Bellona yemek odası takımları ve fiyatları

1.126

Ailelerin bir arada yemek yerken vakit geçirdikleri hoş sohbet edip bir arada olmanın keyfini çıkardıkları yemek masaları artık çok fonksiyonlu olarak tasarlanmaktadır. Bellona yemek odası modelleri birbirinden şık ve zarif modelleri ile sizlere renk ve desen şöleni yaşatıyor. Masası, sandalyesi ve dolaplarıyla ayrıcalıkları bellona kalitesiyle yaşamak sizinde hakkınız. Bellona yemek odası modelleri tasarımlarındaki ince detaylarla siz değerli müşterilerimize en mükemmel yemekleri yedirmek için çalışıyor. Dolaplarındaki ve çekmecelerindeki ray sistemiyle işiniz daha da kolaylaşacak. Şıklığı , zarafeti ve fonksiyonelliği yaşamak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret ederek zevkinize uygun yemek odasını seçerek evlerinizde fark yaratmak sizin elinizde. Ürün yelpazemizde herkese uygun bir bellona mutlaka var.

Firma ürettiği güzel model ve tasarımlarla.yemek odası anlayışına yeni bir tarz katıyor.Ekonomik ve kaliteli ürün grubu ile,mobilya piyasasının yükselen yıldızı konumundaki Bellona mobilya,kalite grafiğini her geçen gün biraz daha yükseltiyor.

Geniş bir tüketici portföyüne sahip firma, geleceğin sayılı markaları arasında kendine emin bir yer yapıyor.Özgüvenini kaliteli ve ekonomik üretim anlayışından alan Bellona,Tüketicisini mahcup etmeyen satış politikası ile yükselen yıldız olmaya devam ediyor.

Ailelerin bir arada oldukları ve yemek yedikleri ,yemek yerken de bolca vakit geçirdikleri muhabbet  edip hep birlikte olmanın tadını  çıkarttıkları yemek masaları eskiye göre artık çok daha fonksiyonlu karşımıza çıkıyor.  Bellona yemek odası modelleri birbirinden şık ve zarif tasarımları ile bizlere rengarenk bir tasarım  ve desenli tasarımlarıyla adeta bir şöleni havasında.

Sayfamızda yayınladığımız fiyatlar güncel maliyetlere göre artış gösterebilir.

Venti Yemek Odası Takımı

Venti Yemek Odası Takımı 11.587,00 TL

Pesaro Yemek Odası Takımı

Pesaro Yemek Odası Takımı 19.981,00 TL

Orlando Yemek Odası Takımı

Orlando Yemek Odası Takımı 13.375,00 TL

İmpera Yemek Odası Takımı

İmpera Yemek Odası Takımı 15.333,00 TL

Alegro Yemek Odası Takımı

Alegro Yemek Odası Takımı 10.038,00 TL

VENTURO YEMEK ODASI TAKIMI

Venturo Yemek Odası Maksi Takım

BELİSSA YEMEK ODASI TAKIMI

Belissa Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 10.469,00 TL

VALDES YEMEK ODASI TAKIMI

Valdes Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 7.910,00 TL

LİSBON YEMEK ODASI TAKIMI

Libson Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 15.509,00 TL

VİOLET YEMEK ODASI TAKIMI

Violet Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 7.693,00 TL

VİENZA YEMEK ODASI TAKIMI

Vienza Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 9.700,00 TL

LİONA YEMEK ODASI TAKIMI

Liona Yemek Odası Maksi Takım

SEMENTA YEMEK ODASI TAKIMI

Sementa Yemek Odası Maksi Takım

ANGEL YEMEK ODASI TAKIMI

Angel Yemek Odası Maksi Takım

LANTES YEMEK ODASI TAKIMI

Lantes Yemek Odası Maksi Takım

PALAİS YEMEK ODASI TAKIMI

Palais Yemek Odası Maksi Takım

MAVENNA YEMEK ODASI TAKIMI

Mavenna Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 10.385,00 TL

MONREAL YEMEK ODASI TAKIMI

Monreal Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 10.615,00 TL

VİTELLA YEMEK ODASI TAKIMI

Vitella Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 10.647,00 TL

VOLGA YEMEK ODASI TAKIMI

Volga Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 10.385,00 TL

SELEGNO YEMEK ODASI TAKIMI

Selegno Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 11.999,00 TL

GRANDE  YEMEK ODASI TAKIMI

Grande Yemek Odası Maksi Takım

LOFTY  YEMEK ODASI TAKIMI

Lofty Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 10.278,00 TL

MİSTRAL  YEMEK ODASI TAKIMI

Mıstral Yemek Odası Maksi Takım Fiyatı: 12.878,00 TL

Bellona yemek odası takımı Vienza modeli Çağdaş mobilya tasarımlar ile meşe rengini birleştiren bu model şık bir tasarımla karşımızda. Takımın artı özelliği olarak asılabilir iki adet aynası bulunuyor. Aydınlatma aksesuarları da loş bir ortam sağlıyor.

Bellona Angel yemek takımı Fildişi gibi açık renklerin hakim olduğu bu yemek takımı oval sandalyeleri ile dikkat çekiyor. Temizlik ve leke görünümü konusunda hassas ailelerin bu tarz açık renkli kumaşları alırken bir kere daha düşünmeleri gerektiğini tavsiye ediyoruz. Ahşap kısımların açık olması bir dezavantaj değil fakat açık renkli kumaşların kullanımı zordur.

Bellona Mobilya Cordoba yemek takımı  Diğer takımlara nazaran Bellona Mobilyanın daha uygun bir yemek takımıdır. Ceviz rengi ile krem renginin kombine edildiği takım yılın mobilya modasına da uygun görünüyor. Masada görülen kombinasyonun sandalyelerde de uygulanması takımı daha şık hale getirmiş. Bayanların çokça dikkat ettiği kaşıklık bölmesi büfede yer alıyor.

Bellona yemek odası takımları  model ve tasarımlarındaki ince detayları ile müşterileri için  en mükemmel şekilde yemek yedirmek için çaba sarf ediyor. Dolap ve çekmecelerindeki raylı sistemleriyle işinizi daha da kolaylaştırıyor. Şıklık , zarafet ve fonksiyonelliği ile çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Masa ve sandalye modellerinde ki ince işçilikler görülmeye değer.

Bellona Melissa yemek odası takımı  Açık renkli yemek odası takımı arayanlar için uygun bir mobilya. Ürün ufak motiflerle dikkat çekiyor. Diğer yemek odalarında göremediğimiz motifler farklılık oluşturmuş. Sandalye modellerinde sarkan püsküller yemek odalarında görmeye alışmadığımız bir fark oluşturuyor.

Bellona Mobilya yemek odası modelleri tasarlayıp ürettiği en şık  model ve tasarımlar ile yemek odası anlayışına yeni bir tarz getiriyor. Ekonomik ve kaliteli ürün grubu ile,mobilya piyasasının yükselen yıldızı konumundaki Bellona mobilya,kalite grafiğini her geçen gün biraz daha yükseltiyor.

Geniş bir tüketici portföyüne sahip Bellona Mobilya, geleceğin sayılı markaları arasında kendine emin bir yer yapıyor.  Özgüveni ni kaliteli ve ekonomik üretim anlayışından alan Bellona ,Tüketicisini mahcup etmeyen satış politikası ile yükselen yıldız olmaya devam ediyor. Bellona yemek odası fiyatları seçeceğiniz modele göre değişmektedir. Yaklaşık olarak 3500 TL civarındadır. Seçilene ürünün kalite ve modeline göre aşağı yada yukarı biçimde değişmektedir.

Aşağıda sizler için Bellona mobilya yemek odası takımları ve diğer markaların yemek odası takımlarından oluşan bir resim galerisi hazırladık. İyi seyirler dileriz.


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın