Yeni Çift Kişilik Karyola Divan Modelleri 2019
Kapat

Yeni Çift Kişilik Karyola Modelleri

Anasayfa
Yatak Odası Yeni Çift Kişilik Karyola Modelleri
Klasik Yeni Çift Kişilik Karyola Modelleri

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan karyolalarda son dönemde çeşitlilik bir hayli arttı. Hemen tarz bakımından hem de renk skalası açısından hemen her istediğiniz modeli bulabildiğiniz şu günlerde eğer ki yeni bir çift kişilik karyola almayı planlıyorsanız sizlere son dönemin en trend modellerinden bahsetmek istiyoruz.

Siyah Yeni Çift Kişilik Karyola Modelleri

Klasik Çift Kişilik Karyola Modelleri: Klasik mobilyalar dekorasyon içerisinde hiç bir zaman eskimiyor ve her daim evlerde hak ettiği değeri görüyor. Aynı durum karyolalar içinde geçerli ve oymalı, işleme detaylı modeller şu sıralar gerçekten de popüler tercihler arasında yerini almış durumda. Kaliteli görüntüsünün yanı sıra gösterişi sevenler için de güzel bir tercih olacaktır.

Siyah Çift Kişilik Karyola Modelleri: Farklı modeller arayanlar için renk bakımından sıra dışı bir ürün olan siyah renkli çift kişilik karyolaları önerebiliriz. Çift kişili karyolalarda siyah farklı bir hava oluşmasını sağlıyor ve yatak odasının da görüntüsünü değiştirebiliyor.

Kahve Tonların Çift Kişilik Karyola Modelleri: Kahve ve tonları mobilyalarda her daim tercih edilen renklerdendir. Görüntüsüyle sade fakat bir o kadar da şık sonuçlara imza atan kahve, çift kişilik mobilyalarda da gayet etkili bir tercih. Özellikle karyolanın dış düzeyinde kullanılan koyu kahve ortama hoş bir hava katıyor.

Doğal Görünümlü Çift Kişilik Karyola Modelleri: Doğal görünümlü karyolalardan kastımız ahşap modeller. Neredeyse karyolaların tamamı ahşaptan üretiliyor olsa da doğal görünümlü mobilyalarda boya çok az kullanılıyor ve ahşabın doğal görüntüsü muhafaza ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir