Yazlık halı modelleri

1.092

Evinizde halıları mutlaka kullanıyorsunuzdur. Halısız bir dekorasyon çok az evde karşımıza çıkıyor ve bu sebeple de halı seçiminde dikkatli davranman gerekiyor. Eğer ki yaz mevsiminin uzun sürdüğü, kışların ise çok fazla hissedilmediği bir yerde yaşıyorsanız halıları da buna göre seçmek gerekiyor.

Desenli Yazlık Halı Modelleri: Desenli halılar eve renk katman açısından çok işlevsel ürünler diyebiliriz. Üzerindeki desenler ve farklı renkler sayesinde ortamın havasını büyük ölçüde değiştirebilen bu halılarda canlı renkleri tercih etmek mantıklı olacaktır. Fakat abartıya kaçmadığınızdan da emin olmanız gerektiğini hatırlatalım.

Desenli Yazlık Halı Modelleri

Sade Yazlık Halı Modelleri: Evinizde kullanacağınız halıları seçerken genel dekorasyona dikkat etmek gerekiyor. Dekorasyonunuzda çok sayıda dikkat çekici ürün kullanmışsanız ya da odak noktanız belli bir yerde toplanmışsa sade yazlık halılar işinizi görecektir. Bu tarz modeller dekorasyonu tamamlamak adına kullanılıyor ve doğru şekilde dekorasyona dahil edildiğinde gerçekten de başarılı işlere imza atılabiliyor.

Sade Yazlık Halı Modelleri

İnce Yazlık Halı Modelleri: Yazlık bir halı arıyorsanız ince halı modelleri sizler için en doğru seçim olacaktır. İnce yapısı sayesinde yaz sıcakları için son derece güzel bir tercih olacak olan bu modellerde kolay temizlenebilme özelliği avantajlarından birisi gibi görünüyor. Ayrıca ince halıların diğer halılara göre maliyet açısından daha uygun olduklarını da söylemeliyiz.

İnce Yazlık Halı Modelleri

Patchwork Yazlık Halı Modelleri: Yazlık halılar içinde en güzel ürün grubu patchwork modeller ve doğru kullanımlarda harika sonuçlar elde edilebiliyor. Farklı renklerdeki parçaların bir araya getirilmesi sonucu hem ince hem de canlı bir görüntü elde edilebiliyor. Bu sebeple de patchwork halıları incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Patchwork Yazlık Halı Modelleri

Modern yazlık halılar genel olarak Brilland ve Saray halının satışa sunduğu 4 m2 ve 6 metrekarelik kaymaz halı çeşitleridir. Fiyatları ise ebatlarına göre değişiyor.

Evlerde işlevsel yapısı sebebiyle tercih edilmeye başlanan kaymayan halılar aynı zamanda güzel bir görüntüye sahip olduğu içinde dekorasyona fark katıyor. Bu sebep evinizin hem dekorasyonunu değiştirmek mümkün olurken aynı zamanda halıların kayıp size zarar vermesinin de önüne geçilebiliyor.

Kare Desenli Kaymaya Halı: Kaymayan halılarda en çok tercih edilen modeller kare desenli olanlar diyebiliriz. Kare desenlerinin modern görüntüsü evinizdeki görselliği destekleyeceği için daha hoş bir görüntü elde edilmesini sağlayacaktır. Eğer ki dekorasyonunuz genel hatlarıyla modern detayları içeriyor ve modernliği vurguluyorsa bu noktada kare desenli modeller çok daha doğru bir tercih olacaktır.

Kare Desenli En Güzel Kaymayan Halı Modelleri

Çiçekli Kaymayan Halı: Kaymayan halılarda alternatif olarak önerebileceğimiz ürünler ise çiçek desenli modeller. Çiçek desenleri ile eve pozitif bir hava katabileceğiniz gibi dekorasyonu hareketlendirmek de mümkün olabiliyor. Fakat çiçekli modellerde fazla renk karmaşasından uzak durmanız da fayda var. Aksi halde göz yoran bir görüntü ortaya çıkabiliyor.Çiçekli En Güzel Kaymayan Halı Modelleri

Renkli Kaymayan Halı: Son olarak kaymayan halılarda rengarenk ürünlerin de güzel bir alternatif olduğunu hatırlatalım. Bu noktada iki farklı ürün grubuna yönelebilirsiniz. Ya birbiriyle uyumlu renkleri seçer ve böylece daha sakin bir görüntü elde edebilir, ya da zıt renkleri seçip odak noktası olarak kullanılacak bir modele yönelebilirsiniz.

Isparta Dünden bugüne ısparta halısı

Son zamanlarda unutulan değerler arasında halıcılık ve kilimcilik de ustaların yetiştirilememesi, bu alana olan ilgisizlik, gelişen teknoloji ve tüketim toplumu olmanın getirdiği tüketici toplum yapısı böyle paha biçilmez bir el sanatının yok olmaya doğru götürürken buna dur demek lazım. Isparta halı desenlerinde de diğer halı desenlerinde olduğu gibi ilmik ilmik hikayeler işlenmekte ve el emeği göz nurunu halı ve kilim motiflerine yansıtmaktalar.

Deco halılarda ikinci ürüne %20 indirim.

Konsept bütünlüğü ürün gruplarında avantaj sizi bekliyor ikinci ürüne %10 üçüncü ürüne ise %15 indirim.

Baharda bu kadar masraf yapmaya gerek yok diyenler yada evlilik planları yapan ve çok masraf yapan çiftler için birde ödeme konusunda bonus kart ile size yardımcı oluyor. Bonus Kartla şimdi alın eylül de ödemeye başlayın. İstikbale gelin baharı doya doya yaşayın.Kampanya ile ilgili daha fazla bilgi istikbal.com‘da

Tüm resimleri görmek için galeriye tıklayınız.

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın