Mutfak Çeyiz Seti Modelleri 2019
Kapat

Mutfak Çeyiz Seti Modelleri

Anasayfa
Mutfak Mutfak Çeyiz Seti Modelleri
Olmazsa Olmaz Mutfak Çeyiz Seti Modelleri

Çeyiz alışverişinde hemen herkesi en çok uğraştıran şeylerden birisi kuşkusuz ki mutfak eşyaları olacaktır. Çok fazla parça, çok fazla model ve çok fazla detay içeriyor olması sebebiyle mutfak çeyiz setleri sizin önemli bir vaktinizi alacak gibi görünüyor diyebiliriz. Bu sebeple de hangi ürünleri almanız gerektiğini iyi biliyor olmak sizler için önemli bir avantaj olacaktır.

Elektronik Eşyalar: Mutfak çeyiz seti içerisinde en kolay seçim yapacağınız konu elektronik eşyalar olacak. Su ısıtıcısından kahve makinesine, blanderdan, çay makinesine kadar hemen her mutfakta bulunması gereken ürünleri toptan şekilde alabiliyorsanız ciddi indirimlerden faydalanabilirsiniz. Aksi halde parça başı ciddi miktarlar ödemek zorunda kalabileceğiniz hatırlatmalıyız.

En Gerekli Mutfak Çeyiz Seti Modelle

Yemek Takımı: Mutfak çeyiz setinin en önemli kısmı yemek takımları diyebiliriz. Bu alanda çok ama çok geniş bir ürün çeşitliliği olması hem bir avantaj, hem de bir dezavantaj diyebiliriz. Ürün çeşitliliğinin fazla olması istediğiniz tarzda modeli bulmanızı kolaylaştırırken, çok ürün olması kafanızı karıştıracaktır. Bunun yanında bir günlük kullanım için, bir de misafirler için yemek takımı  almanız gerektiğini hatırlatmalıyız.

Mutfak Çeyiz Seti Nasıl Olmalı

Tencere Takımı: Bir mutfağın olmazsa olmazı tencereler, tavalar vb ürünlerdir. Bu sebeple de tencere seçiminde bulunurken ilk olarak kullanışlı, kolay temizlenebilen ve uzun ömürlü ürünlere yönelmekte fayda var. Bu sayede belki de tencere masrafınızı tek bir seferlik yapmış olabilir ve ilerleyen yıllarda benzer bir masrafın altına girmekten kurtulabilirsiniz. Son dönemde seramik tabanlı modeller ön plana çıkarken, teflon, çelik, dökme ürünleri de göz ardı etmemelisiniz.

Yeni Mutfak Çeyiz Seti Modelleri

Aksesuarlar: Mutfağınızda en son düşüneceğiniz fakat düşünürken de en çok eğleneceğiniz kısım aksesuarlar. Biraz evvel saydığımız kalemlerin dışında kalan hemen her şey aksesuar kapsamında düşünülebilir. Bu noktada bardak altlıklarından bardak askısına, fırın eldivenlerinden, yemek ve bulaşık önlüğüne ve çiçeklere kadar birçok şey var. Bunlardan hangilerinin size ihtiyaç olduğunu ise biraz piyasayı araştırıp, ürünlere bakarak karar verebilirsiniz.

Olmazsa Olmaz Mutfak Çeyiz Seti Modelleri

Desenli kadeh ve bardak modelleri

Ev dekorasyonu sadece mobilya yada evdeki görseller değil. Desenli kadeh ve bardaklar ile de evlerinizin dekorasyonunda çok can alıcı etkiler yaratabilirsiniz. Ayrıca sadece bunu ev dekorasyonu olarak değil ev dekorasyonun bir parçası olan sofralarında vazgeçilmezi olan desenli kadeh ve bardaklardır. Dekorasyondaki hızlı değişimler sayesinde kadeh ve bardak modelleri de tasarım ve desenleriyle dikkat çekmektedir.

Bernardo seramik kaplı tava

Bernardo birbirinden şık,kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle herkesin beğenisini kazanmaktadır. Her zaman kendini yenileyen ve geliştiren bir yapıya sahip olan Bernardo seramik kaplı tava modeliyle yine evlerimize sağlığı getirmektedir.

Bernardo seramik kaplı tava içinde hibir kansorejen madde bulundurmayan, doğal mineraller ile üretilen özel bir yüzeye sahiptir. Tava yanmaz, yapışmaz, dayanıklı ve rahat temizlenme özelliği ile kemik rengi iç dokuya sahiptir.

Çift katmanlı paslanmaz çelik tabana sahip olan bu ürün uzun yıllar kullanım imkanının yanında çizilmeyen ve kaymayan yapısı ile beğeni kazanmaktadır. Tava içinde ısı eşit şekilde dağıldığından oldukça lezzetli yemekler pişirir ayrıca enerji tasarrufu da sağlarsınız.

UFO infrared ısıtıcı modelleri

Isıtıcı denilince akla gelen birkaç markadan biri de UFO. Infrared teknolojisi sayesinde son yıllarda UFO kullananların sayısı hızla artıyor. Tabii ki ısınmak isteyenleri UFO’ya yönelten çeşitli sebepler var. Bu sebeplerin başında Infrared ısıtıcıların enerji dostu ve tamamen sağlıklı olması geliyor. Kim en ekonomik yöntemle ısınmak istemez ki?

UFO inox 1200 watt infrared ısıtıcı sayesinde küçük ve orta boydaki alanlarınızı ısıtabilirsiniz. Kapalı ve yarı açık mekanlarda kullanıma uygun bu ürünü dilerseniz ufo aparatları ile dikey olarak da kullanabilirsiniz. İster duvara monte edin, ister ayaklığında kullanın. UFO inox infrared ısıtıcı KDV dahil 129 TL.

Eğer ısıtmak istediğiniz alan daha büyükse 1200 watt’lık bir ısıtıcı size yetmeyecektir. UFO, marka dahilinde hemen hemen her ihtiyaca yönelik ürünler barındırıyor. Yukarıda görmüş olduğunuz 2600 watt gücündeki oldukça şık infrared ısıtıcı yalnızca 269 TL. Uzaktan kumanda özelliği ve düşük enerji tüketimi onun en büyük avantajları.

UFO masa başında çalışan ve sürekli ayakları üşüyenleri de unutmamış. Yukarıda görmüş olduğunuz UFO ayak ısıtıcısı minimum güç tüketimi ile size maksimum keyfi sunuyor. Uzaktan kumanda ile de kontrol edebileceğiniz bu elektrikli ayak ısıtıcısının fiyatı yalnızca 99 TL.

Kış aylarının soğuğundan korunmak ve evinizde rahat bir yaşam sürebilmek için ısıtıcı arıyorsanız eğer UFO ısıtıcı modellerini araştırmadan seçiminizi yapmayın deriz. Yukarıda verilen fiyatlar ürünlerin Hepsiburada.com satış etiketleridir.

Yazımızda paylaşacağımız son saat modeli ise Karlsson marka. Bu renkli saat de, tıpkı diğer modeller gibi evinize gelen misafirler üzerinde oldukça hoş bir izlenim bırakacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir