Zebra Stor Perde Modelleri

1.090

Sıcacık bir ev görüntüsü için perdeler olmazsa olmazlardan birisi ve bu sebeple de perde seçerken doğru karar verebilmek gerekiyor. Bunun için de ilk olarak hangi tarzı evinize yansıtacağınızı bilmeli ve buna uygun olarak perde seçmelisiniz. Evinizde genel itibariyle modern bir algı oluşturmak istiyorsanız şayet, o zaman da zebra perdeler sizler için en doğrusu olacaktır.

Siyah Beyaz Zebra Perde Modelleri: Zebra perdelerde en trend ürün grubu siyah beyaz modeller diyebiliriz. Siyah ve beyazın bir arada kullanıldığı bu modelde görüntü itibariyle ortaya harika sonuçlar çıkabiliyor. Ayrıca siyah ve beyazın bir arada kullanılması sonucu ortaya çıkan görsellik, tüm odadaki görüntüyü de etkilediği için çok daha modern sonuçlar elde edilebiliyor.

Siyah Beyaz Zebra Stor Perde Modelleri

Pembe Zebra Perde Modelleri: Pembe ev dekorasyonunda sevilen renklerden birisidir ve zebra perde modellerinde de bolca kullanılıyor. Pembenin göze hoş gelen görüntüsü, evinizin bir odasında donuk dekorasyon uygulandığı şüphesini oluşturuyorsa tüm donukluğu ortadan kaldıracaktır. Fakat pembenin daha çok açık tonlarına yönelmenizi öneriyoruz ki bu sayede daha dengeli sonuçlar elde edebilin.

Pembe Zebra Stor Perde Modelleri

Desenli Zebra Perde Modelleri: Desenli perdeler evin genelinde olmasa da çocuk odalarında bolca tercih edilir. Çocuğunuzun isteyeceği tarzda bir perde seçerek onu mutlu edebilmek mümkün. Zebra perdelerin hem işlevsel oluşu, hem de yapı itibariyle hemen her deseni, resmi ya da yapıştırmayı uygulayabiliyor olmanız sizin işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır.

Desenli Zebra Stor Perde Modelleri

Jaluzi Zebra Perde Modelleri: Jaluzi stor perdeler alüminyumdan üretiliyor ve daha çok ofislerden tercih ediliyor. Fakat son dönemde ev dekorasyonunda da tercih edilmeye başlandı. Bunun en önemli sebebi ise modern bir görüntüye sahip olması ve temizliğinin çok ama çok pratik oluşu. Sadece ıslak bir bez yardımıyla jaluzi perdeleri ilk günkü haline getirebiliyor olmak yapılacak işler listesindeki en meşakkatli işlerden birisi silmeniz anlamı taşıyor.

Jaluzi Zebra Stor Perde Modelleri

Baskı Desenli Stor Perde: Desenli stor perdelerde belki de en şık modelleri bulabileceğiniz kategori baskı desenli stor perdelerdir. Baskı yöntemi kullanılarak yapılan bu perdelerde hemen her türlü görseli perdenize aktarabiliyorsunuz. İsterseniz sizler için önem arz eden bir fotoğrafı perdeye bastırabilir ya da sevdiğiniz şehrin simgelerini perdenizde kullanabilirsiniz. Bu sayede çok daha moder bir görüntü elde edilebiliyor.

Çiçek Desenli Stor Perde: Desenli stor perdelerde en fazla tercih edilen modellerden birisi olan çiçek desenli ürünler, evinizin havasını ciddi manada değiştirebiliyor. Ortama çok daha pozitif bir görüntü yayan bu perdeler, evdeki dekorasyonun soğuk ve renksiz olduğunu düşünmeniz halinde seçebileceğiniz en güzel ürünler arasında yer alıyor.

Kolay Temizlenebilme: Desenli stor perdelerin en büyük handikabı temizlik konusu. Stor perdeler tül perdeler gibi çamaşır makinesine atılamadığı için temizlenmesi de problem olabiliyor. Özellikle desenli modellerde bu durum daha da çok ön plana çıkıyor. O yüzden de sadece bir bez yardımıyla temizleyebileceğiniz ürünlere yönelmenizde fayda var.

Renk Tercihi: İster desenli olsun ister düz, isterseniz de tül perde için en önemli detaylardan birisi renk seçimidir. Desenli stor perdelerde de renk tercihini yaparken genel dekorasyon dikkate alınmalı. Dekorasyonun dışında bir seçim güzel sonuçlar hedeflenirken gözü rahatsız eden bir görüntünün ortaya çıkmasına sebep olabilir. Ayrıca perdelerde kati surette kırmızı gibi dikkat çekici tonlardan da uzak durmak gerekiyor. Beyaz ya da açık renkler her daim daha doğru bir tercih olacaktır.


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın