Buzlu Cam Duşakabin Modelleri

 

Banyo dekorasyonları içerisinde önemli yere sahip olan duşakabinler, son zamanlarda birbirinden farklı tasarımlar ile ortaya çıkartılıyor. Tasarım firmaları tarafından oluşturulan yeni duşakabin modelleri, bir çok özelliğide üzerinde bulunduruyorlar. Farklı tasarım ve modeller ile üretilen duşakabin modellerini, yeni gerçekleştireceğiniz banyo dekorasyonlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şimdi isterseniz sizler için incelediğimiz en yeni buzlu duşakabin modellerine birlikte bakalım. Son zamanlarda  neredeyse mika duşakabinsiz banyo artık  yok denecek kadar az hale geldi  desek pek de yanılmış olmayız herhalde. En ucuz Duşakabin modelleri  banyoların ve de özellikle çiftlerin bir parçası halline gelmiş durumdadır.  Banyo dekorasyonu dediğimizde aklımıza  ilk olarak gelen dekorasyon ürünlerinden bir duşakabin çeşitleridir.

Duşakabin Buzlu Cam İle Daha Kullanışlı

 

Bayanlar  kadar beylerin de ilgisini çekip üzerinde düşünüp karar verdiği banyo dekorasyon aksesuarları  arasında yer alan duşakabinler artık çok fazla  çeşit ile dizayn edilip  satışa hazırlanılıyor. Duşa kabin sistemleri denilince akla basit bir duşa kabin gelebilir. Fakat artık duşa kabin sistemleri çok geliştirilmiştir. İlerleyen teknoloji sayesinde duşa kabin sistemleri içinde masaj yapan sus sistemlerinden tutunda radyo dinleyebilme özelliğine göre kadar giden olanaklar sunulmuştur.

 

Kumlu cam duşakabin modelleri

 

Fakat duşa kabin sistemlerinin satıldığı firmalar bazen kalitesiz ürünler sunabilmektedir. Duşa kabin de kullanılan teknelerin, kabin içindeki metal aksesuarların ve kullanılan camların kaliteli olmasına dikkat ediniz. Paslanmaz ürünlerden olması kullanım süresini etkileyen bir etkendir. Temizlenmesi kolay olan, fazla bakım gerektirmeyen malzeme kullanılmış olduğuna dikkat etmenizi öneririz.

 

Kumlu cam duşakabin modelleri

 

Kompakt duşakabin sistemleri fonksiyonlarının çokluğu sebebiyle ve modern tarzlarıyla insanların ilgisini çekmeyi başardı. Bir çok ailesinin banyosunda yerini alan duşakabinler sizlerin de ilgisini çekmeye aday. Tasarım firmaları, modern duşakabin sistemi ile oldukça farklı bir çizgi oluşturmuş. Güzel görünümünün yanında masaj, buhar, radyo, ısıtma bölmesi gibi bir çok özelliğide yanında sunuyor. Köşeli tasarımı ile banyoda istediğiniz bölüme kolayca yerleşimi sağlıyor. 3 kenarı cam duşakabin bir bölümünde ise banyo malzemeleri konulabilecek bir raf sistemine sahip.

 

Buzlu cam duşakabin modelleri

 

Banyolarınız günümüzde oldukça fazla kullanılan yerlerdendir. Bunun için ise kullanışlı ve fonksiyonel olan banyo dolapları yanı sıra buzlu cam duşakabin modelleri ile birlikte sizlerde en uygun ve güzel banyo modelleri elde edebilirsiniz… Bunun yanı sıra ise gözlere de hitap eden banyo dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

 

Kumlu cam duşakabin modelleri

 

Bu dizaynları elde etmek için ise şık görünümlü banyo dolaplarından yararlanabilirsiniz.. Renk çeşitleri olarak banyonuz ile uyumlu olmasına dikkat edin. Daha sonra ise modellerine göre fiyatlarını da mağazalardan alabilirsiniz.

 

   

Kumlu cam duşakabin modelleri

 

Kumlu Cam Duşakabin Modelleri

Malzeme kalitesi açısından kumlu cam duşakabin ve plastik duşakabinler bulunmaktadır. Plastik kabinli duşakabinler çok kısa ömürlü olmakla birlikte ucuzdur. Cam duşakabinler ise, plastik modellere göre biraz daha pahalı olup, daha uzun ömüre sahiptirler. Özellikle, desenli olarak hazırlanan cam duşakabin modelleri tercih edilerek banyolarınıza hoş bir görüntü sağlanabilir.

 

Buzlu cam duşakabin modelleri

 

Yine plastik katlanır duşakabinler içinde desenli modeller bulunmaktadır. Ayrıca sürgülü cam duşakabin modellerinden bir tane seçmiş iseniz, temper camlı duşakabin olmasına özen gösteriniz. Bu camın olası kırılma durumlarında size zarar vermesini önleyecektir.

 

Teknesiz Sürgülü Duşakabin Modelleri (TIKLAYIN)

 

 

Buzlu cam duşakabin modelleri

Buzlu cam duşakabin modelleri

Buzlu cam duşakabin modelleri

Buzlu cam duşakabin modelleri

Buzlu cam duşakabin modelleri

Buzlu cam duşakabin modelleri

 

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın