İpek Mobilya Oturma Grupları ve Fiyatları

1.641

İpek Mobilya yepyeni ve şık ürünleri ile bizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Her ürettiği modeller ile fark yaratan İpek Mobilya Maksi Oturma Grupları ile de evlere renk katıyor. Dekorasyonlarınıza harika çözümler sunan Maksi takımlar salon dekorasyonu için sizlere çok şık fırsatlar sunuyor. Dekoratif alanlar yaratmak için tercih edebileceğiniz markanın modelleri fiyatları konusunda da çok esnek.

ZETA KOLTUK TAKIMI 8120TL

İpek Mobilya ürünleri ile uzun yıllar konfor içinde yaşayabilirsiniz. Marka evinizde harika tasarımları ile şık mekanlar sunarken konforu da yanında getirir. Eğer eşyalarınızı yenileyecekseniz ya da yeni evlenecekseniz İpek ürünlerine bakmadan mobilya almayın. Uygun fiyatlar ödeme seçenekleri ile İpek mağazaları sizleri bekliyor. Zengin tasarımlar rengarenk kırlentlerle buluşup bu koltuk takımları mekanınıza farklılık katacak.

SALERNO KOLTUK TAKIMI 9275 TL

Ürün 2 adet üçlü kanepe,2 adet tekli kanepeden meydana gelmektedir. Ürünümüzün kol üst lerinde MDF den oluşma kolçak kullanılarak ürün görünümü zenginleştirilmiştir. Ahşap MDF metal görünümlü plastikle kollara tutturulmuştur kolçaklar kullanılan kol plastiği sayesinde demonte olma özelliğine sahiptir. Kullanılan mekanizmadan dolayı ürünümüz yatak olma özelliğine sahip ve kasa içleri sandık olarak kullanılır. Üçlü kanepelerde 2 adet dekoratif kırlent yer almaktadır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Navara Koltuk Takımı 8081 TL

Ürün 2 adet üçlü kanepe, 2 adet berjerden meydana gelmektedir. Üründe kol yanlarında nikelajlı şerit kullanılmıştır. Oturma ve uzanma rahatlığını sağlamak amacıyla 8 adet dekoratif kırlent kullanılmaktadır. Üçlü kanepelerde yatak ve sandık bulunmaktadır. Alternatif renklerde kumaş ve deri seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur.

comfy ipek koltuk takımı

Comfy Koltuk Takımı 9579 TL

elegante ipek koltuk takımı

Elegante Koltuk Takımı 13.533 TL

empoli ipek koltuk takımı

   

Empoli Koltuk Takımı 14.126 TL

lazio ipek koltuk takımı

Lazio Koltuk Takımı 9971 TL

miami ipek koltuk takımı

Miami Koltuk Takımı 11.989 TL

opera ipek koltuk takımı

Opera Koltuk Takımı 8828 TL

orlando ipek koltuk takımı

Orlando Koltuk Takımı 12.131 TL

penza ipek koltuk takımı

     

Penza Koltuk Takımı 13.000 TL

sunrise ipek koltuk takımı

Sunrise Koltuk Takımı 8798 TL

sydney ipek koltuk takımı

Sydney Koltuk Takımı 13.878 TL

via ipek koltuk takımı

Via Koltuk Takımı  13.496 TL

Mona Koltuk Takımı 10.395 TL

Milena KOLTUK TAKIMI 9071 TL

LİMA KOLTUK TAKIMI 11.183 TL

Frame Koltuk Takımı 8618 TL

KOLTUK TAKIMI 20.667 TL

KAPPA KÖŞE TAKIMI
9531 TL

ALESTA DELUXE OTURMA GRUBU
8007 TL

ALYA MAKSİ OTURMA GRUBU
5411 TL

ANİTA DELUXE OTURMA GRUBU
6676 TL

ASTOR DELUXE OTURMA GRUBU
6477 TL

PANDORA MAKSİ OTURMA GRUBU
5597 TL

ELENA MAKSİ OTURMA GRUBU
6426 TL

BERTA DELUXE OTURMA GRUBU

MOON KOLTUK TAKIMI

SUNSET KÖŞE TAKIMI

ELENA KÖŞE TAKIMI

WEST KOLTUK TAKIMI

Modeller iki adet 3 lü, iki adet tek koltuktan oluşuyor. Zevkinize göre ya da evinizin dekoruna göre renk tercihi de yapabilirsiniz. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz şık mekanlar oluşturacağınız İpek Maksi takımlar çok uygun fiyatlara sizlerin olabilir.

VİOLET KOLTUK TAKIMI

*2 adet üçlü ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. * Ürünümüzde duvara sıfır makas mekanizması kullanılmış olup, ürünü çekmeden ve yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü kanepesi, eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

TALYA KOLTUK TAKIMI

*2 adet üçlü ve 2 adet berjerden oluşmaktadır. *Ürünün sırt üst kısmında kullanılan değişik kombin ve ana kumaş alternatifleri modern bir görünüm sunmaktadır. Ürün ön klapa içleri ve aynı renkte kullanılan bel kırlentleri ürünü tamamlamakta ve rahat bir oturum sağlamaktadır. Ürünümüzde yerden yüksek ayaklar kullanılmıştır. * Ürünümüzde duvara sıfır makas mekanizması kullanılmış olup, ürünü çekmeden ve yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü kanepesi, eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 

📢 İSTİKBAL KOLTUK KAMPANYASI BAŞLADI !   (TIKLA MODELLERİ İNCELE)

 

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın