Çocuk Odası Duvar Kağıtları

3.869

Çocuk duvar kağıdı modelleri harika tasarımla karşımızda. Çocuk odasını dekore ederken hemen her ayrıntıya dikkat etmek gerekiyor. Sonuç itibariyle çocuğunuzun vaktinin önemli bir kısmını geçireceği bu oda, kişisel gelişiminde de son derece önemli olacak. Bu yüzden de mobilyasından  yatağına, aksesuarından duvar kağıdına kadar her şeye özen göstermek gerekiyor. Özellikle de duvar kağıdı seçimi büyük önem arz ediyor.

Şirin Çocuk Odası Duvar Kağıdı

Çocuk odası için duvar kağıtları, yaşam alanlarınıza renk katabilecek ve çok uygun rakamlar ile sahip olabileceğiniz en özel dekorasyon ürün gruplarından bir tanesidir. Kız çocuk duvar kağıdı renkleri ile erkek çok duvar kaplama farklı olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat ara renkleri tercih ederseniz iki çocuk için de aynı odayı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki galeride çocuk odası duvar kağıdı renkleri örnekleri bulunuyor. İncelemenizi tavsiye ederiz.

En Güzel Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Aslında bu ürün ve ürün gruplarını yalnızca çocuk odaları ile kısıtlamamak gerekiyor çünkü yetişkinlerin de ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz çok sayıda duvar kağıdı var ve alternatif renk tercihlerinin yanı sıra alternatif modelleri ile de beklentileri en iyi şekilde karşılamayı başarıyor diyebiliriz. 3D duvar kağıtları, görsel olarak çok daha eğlenceli bir duruşa sahip ve daha modern bir duruş sergiliyor, bu yüzden daha popüler olması da gayet normal diye düşünüyoruz. Fiyatlarına bakıldığında, klasik duvar kağıdı modellerine göre daha yüksek rakamlar karşımıza çıkıyor ancak az önce de söylediğimiz gibi kalite ve görsellik bazında değerlendirildiğinde, verdiğiniz paranın karşılığını da fazlasıyla size sunuyor.

Çocuk odaları için sizler de bu ürün gruplarından yardım alabilir ve odaları enine süsleyebilirsiniz. Boydan dekorasyon çalışmaları çok fazla tercih edilmiyor ancak bununla ilgili de dekorasyon örnekleri sitemizde mevcut ve dilerseniz göz atarak daha detaylı fikir sahibi de olabilirsiniz. Kuşe kağıda yapılan baskılar, görselliği daha kaliteli hale getiriyor ve bu kalite ile birlikte farklı bir duruş elde etmenize yardımcı oluyor.

Özellikle çizgi film karakterlerinin kullanıldığı şık tasarımlar ile birlikte çocuklarınız için daha eğlenceli yaşam alanları oluşturmanız da söz konusu hale geliyor ve bunu çok uygun rakamlar eşliğinde yapmanız da mümkün hale geliyor. Sizler de çocuklarınız için özel tercihlerde bulunabilir ve daha da önemlisi dekorasyon çalışmalarını çok daha ucuza getirebilirsiniz. Fark yaratan kalite ve görsellik ile birlikte artık onlar da odalarında daha eğlenceli vakit geçirebilecek ve bu alanlardan daha fazla keyif alacaklardır diye düşünüyoruz.

Kolay Temizlenebilme: Çocuk odasında kullanılacak olan duvar kağıtlarının belki de en önemli özelliğidir kolay temizlenebiliyor olması. Çocukluğumuzda hepimizin duvarlara resim çizmek ya da bir şeyler yazmak gibi hatıraları vardır. Bu gibi durumlarda yazılan ya da çizilen şeyin kolayca temizlenebilmesi sizler için büyük kolaylık anlamına geliyor.

Renk Tercihi: Duvar kağıtlarında renk tercihi de oldukça önemli. Rahatlatıcı renklere öncelik verirseniz çocuğunuz ders çalışırken ya da uyuyacağı sıra çok zorlanmayacaktır. Bu yüzden de her ne kadar çocuklar kırmızı, turuncu gibi renkleri istiyor olsa da yeşil ve mavi tonları, beyaz ya da krem renkli modellere yönelmekte fayda var.

Desenli Ürünler: Çocuklar için sevdikleri kahramanların duvarları süslemesi çok güzel bir şey olacaktır. Bu yüzden de duvar kağıdı seçerken çocuğunuzun sevdiği kahramanların resimleri olan duvar kağıtları ya da tuttuğu takımın renkleri ve armasını içeren desenlerdeki modeller güzel bir seçenek olacaktır. Bu sayede çocuğunuzun gerçekten sevebileceği bir dekorasyon yapmanız mümkün olacaktır.

Bebek odalarının dekorasyonunda yapabileceğiniz o kadar çok şey var ki, bunlardan bazılarını seçip son derece güzel bir oda hazırlayabilirsiniz. Son zamanlarda yapılabilecekler arasında yeni eklenmiş olan 3 boyutlu duvar kağıtları bebek odasının görüntüsünü baştan aşağıya değiştiriyor.

Yeni Bebek Odası 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Resimli 3 Boyutlu Duvar Kağıdı: Duvar kağıtları bebek odalarında çok fazla tercih ediliyor olsa da 3 boyutlu duvar kağıtları hemen herkes için yeni bir şey. Bu ürünler içerisinde de bebek odaları için en fazla tercih edilen ürün grubu resimli duvar kağıtları. Duvarda 3 boyutlu olarak yerini alacak olan bir çizgi film kahramanı ya da çocukların sevdiği herhangi bir figür görsellik açısından güzel sonuçlar verecektir.

Orman Bebek Odası 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Doğa Görünümlü 3 Boyutlu Duvar Kağıdı: Bebeğiniz büyümeye başladığında ona güzel bir ortam yaratmak istiyorsanız doğa görünümlü üç boyutlu duvar kağıtlarını tercih edebilirsiniz. Odanın duvarları sanki ormanlardan oluşuyormuş gibi görünmesi bebeğinizin hayal gücünü de geliştirecektir.

Pepeli Bebek Odası 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Pepeli 3 Boyutlu Duvar Kağıdı: Çizgi film karakterlerinden oluşan duvar kağıtları ve süper kahramanlı modeller en çok tercih edilenler çocukların çok dikkatini çekiyor. Son zamanlarda bebeklerin ve çocukların çok sevdiği bir çizgi film karakteri olan Pepe, 3 boyutlu olarak bebeğinizin duvarını süslediğinde bebeğinizin de bu durumdan gayet memnun kalacağını söyleyebiliriz. Üstelik bebeğiniz büyüdükçe bu tarz figürler onun çok daha fazla hoşuna gidecektir.  

Kız Çocuk Odası Duvar Kağıdı Modeli

Çocuk duvar kağıdı modellerinin tamamını görmek için galeriyi tıklayın.

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın