, şapka ve fular gibi şeylerini yatak odasına kadar taşımaya üşenirler. Tam da bu noktada portmantolar imdadımıza yetişir. Evinize geldiğinizde direk üzerinizde bulunan kıyafetleri asmak isteyeceğiniz eşyalarınızı portmantolar taşır. Dar girişler için portmanto modelleri yeni nesil ufak koridorlu daireler için en ideal çözümdür. Bu yazımızda dar girişler için ayakkabılık ve vestiyer modelleri üzerine incelemeler yapacağız.

 

Dar odalar için portmanto modelleri

 

Gün geçtikçe her çeşit modeli çıkan portmantolara büyük bir rağbet var. Türlü türlü çeşitleri ve her ev tarzına göre de uyumlu portmantolar satın alabilir ya da yaptırabilirsiniz. Ayrıca evinize çok fazla misafir geliyorsa da bu sizin ve misafirleriniz için büyük bir kolaylık olacaktır. Evinize giren kişilere sarılmaktansa misafirinizin eşyalarını taşımayı istemezsiniz. Bu yüzden siz de çok pratik çözümler sunan bu portmantolardan bir tane evinizde edinmelisiniz. Şimdi gelin evinizde uygulayabileceğiniz dar girişler için portmanto modellerini ve çeşitlerini inceleyelim.

 

Portmanto modelleri

 

Portmanto Seçiminde Aydınlatma Önemli

Portmanto için alan belirlediğiniz yerin konumu oldukça önemlidir. Kapınızın direk giriş kısmında olması sizin yararınıza olur. Ayrıca burada önemli olan nokta, portmantoyu koyduğunuz yerin iyi bir ışıklandırmaya sahip olması oldukça önemlidir çünkü portmantonuz dolap şeklindeyse bu ışıklandırmayı engeller. Sizin holünüzün ya iyi gün ışığı alması lazım ya da ışıklandırması iyi olması lazım ama gün ışığı da her zaman mümkün olmuyor. O yüzden ya siz portmantonuzun içine ışıklandırma döşettirecekseniz ya da portmantonuzun tepesinde bir lamba olacak. Lamba yeri yoksa da ayaklı bir lambader sistemiyle bu işi çözebilirsiniz.Bu hem eşyalarınızı daha kolay seçmenizi hemde içeri girdiğiniz de sizi karşılayan bir aydınlık görüntü olacaktır. Kapının girişinde ortamı aydınlatan bir ışık olması aynı zaman da sizin yada misafirlerinizin içeri girmesinde oluşabilecek sorunların önüne geçer.

 

Portmanto modelleri

 

Aynalı Portmantoları da Tercih Edebilirsiniz

Aynalı portmantolar sizin her zaman işinizi kolaylaştıracak çözümler sunacaktır. Aynasız alınan portmantolar insanların işini zorlaştıran eşyalar grubuna girer. Aynasız olan portmantoya bir de sizin ekstradan kenara ayna almanız gerecektir. Bu da ekstra masraf anlamına gelir ama bunu engellemek için seçimlerinizde bu konuya dikkat ederseniz, portmantolar sizi her zaman toparlayacak olan eşyalar olacaktır.Aynalı portmantoların bir diğer kullanımı ise evden çıkmadan önce sizin veya evinize gelen misafirlerin, dostlarınızın son bir kez kendilerine bakarak evden ayrılmasını ve kendilerinde kötü gördükleri tarafları düzeltmesini sağlayacaktır.

 

Portmanto modelleri

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Mobilya firmaları tarafından üretilen ve tasarım şıklıkları ile dikkat çeken portmanto modelleri, ev dekorasyon tasarımlarınız içerisinde sizler için gerçekçi seçim olabilir. Dış kapıya yakın olarak kullanılan portmanto modelleri, aslında sizler için en yardımcı mobilya modelleri arasında yer alırlar. Evlerinize gelen misafirlerinizi daha kapıdan içeri girereken etkileyebileceğiniz vestiyer modelleri, dekorasyon şıklığı anlamında evlerinize büyük bir kazanç sağlar. Görselliğinin yanında, büyük avantajları ve kullanım imkanını sizlere sunan aynalı portmanto modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

 

Portmanto modelleri

 

Dar Girişler İçin Ayakkabılık

Eğer ev girişiniz portmanto koymak için elverişli değil ise yani dar veya küçük ise ortamı ferah tutmak için sadece ayakkabılık kullanabilirsiniz. Ayakkabılarınızı, mantolarınız koymak için ise evin başka bölümlerini kullanmanız gerekecektir. Örneğin yatak odanızda yerden biraz yüksekte oluşturduğunuz uzunlamasına dolaplar sizin ayakkabılarınız için oldukça kullanışlı olacaktır. Son yıllarda çok moda olan mağazalarda ki askı sistemini odanıza yerleştirip mantolarınızı ceketlerinizi oraya yerleştirebilirsiniz.

   

 

Vestiyer modelleri

Eskiyen Portmantoları Yenileyebilirsiniz

Eskimiş olan ya da artık sizin göz zevkinize hitap etmeyen portmantolarınızı kendi zevkinize veya odanızın dekorasyonuna göre şekillendirebilirsiniz. Bunu yapmak size hem maddi hemde manevi bir destek sağlayacaktır.

 

Portmanto modelleri

 

Evimizin hemen girişinde kıyafetlerimizi ve ayakkabılarımızı koyduğumuz vestiyerlerin aslında evimizi tamamlayıcı birer görüntü olmasının yanı sıra evimizin iç dizaynına uygun halde olmasını sizlerde en az benim kadar istiyorsunuzdur. Evine vestiyer yaptırmak isteyen ve model arayışı içinde olan kullanıcılarımız ve misafirlerimize güzel örnekler sunuyoruz.

 

Vestiyer modelleri

 

Sizlere portmanto modelleri ve çeşitleri hakkında bilgiler verdik. Siz de portmanto seçiminde aydınlatma ve ayna gibi yukarıda belirttiğimiz unsurlara dikkat ettiğiniz takdirde portmontaları çok pratik bir şekilde kullanabileceksiniz. Aklınıza takılan başka dekorasyon örnekleri oluşursa biz Mobilya Hocası ekibine istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Portmanto modelleri

 

 

Vestiyer modelleri

 

Dar odalar için portmanto modelleri

Dar odalar için portmanto modelleri

Dar odalar için portmanto modelleri

 

 

Atre dekorasyonu modelleri

 

En Güzel Portmanto Yüklük Vestiyer Modelleri (TIKLA)

 

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın