Asma tavan yatak odası modelleri

3.703

Ev dekorasyonunuzu yaparken değişik konsept ve tasarımlara yer veriyorsanız işte size çok şık ve güzel bir fikir verelim. Asma yatak modelleri yatak odalarında farklı dekorasyon yapmak isteyenler için çok farklı ve farklı olduğu kadar da çok şık bir fikir.

Asma yataklar yatak odası tasarımlarının en iddialı ürünlerinden biridir. Piyasada pek göremeyeceğiniz, ünlü yatak ve mobilya firmalarının pek satmadığı ilginç yatak modelidir. Bu tarz yatak odası modelleri herkes tarafından kullanılmadığından özel tasarımcı firmalara sipariş vermeniz gerekir.

Yatak odası asma yatak modelleri son zamanlarda bayanlar tarafından sıklık ile tercih edilmeye başlandı.  Yatak odanız gerek şıklık olarak gerekse de eğlenceli yapısı ile bayanların oldukça ilgisini çekiyor.

Yatak odaları insanın en çok vakit geçirdiği odalardan biridir. Fakat nedense insanlar pek kullanmadıkları salon takımlarını daha çok önemser. Çünkü bu odalara misafirler gelir. Hayır. Doğru olan sizin sağlık durumunuz olduğunu unutmayın. Misafirlere en güzel odaları hazırlarken kendinize basit odalar yapmayın. Yatak odaları sizin için en önemli odalardan biridir. Buranın tasarımını en güzel ürünler ve en farklı tarzlardan seçin.

Asma yatak çeşitleri için bol miktarda para harcamanıza gerek yok. İhtiyacınız olan şey kalın bir halat veya zincir dir. Yetenikli iseniz evinizde kendiniz yapabilir yada iyi bir usta çağırıp ustaya yaptırıp sizde keyfini sürebilirsiniz.

Asma hamak yatak modelleri daha çok geniş balkon, teras yada bahçelerde tercih ediliyor. Aslında bu paradigmaya bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Çünkü tasarım sevk işidir. Siz asma hamak yatağı nerede kullanmak isterseniz en güzel oraya yakışacağını unutmayın. Mesela TV karşısında asma yatağa uzanarak film izlemek keyifli olmaz mı? Yada asma yatak üzerinde bir gazete okumak?

Yatak odası dekorasyonu yaparken belki de en eğlenceli ve en farklı modellerden biri olacağından eminiz.

Aşağıda sizler için birbirinden farklı asma yatak dekorasyonları ndan oluşan bir resim albümü hazırladık. İçerisinde belkide sizlere ilham olabilecek resimlerim bulunduğu bu albümde gezinirken sizlere iyi seyirler dileriz.

İşte size güzel bir manzarayı izlemek için kurulmuş tek kişilik asma yatak modeli. Belki bu manzaraya sahip değilsiniz ama bu tür bir asma yatak sipariş verebilirsiniz.

Asma yatak fiyatları 2000 TL’den başlamaktadır. Bu ürünler piyasada pek bulunmaz. Bu sebeple özel sipariş vermeniz gerekiyor. Özel sipariş ürünlerin fiyatları da hali ile yüksek oluyor. Asma yatağın ebatları, özellikleri fiyatları etkileyen faktörlerden biridir. Mesela yatağın altında kullanılan malzeme nedir? Sunta mı? Ağaç mı? Ağaçsa ne ağacı? Gibi…

 


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın