Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları

Yataş Mobilya Köşe Takımı Modelleri ve Fiyatları için yorumlar kapalı
32

Yataş  son yılların en çok beğenilen ve en çok tercih edilen koltuk modelleri arasında yer almaktadır. Firmanın mağazalarının farkı ile üretilmiş olan bu köşe takımı koltuk modelleri, pek çok renk çeşidi ve model seçeneği ile pek çok mağaza ve bayisinde sizleri bekliyor. Modern evlerin vazgeçilmezlerinden olan ve son yılların en çok tercih edilen koltuk modellerinden olan köşe koltuk modelleri, çok şık bir ev hayal edenlerin hayallerini süslemek için tasarlanmış ve dizayn edilmiştir.

Ürünler pek çok model, desen ve farklı renk çeşidi ile 2019’in en modern çizgilerini içinde barındıran seçenekleri ile piyasada satışa sunulmaktadır. Firmanın köşe koltukları, modern evlerde çok sık kullanılan koltuk modellerindendir. Özellikle de küçük evlerin kurtarıcısı olan köşe takımları size fazladan hareket alanı sağlarken şık ve modern bir görüntü yaratıyor. Açılabilen, yatak olabilen ya da ayaklarınızı uzatabileceğiniz bir parçası ortaya çıkabilen desenli, renkli ve modern tarzda ki pek çok model seçenekleri ile yataş enza home mağazalarında sizleri bekliyor .

Yayınladığımız ürünler pek çok yastıkla da süslenerek kullanabileceği gibi açılabilen büyük bazası pek çok eşyanızın toplanmasını sağlayacaktır. Köşe takımları son yılların en çok tercih edilen köşe modelleri arasında yer almakta ve iç mimarların da hep ilk tercihleri arasında olmaktadır. Firmanın modellerinden zevkinize en uygun model, renk ve seçeneklerini bulabilirsiniz. Evinize en uygun köşe takımı modellerini yataş mağazalarında bulabilir ve evinizi renklendirebilirsiniz .

Köşe takımları ufak odaların vazgeçilmez oturma grubudur. Güzel bir dinlenme koltuğudur. Köşe takımları çeşitleri şu şekildedir:

  • Yataklı köşe takımları,
  • yataksız köşe takımları,
  • U şeklinde köşe takımları
  • L şeklinde köşe takımları
  • Klasik köşe takımları
  • Modern spor köşe takımları

Alacağınız koltukta neye ihtiyaç duyduğunuzu iyi belirlemeniz gerekiyor. Ufak bir odanız var ve ufak bir koltuğa mı ihtiyacınız var? Yatak olabilen bir koltuğa mı ihtiyacınız var? Yoksa bir dinlenme koltuğuna mı ihtiyacınız var?

Köşe koltuk alırken, en az iki adet tekli koltuk, berjer almanızı da tavsiye ederiz. Çünkü kalabalık misafir olduğunda, karşılıklı sohbet etmek köşelerde zor olur.

Oturma odalarının ve salonların vazgeçilmezleri arasında bulunan 2019 Enza mobilya köşe takımı modelleri dekorasyon parçaları arasında en önemli içerisindedir. Enza köşe takımı modelleri evin köşe kısmında kullanılarak oldukça hoş bir görünüm sağlamaktadır. Aynı zamanda alandan tasarruf etmeyi de sağlayan bu koltuk modellerini oturma odalarında ve salon kısımlarında kullanabilirsiniz.

Enza Mobilya Köşe Takımı Modelleri

Enza mobilya köşe koltuğu Merlin, fitilli modeli ile göz dolduruyor. Rahat bir oturuma sahip olan bu köşe takımında ek olarak küçük sırt yastıkları da veriliyor. Böylece bel boşluğu da dolduğundan daha konforlu bir model çıkıyor ortaya.

Enza home köşe takımı hem açılabilir olarak hem de sadece oturabilir özellikli olarak tercih edilebilir. Enza köşe takımları üzerinde genellikle dört beş tane yastık kullanılmaktadır. Oldukça canlı ve güzel renklere sahip enza köşe takımı mobilya modelleri ile siz de evinizde ki şıklığı iki katına çıkarabilirsiniz.

Enza Mobilya köşe takımı: Pudra modeli ile ön plana çıkan köşe takımı gri duvar boyaları ve ahşap aksesuarlarla güzel bir takım oluyor.

Enza köşe takımları farklı renk seçenekleri ile evinizin dekoruna sadelik ve şıklığı getirecektir. Haki yeşil renklere sahip Enza köşe takımında sarı puf odaya farklı bir hava katarken ona uyumlu beyaz, sarı ve krem renklere sahip kırlentler ile koltuğun cazibesi daha da artmaktadır.

Krem renkli köşe takımı deyince akla gelen firmalardan biridir Enza Home. Burada da gördüğünüz üzere krem ve düğmeli şık bir model üretilmiş. Arka yastıkların farklı renklerde seçilmesi köşe koltuğuna güzel bir hareket kazandırmış. Ceviz rengi sehpa ve yeşil bir berjer ile şık bir dekorasyon yakalayabilirsiniz. Yine koltuk ayaklarında ceviz rengini tercih etmelisiniz.

 

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 1

Blok S Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 2

Boogie Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 3

Born Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 4

City Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 5

Crystal Köşe Takımı
2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 6

Kanyon Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 7

Lisa Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 8

Mayfair Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 9

Merlin Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 10

Natureza Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 11

Serra Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 12

Toronto Köşe Takımı

2015 Yataş Enza Home Köşe Takımı Modelleri 13

Visage Köşe Takımı

 


Mobilya Hocası