Bellona Köşe Takımları Yeni Sezon 2022 Fiyatları

Bellona köşe takımı modelleri ile modern ve modüler mobilya tasarımında öncü firmalardan biri, ayrıca tasarlamış olduğu modüler mobilyalar, fabrikasyon seri üretim olduğu için, çok avantajlı fiyatlar sunabilmekte. Bu nedenlerden dolayı, dayanıklı ve kaliteli tasarımlara sahip mobilyalar alarak evlerini güzelleştirmek isteyenlerin markası… Diğer yandan 2022 senesi mobilya modasında gerçekleşen farklı akımları da çizgilerine katmayı başarmış markalardan bir tanesi. Bellona mobilya 2022 yılı atılımları arasında yemek odası, yatak odası ve köşe koltuk alanlarında yenilikler büyük yer kaplıyor. Özellikle modern köşe takımlarından sıkılanlar için avangard çizgiler taşıyan ve farklı tarzları bir arada sunabilen köşe koltuk takımı modelleri yer alıyor. Bellona L koltuk modelleri içinde modern ve spor tasarımlar da yer alıyor.

Köşe takımları eski zamanlarda, sadece oturma odalarında tercih edilen ve evin salon bölgesine yakışmayacağı ve yeterli olmayacağı düşünülen koltuk modelleriydi. Ancak günümüz şartları ve yeni yapılan evlerin, ufak m2’lere sahip olmaları nedeniyle, köşe koltuk takımları bir anda başrole geçmiş oldu. Bu nedenle piyasadaki pek çok mobilya firması, yeni tasarladığını mobilyaları üretimine başladı. Ancak bunlar içerisinde en kaliteli ve en fazla seçeneği sunabilen firmalar arasında Bellona köşe takımları olarak dikkati çekiyor.

 

Bellona Rivoli Köşe Takımı
Bellona Rivoli Köşe 13.455,00 TL  (22.07.2022)

 

Bellona L koltuk takımlarında her evin tarzına uygun modelleri bir arada bulabilmek mümkün, ayrıca 2022 yılına özel olarak, daha geniş ve büyük köşe koltuk takımlarının da koleksiyona eklendiği gözlerden kaçmıyor. Bu sayede, daha geniş salonlara sahip evleri dolduracak ve zengin gösterecek koltuk takımı modelleri de yer almış oluyor.

Mobilyaların fiyatları incelendiğinde, köşe takımların, normal koltuk takımlarına oranla, çok daha uygun fiyatlara satıldığını görebilmekteyiz. Firma piyasanın en avantajlı ürünleri ve fiyat politikasını sunmakta.

Web sayfamızda bulunan Bellona köşe takımı fiyatları güncel maliyetlere göre artış gösterebilir. Sipariş vermeden önce fiyat almayı unutmayın.

Bellona Köşe Koltuk Takımları Fiyatları

 

martin bellona köşe takımı

Martin Köşe Takımı 15.695,00 TL  (22.07.2022)

 

galia bellona köşe takımı

Galia Köşe Takımı (L Köşe+Berjer) 14.324,00  TL  (22.07.2022)

 

aden plus bellona köşe takımı

Aden Plus Köşe Takımı 20.870,00 TL  (22.07.2022)

 

roma bellona köşe takımı

Roma Köşe Takımı

 

ruby bellona köşe takımı

Ruby Köşe Takımı 7.439,00 TL  (22.07.2022)

 

espina bellona köşe takımı

   

Espina Köşe Takımı 18.136,00 TL  (22.07.2022)

 

Luca Köşe Takımı

Luca Köşe 14.312,00 TL  (22.07.2022)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Marses Köşe Takımı

Marses Köşe Takımı (L Köşe+Berjer) 18.909,00 TL  (22.07.2022)

 

Mavenna Köşe Takımı

Mavenna Köşe Takımı 23.860,00 TL  (22.07.2022)

 

Erica Köşe Takımı

Erica Köşe Takımı 13.927,00 TL  (22.07.2022)

 

Cantona Köşe Takımı

Cantona Köşe Takımı 14.320,00 TL  (22.07.2022)

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 5

Bellona Mobilya Tina V Köşe Takımı 14.525,00 TL  (22.07.2022)

Salonlara ideal oturma alanları oluşturmak için dizayn edilen Tina V Köşe Takımı, Zero Wall özelliği ile yer kaybı olmadan yatak ve baza olarak kullanılabiliyor. Köşe takımına ek olarak tekli berjer ile renklendirilen ürün, kullanılan desenli kumaş ve köşe takımında kullanılan su yeşili kumaş ile de ince zevklere hitap ediyor.

 

vienza bellona köşe takımı

Vienza Köşe Takımı

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 0

Bellona Mobilya Step S Köşe Takımı

Step S Köşe Takımı, yatak ve sandık fonksiyonlarıyla kullanıcıya işlevsel bir ürün olarak sunuluyor. İsteğe göre 3+3 ve 3+2 olarak da sunulan takım, sağ ve sol kullanımıyla da her evin yapısına uyum sağlıyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 1

Bellona Mobilya Step S Uzanmalı Köşe Takımı

Step S Uzanmalı Köşe Takımı fonksiyonel ve ergonomik bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Kolayca yatak olmasının yanında baza olarak da kullanılan takım ünitesinde biye ve kapitone detayları da dikkat çekiyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 2

Bellona Mobilya Belissa Köşe Takımı

Üç renk uygulamasının mükemmel birlikteliğiyle dizayn edilen Belissa köşe takımı, yaz ve bahar esintileriyle salonlara tazeliği taşıyor. Country tarzın en güzel örneklerinden biri olan takım, çiçekli yastıkları, P kol yapısı, biye ve fitil uygulamalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor…

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 3

Bellona Mobilya Elantra Köşe Takımı

Chester tarzının en önemli örneklerinden biri olan Elantra Köşe Takımı, çift renk uygulaması, göz alıcı dizaynı ile dikkat çekiyor. Takım farklı renklerin kombini, düğme detayları, fitil ve makrome uygulamalarıyla da yaklaşan baharın tüm tazeliğini evlere taşıyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 4

Bellona Mobilya Aden S Köşe Takımı

Aden Köşe Takımı, hem kolayca yatak olabilmesi hem de sandık olarak kullanılabilme özelliği ile ön plana çıkıyor. Fonksiyonel özelliklerinin yanında Aden köşe takımı, her evin şekline ve ihtiyacına uyum sağlaması, istenilen köşeye adapte olabilmesiyle de tüm evin ihtiyacını tek ürün ile sağlayabiliyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 6

Bellona Mobilya Tina Uzanmalı Köşe Takımı

Oturma odalarına konforu ve rahatlığı taşıyan Tina Uzanmalı Köşe Takım, özellikle dar mekânlar için kullanım kolaylığı da sağlıyor. Bulunduğu yerde yatak olabilen takım ayrıca baza olarak da kullanılabiliyor. Takım, su yeşili ana kumaş üzerine çiçekli desen yastıklarıyla da görsel bakımdan evleri tamamlıyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 7

Bellona Mobilya Wendy Köşe Takımı

Wendy takım, köşe koltuk, tekli koltuk ve uzun puf ile modern salonlar vadediyor. Yerden yüksek ayakları, ayrılabilen köşe koltuğu ve renkli yastıklarıyla Wendy takım, mavi rengin enerjisini evlere taşıyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 8

Bellona Mobilya Alesta Köşe Takımı

Pembe, beyaz ve çiçek desenli kumaşların dansıyla dizayn edilen Alesta köşe takımı, sıradan köşe takımlarına göre daha geniş oturma alanı sunuyor. Çiçekli yastıklarıyla uyum içinde sunulan tekli berjer koltuğu ile de salonları tamamlayan ürün, deri özelliğiyle de kolay kullanım sağlıyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 9

Bellona Mobilya İsabel Köşe Takımı

Kahve ve krem renklerinin sarı biyeler ile hareketlendirildiği İsabel köşe takımı, renkli yastıklarıyla evlere şıklık katıyor. Köşe ve tekli koltuktan oluşan takım; geniş ve konforlu oturma alanı, samimi havasıyla da dikkat çekiyor. İsabel köşe takımı ayrıca takıma uygun orta sehpasıyla da evlerin şıklığını tamamlıyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 10

Bellona Mobilya Step Köşe Takımı

Salonunda konfor arayan herkese hitap eden Step köşe takımı, pratik evler için kusursuz bir görüntü sunuyor. Fonksiyonel özellikleri ile kolay kullanım sunan Step köşe takımı ayrıca takımda bulunan tekli koltuk ile de evleri tamamlıyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 11

Bellona Mobilya Step Uzanmalı Köşe Takımı

Geniş oturma ve uzanma alanıyla fonksiyonel bir eve sahip olmak isteyenlere hitap eden Step Uzanmalı Köşe Takımı, rahatça ayrılabilen üç parçadan oluşuyor. Ana renk olarak krem kullanılan takım, kahve kapuçino çizgileriyle zenginleştirilerek salonlarda ferah bir görüntü oluşturuyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 12

Bellona Köşe Takımı Style

Bellona köşe takımları ile farklılaşma zamanı… Rengiyle, deseniyle, tarzıyla zamanın ötesinde br sitile sahip Style Köşe Takımı, 70’lerden ilham alan retro çizgisiyle fark yaratıyor..

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 13

Bellona Mobilya Levante Köşe Takımı

Çiçekler sundum sana! Bahar gibi capcanlı, çiçekli ve renkli kumaşı, spor çizgisi, yatak olabilme fonksiyonuyla, Levante Köşe Takımı hayal kadar güzel.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 14

Bellona Mobilya Karla S Köşe Takımı

Keyif için ideal Köşe takımlarına ayrı bir yorum katan Karla S Köşe Takımı, rahatına düşkün olanların keyfini perçinliyor. Evlerin yeni gözdesi Karla Köşe Takımı ile ev hayatını bütün konforuyla yaşayacaksınız.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 15

Bellona Mobilya Kolin S Köşe Takımı

Evlere yeni bir doku… Renklerindeki yumuşaklık ve fonksiyonelliği ile her eve yeni bir hava katan Kolin Takım, deri detayları ile de evlerin yenilenmesine katkıda bulunuyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 16

Bellona Mobilya Senfoni Köşe Takımı

Çok yönlü bir güzellik… Köşesinde öyle sessizce durduğunu zannetmeyin. Öyle çok mahareti var ki şaşırırsınız. Led aydınlatmalı, tek ya da çift yan sehpa alternatiflerinden tutun da yatak olabilme özelliğine kadar pek çok yönden evinizde olması keyif verir.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 17

Bellona Mobilya Bolivya Köşe Takımı

Sütlü kahveye ne dersiniz? Yumuşacık bir kahverenginin hakim olduğu Bolivya Köşe Takımı, abartıdan uzak ve her yönüyle evinizde rahat etmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bolivya, konsept bütünlüğü içinde uygulanan deri birlikteliğiyle evinizde kalitenin simgesi olacak.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 18

Bellona Mobilya Panama Köşe Takımı

Panama Köşe Takımı, oturma odalarına gerek fonksiyonelliği gerekse tasarımıyla farklı bir hava katıyor. Üçlü köşe takımı ve tekli koltuktan oluşan Panama köşe takımı, özellikle üçlü ve tekli ünitelerinin baş kısımlarının kullanıcıya göre ayarlanmasıyla fark yaratırken tüm ailenin konforunu hedefliyor.

 

 2019 Bellona Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 19

Bellona Mobilya Almina Köşe Takımı

Konfor ve rahatlığı bir arada sunan Almina Köşe Takımı, rahatına düşkün aileler için birebir. Konforlu oturum alanına sahip köşe takımının sağ ve sol mekanizmaları tek hareket ile relax konuma geçebilme ve tekli ürünün TV koltuğu olarak rahatça kullanılmasıyla da dikkat çekiyor.

Yazımızı sonlandırırken son olarak aşağıda bağlantısını verdiğimiz İstikbal Köşe Takımı modellerini de incelemenizi tavsiye ederiz.

İSTİKBAL KÖŞE TAKIMI MODELLERİ

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın