Bellona Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

 

Bellona mobilya, her dönemde piyasaya sunmuş olduğu farklı modellerle modaya yön veren öncü bir kuruluş olarak oldukça kaliteli ve modern üretimler yapmaktadır. Ülkemizde isim yapmış üreticiler arasında kendine has tarzıyla farkını ortaya koymaktadır. Mobilya üreticileri arasında lider firmalardan biri olan Bellona Mobilya bebek odası takımları ile büyük beğeni toplamaktadır. Yeni yıla birbirinden şık ve kullanışlı modellerden oluşan çocuk odası koleksiyonu ile girmeye hazırlanan Bellona mobilya yine çok konuşulacağa benziyor.

Çocukların renkli dünyalarına uygun ürünlerle piyasaya sürülen Bellona çocuk odaları modelleri, vitrinlerde yerlerini alarak yeni sahiplerini beklemektedir. Çocuklarınızın odalarını dekore ederken kesinlikle tamamen sizin isteğinize göre seçimler yapmaktan kaçınmalısınız. Çocuklarınızı da uygun olan modellerin seçimi aşamasına dahil ederek onların da isteklerini ön planda tutmalısınız. Bu demek değildir ki tamamen seçimi onlara bırakın. Onların fikirlerini alarak uygun bir dille, kontrol sizde olacak şekilde onları yönlendirebilirsiniz. Çocuğunuzun odasının fiziksel ölçülerine göre uygun bir Bellona çocuk odası modeli mutlaka vardır. Bu yüzden seçim yaparken kesinlikle acele etmeyin ve odanın büyüklüğüne uygun seçimler yapın. Çocuklar hareketli ve enerjik oldukları için odaların mümkün olduğu kadar geniş ve ferah olmalıdır. Bu şekilde çocuklarınız daha rahat hareket ederler. Son olarak cinsiyetine uygun renk ve desenler tercih etmenizde fayda vardır.

Bellona’dan bebeklere sevimli cıvıl cıvıl bebek odası takımları, eminim bu rengarenk bebek odası takımları koleksiyonunu çok beğeneceksiniz.

Bellona Bebek Odası Takımları ve Fiyatları

 

portivvo bellona bebek odası

Portivo Bebek Odası Takımı – Pembe 15.008,00TL (23.07.2022)

 

Portivo Bebek Odası Takımı – Kapiçino 15.008,00TL (23.07.2022)

 

intro bellona bebek odası takımı

İntro Bebek Odası Takımı 16.529,00TL (23.07.2022)

 

intro bellona bebek karyolası

İntro Bebek Karyolası 8.084,00 TL (23.07.2022)

 

Venturo Bebek Odası Takımı

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

 

Joyful Bebek Odası Takımı

 

   

Marta Bebek Odası Takımı

 

Lady Bebek Odası Takımı

 

Torino Bebek Odası Takımı

 

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın