Sarı Renk Ev Dekorasyon Fikirleri ve Örnekleri 2019
Kapat

Sarı Renk Ev Dekorasyon Fikirleri

Anasayfa
Ev Dekorasyonu Sarı Renk Ev Dekorasyon Fikirleri

Sarı renk genellikle onu kullanmakta cesaret gösterebilenlerin tercih ettiği pek fazla dekorasyonda kullanılmayan nadir patlak renklerden biridir. Genellikle kullanılsa bile küçük detaylarda kullanılır halı ve koltuk gibi dekorasyon ürünlerinde pek fazla tercih edilmez. Ancak sarının da renkleri vardır tabi örneğin yazlığınızda kullanacağınız limon çiçeği rengi ortamınızı ferahlatacaktır. Pek tercih edilmez demiştik ancak sarı birçok insanın favori rengi olabilir çünkü çok canlı ve yaşayan bir renktir. Ayrıca doğada çokça gördüğümüz tabiat renklerinden biri mesela sonbahar deyince çoğumuzun aklına sadece sarı gelebilir. Bu yüzden kullanılışı da çok yadırganmamalıdır.

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 1

Canlandırıcı, uyandırıcı ve enerjik bir yapıya sahiptir sarı renk. Enerjiyi arttırarak sinir sistemimizi uyarır ve enerjimizi son derece arttırır eğer sürekli yorgunluktan ve karamsarlıktan şikâyetçiyseniz bu rengi evinizde mutlaka bir şekilde kullanmalısınız. Sarının koru tonlarından mutlaka uzak durmanızı tavsiye ederim genellikle boğucu bir havaya sahiptir ama açık renklerini kullanmanızda hiç bir sakınca yok tabi. Kullanacağınız parlak ve açık renkli sarı renk karanlık bir ortama sahip olan mekânınızın rengini açacak ve sanki içeri güneş alıyormuş gibi bir aydınlık sağlayacaktır.

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 0

Her yerde kullanmaktan uzak durun çünkü her şeyin fazlası zarar der baktığınız yerde sarıyı ve yansımasını görürseniz zamanla ondan sıkılabilir hatta baş ağrısı yasabilirsiniz Bu yüzden dozunda kullanmaya özen gösteri ama enerjisinden faydalanmak istiyorum diyorsanız küçük dekoratif eşyalarınızda sarıyı rahatça kullanabilirsiniz bu durum evinize farklı bir şıklık katacaktır. Sarı renk lacivert, gri, siyah, yeşil, krem ve turkuaz mavi gibi renklerle kombine olmuş ev, salon dekorasyon modellerini incelemek ister misiniz?

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 2

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 3

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 4

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 5

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 6

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 7

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 8

Sarı Ev Dekorasyon Fikirleri 9