Bellona mobilya tv duvar ünitesi modelleri ve fiyatları

Bellona mobilya tv duvar ünitesi modelleri ve fiyatları için yorumlar kapalı
371

İnce ekranlı televizyonların üretilmeye başlanmasıyla birlikte TV duvar üniteleri de hayatımızdaki yerini almış oldu. Son dönemlere kadar sehpa şeklinde TV üniteleri kullanılırken, son dönemlerde ise, duvara monte edilebilen daha kapsamlı ve üzerinde bir çok modül bulunan TV üniteleri tercih edilmeye başlandı. Bunun nedeni ise, gelişen teknolojiyle birlikte her eve giren ev sinema sistemleri, çeşitli uydu alıcılara ait dekoderler, dvp player’lar ve müzik setleri gibi pek çok eşyanın TV ünitelerine koyulma ihtiyacı olarak düşünülebilir. Tüm bu eşyaları sığdırabilmeniz için daha kapsamlı Mobilya TV duvar ünitelerine ihtiyacınız var. Bu sayede saymış olduğumuz tüm bu eşyaların yanı sıra, dvd ve kitaplarınızı da rahatlıkla bu ünitelere sığdırabilmeniz mümkün.

Bellona mobilya’da bu ihtiyacı fark etmiş olacak ki, her eve ve her tarza uygun olarak Bellona mobilya tv duvar ünitelerini üretmeye başlamış. Bu yazımız sayesinde TV ünitenizi seçerken hiç zorlanmayacaksınız, çünkü mobilyalarla uyumlu malzemelerden üretilen modelleri seçtik. Ürünler incelendiğinde, pek çok farklı malzemenin bir arada harmanlanmasıyla oluşturulduğunu görmekteyiz. En çok ahşap, metal ve cam malzemelerden üretilen Bellona mobilya TV duvar üniteleri, çok fazla seçeneği ile dikkati çekiyor. Ayrıca Bellona mobilya 2020 senesinde, görünümün yanı sıra kullanışlılık açısından, faydalı mobilya üretimine daha çok önem vermeye başladı. Bu kapsamda ürünler incenelecek olursa, fazla eşyalarınızı rahatlıkla saklayabileceğiniz pek çok modüle sahip mobilyaların üretildiğini görmekteyiz.

Son olarak bu kadar kapsamlı ve nitelikli ürünleri, bir o kadar uygun fiyatlara alabileceğiniz göze çarpıyor. Sizde evinizde Duvar TV ünitenizi değiştirecekseniz, kesinlikle size en yakın Bellona bayisine uğramadan karar vermeyin.

Bellona tv duvar üniteleri ile bundan böyle siz de evlerinizde sıra dışı ortamlar meydana getirebilirsiniz. Evlerinizin en önemli alanlarından biri olan tv köşeleri, her evin farklı bir görünüşe sahip olmasına neden olmaktadır. Bu nedenle televizyonların yerleştirildiği tv üniteleri, genel ortamın göze hitap eden bir görünüme sahip olması açısından oldukça önemli bir tamamlayıcıdır.

Bellona tv duvar üniteleri nelerdir?

Bellona markasına ait tv üniteleri arasında karşımıza vivaldi, monet ve nova gibi birbirinden güzel ve kullanışlı modeller çıkmaktadır. Her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olan modeller, ihtiyaca göre şekillendirilmiş ve beklentileri karşılayacak şekilde üretime alınmıştır. Modellerde tv konuşlandırma alanının yanı sıra özel bölmeler ve gözler, aksesuar ya da kitap gibi objelerin yerleştirilmesi açısından uygundur. Bu özellikleri sayesinde oldukça kullanışlı modeller olarak görülen ürünler ek olarak duvarlara kolay bir şekilde monte edilebilmektedir.

Hızlı ve kolay bir kurulum sunan üniteler, her eve uyum sağlama özelliğine sahiptir. Oturma salonunuzun alan büyüklüğüne göre size uygun bir modeli Bellona Mobilya bünyesinde bulmanız her zaman için mümkündür. Yapmanız gereken sadece birbirinden farklı modelleri daha yakından görmek ve bunların arasından salonunuza uygun olanı seçmek olmaktadır.

Bellona tv duvar üniteleri sayesinde tv izlemenin keyfini sonuna kadar çıkarabilir ve mekanlarınızda şık görüntüler meydana getirebilirsiniz. Üstelik bunu oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapabilir ve bütçenize göre bir tv duvar ünitesini Bellona bünyesinde bulma şansına sahip olabilirsiniz. Tercihiniz ne olursa olsun, en yakın Bellona mağazasına uğramadan tv duvar ünitesi almaya karar vermeyin ve gerçek kaliteyi Bellona ile yakalayın.

Alegro Duvar Ünitesi (1) 2.431,00 TL

Pesaro Duvar Ünitesi (1) 5.309,00 TL

İmpera Duvar Ünitesi (1) 4.105,00 TL

Lofty Duvar Ünitesi (1) 5.463,00 TL

Marses Duvar Ünitesi (1) 3.089,00 TL

Orlando Duvar Ünitesi (1) 3.347,00 TL

Selegno duvar ünitesi 2.708,00 TL

Valdes Duvar Ünitesi

Valdes Duvar Ünitesi Fiyatı: 1.405,00 TL

Violet Duvar Ünitesi

Violet Duvar Ünitesi Fiyatı: 1.179,00 TL

Liona Duvar Ünitesi

Liona Duvar Ünitesi Fiyatı:

Vienza Duvar Ünitesi

Vienza Duvar Ünitesi Fiyatı: 2.793,00 TL

Angel Duvar Ünitesi

Angel Duvar Ünitesi

MavennaDuvar Ünitesi

Mavenna Duvar Ünitesi Fiyatı: 4.085,00 TL

Monreal Duvar Ünitesi

Monreal Duvar Ünitesi Fiyatı: 3.889,00 TL

Vitella Duvar Ünitesi

Vitella Duvar Ünitesi Fiyatı: 3.049,00 TL

Volga Duvar Ünitesi

Volga Duvar Ünitesi Fiyatı: 2.283,00 TL

Lofty Duvar Ünitesi

Lofty Duvar Ünitesi Fiyatı: 5.463,00 TL

Selegno Duvar Ünitesi

Selegno Duvar Ünitesi Fiyatı: 2.708,00 TL

Mistral Duvar Ünitesi

Mıstral Duvar Ünitesi Fiyatı: 3.106,00 TL

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 3

Belissa Compact Tv Sehpası Fiyatı: 2.053,00 TL

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 0

Linda Compact Tv Sehpası

Lantes Duvar Ünitesi

Lantes Duvar Ünitesi Fiyatı:

Palais Duvar Ünitesi

Palais Duvar Ünitesi Fiyatı:

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 1

Aden Duvar Ünitesi

Ürünün renk kombinasyonunda serimizde yer alan Aden koltuk takımı ile konsept oluşturabileceği gibi bir çok oturma grubu ile konsept oluşturulabilecek tarzda meşe, açık bej ve cappucino renkleri kullanılmıştır.

Aden Duvar Ünitesinde, Kapaklı alan, çekmeceli bölümler, dvd, vcd ve uydu gibi elektronik cihazların rahatlıkla konulabileceği alanlar bulunmakta olup, arka pano üzerinde çeşitli aksesuar tarzında malzemelerin sergilenebileceği açık raflar ve kapaklı bölme bulunmaktadır.

Kapaklı bölme uygulaması üzerinde kullanılan küp şeklinde ki alanın üst kısmında anahtarlı açma/kapama sistemine sahip spot aydınlatma kullanılarak hem görsel zenginlik artırılmış hem de kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Ürün üzerinde bulunan çekmeceler ve kapak menteşelerinde yavaşlatıcı sistem kullanılarak hızlı çarpmaların önüne geçilerek kullanım ömrü uzatılmıştır.

Ünite üzerinde 120 ekran (47 ınch) tv alanına sahip tv kullanım alanı bulunmaktadır.

 

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 2

Romeo Compact Tv Ünitesi

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 4

Laura Duvar Ünitesi

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 5

Vella Duvar Ünitesi

 

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 6

Tina Duvar Ünitesi

Tina Duvar Ünitesinde , çekmeceli bölümler , dvd, vcd ve uydu gibi elektronik cihazların rahatlıkla konulabileceği alanlar bulunmakta olup, arka pano üzerinde çeşitli aksesuar tarzında malzemelerin sergilenebileceği tarzda açık raf ve kutulu bölmeler bulunmaktadır. Bu kutulu bölmeler arka pano üzerinde birbirinden bağımsız olarak dizayn edilerek fonksiyonellik üst seviyelere taşınmıştır.

Ürün üzerinde yer alan açık raf ve kutulu bölmeler tüketicilerin kullanım tercihi ve mekana göre tv’nin sağına veya soluna monte edilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Açık raf uygulaması üzerinde dokunmatik açma/kapama sistemine sahip mercekli led aydınlatma kullanılarak hem görsel zenginlik artırılmış hem de kullanım kolaylığı sağlanmıştır.

Ürün üzerinde bulunan çekmeceler de yavaşlatıcı sistem kullanılarak hızlı çarpmaların önüne geçilerek kullanım ömrü uzatılmıştır.

 

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 7

Juliet Duvar Ünitesi

 

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 9

Valentina Duvar Ünitesi

 

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 10

Fabio Duvar Ünitesi

 

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 11

Pablo Duvar Ünitesi

Pablo Duvar Ünitesi son derece şık çizgilere sahip olup, oldukça modern bir tasarıma sahiptir. Ayrıca yerden yüksek ayakları, lambiri etkisine sahip klapaları ile ürün görsel açıdan zenginleştirilmiştir.

Ünite 2 adet çekmeceden ve raflı bölümlerden oluşmaktadır. Ceviz ve kahve renk konfigürasyonuna sahip olan ünitede çekmece üst bölümde dvd,vcd player -uydu alıcısı gibi cihazların konumlandırılabileceği bölümler bulunmaktadır. Ünite 120 ekran tv konumlandırılabilecek bir alana sahiptir.

 

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 12

Cordoba Duvar Ünitesi

Cordoba duvar ünitesi modern tasarımının yanı sıra fonksiyonel uygulamaları ile de ön plana çıkmaktadır. Çekmeceli üniteleri, dvd, vcd gibi elektronik cihazların konulabileceği alanlar, raflar ve led aydınlatmalı yan ünitesi ile oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Codoba Duvar Ünitesi, plazma tv ünitesi ve plazma tv yan ünitesinden oluşmakta olup, yan ünite tüketicilerimizin kullanacakları mekâna göre tv ünitesinin sağına veya soluna monte edilebilir teknik detaya sahiptir.

 

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 13

Victoria Duvar Ünitesi

Dış yüzey kaplama olarak high gloss malzeme kullanılmıştır, bu malzeme diğer kaplamalara göre çok daha uzun yıllar kullanılabilir ve dış etkilere daha fazla dayanıklıdır,

Çekmecelerde gizli raylar kullanılmıştır,

Pano etrafında şerit led aydınlatma kullanılmıştır,

Serinin genelinde kullanılan modele has figürler bu üründe de kullanılarak konsept bütünlüğü sağlanmaya çalışılmıştır,

 

 2019 Bellona Tv Duvar Üniteleri Modelleri ve Fiyatları 14

Nova Plazma Tv Sehpası

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 0

Linda Compact Tv Sehpası – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 1

Aden Duvar Ünitesi – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 2

Romeo Compact Tv Ünitesi – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 4

Laura Duvar Ünitesi – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 5

Vella Duvar Ünitesi – 

Sementa Duvar Ünitesi

Sementa Duvar Ünitesi Fiyatı:

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 6

Tina Duvar Ünitesi – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 7

Juliet Duvar Ünitesi – 

 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 9

Valentina Duvar Ünitesi – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 10

Fabio Duvar Ünitesi – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 11

Pablo Duvar Ünitesi – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 12

Cordoba Duvar Ünitesi – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 13

Victoria Duvar Ünitesi – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 14

Nova Plazma Tv Sehpası – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 15

Linda Plazma Tv Sehpası – 

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 16

Romeo Plazma Tv Sehpası –

 

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 18

Laura Plazma Tv Sehpası –

Venturo Duvar Ünitesi

Venturo Duvar Ünitesi Fiyatı:

Belissa Tv Sehbası

Belissa Tv Sehbası Fiyatı:

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 19

Vella Plazma Tv Sehpası –

 2019 Bellona Mobilya TV Duvar Üniteleri ve Fiyatları 20

Victoria Plazma Tv Sehpası –


Mobilya Hocası