Ahşap ofis mobilyaları modelleri

113

Ofisler, bazen gün içinde evimizden daha çok vakit geçirdiğimiz ortamlar oluyor. Bu kadar çok içinde bulduğumuz bir ortamın dizaynıda evimizin ki kadar önemli. Üstelik iş görüşmelerine, toplantılara da ev sahipliği yaptığı için kaliteli bir duruşa ihtiyaca var. İş yeri sahiplerinin adeta kimliği olan ofisler, görüntüsünün altında karşı tarafa mesaj veriyor. Bu nedenle işyerleri özellikle titizlik gerektirir. Her yıl yükselen 2020 ofis mobilyaları tasarımı da bu noktada işyerlerine ayrıcalıklı seçenekler sunuyor.

Bir markanın kimliği olan ofisler için marka değerini iyi bilen tasarımcılar, bu yılki modellerle ortaya çok şık çalışmalar çıkardılar. Bankolardan ofis askılıklarına kadar ince titizlikle düşünülmüş modellerle ofisler için harika konseptler bulmak artık çok kolay. Geniş ürün yelpazesi, her bütçeye uygun modeller ile ofisine evi kadar önem gösteren müşteriler için çok fazla seçenek var.

Bu yılın 2020 ahşap ofis mobilyaları modellerinde klasikleşmiş olan deri modeller yine çok revaçta. Derinin ağırlığı ve asaleti işyerlerine çok yakıyor. Daha kaliteli ve elit bir görünüm kazandıran deri mobilyalar ofisler için klasikleşmiş bir seçenek olacak. Klasikten uzak, fark yaratmak isteyen müşteriler içinse, birbirinden farklı kumaşlarla tasarlanmış renkli mobilyalar mevcut. Örneğin; bir reklam ofisiniz varsa, bu tarz modeller seçerek ne kadar yaratıcı ve zevk sahibi bir ekip olduğunuzu kapıdan girecek müşteriye direk olarak yansıtmış olursunuz.İş yeri imajınızın, işlerinizi olumlu yönde ne kadar etkileyeceğini bu şekilde görebilirsiniz.

Ahşap ofis mobilyaları sadece masa sandalye kanepe gibi parçalardan ibaret değildir. Diğer ofis malzemeleriyle, askılıklar, panolar, saatler ve çeşitli aksesuarlarla markanızın kalitesini gösterebilirsiniz.  Ahşap, deri, cam modellerle çeşitli malzemelerden üretilmiş, her zevke hitap eden seçeneklerle iş yerlerinizde kendi konseptinizi yaratabilirsiniz.

Ahşap ofis masası hem doğal bir görüntü sağlıyor ve hem de daha farklı bir tasarıma yardımcı oluyor. Aşağıdaki bir çok örnek model olarak sunduğumuz ahşap masaları istediğiniz renge boyayabilirsiniz. Fakat bizim tavsiyemiz sadece verniklemek yönünde olur. Çünkü boyanan ağacın doğal görünümü kayboluyor. Ağacın damarları kaybolunca bütün estetik de kayboluyor. Yani ağaç masa kullanmamın bir anlamı kalmıyor.

İkinci bir tavsiyemiz de, ayaklarını siyah metal olarak tercih edin. Çünkü ağaç masalara en çok yakışan ayak türü siyah metal ayaklardır. Tabii bakır görünümlü ayakları tercih edenler de var. Siz de örnekleri inceleyerek karar verebilirsiniz.

 

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın