İstikbal mobilya deluxe – maksi koltuk takımlar ve fiyatları

187

Bahar temizliği, yaz temizliği yakında başlayacak. Yenilikler, değişimler yaza ayak uydurmak için yapılacak. Ev dekorasyonunda yenilik denilince, evin baştacı olan oturma grupları, maksi takımlar, deluxe takımlar akla gelmekte. Siz, evinizin oturma grubunu yenilediniz mi? İstikbal oturma grupları modelleri birçok ev sahibine hitap etmekte. Hem koltuk modellerinin fiyatları da ceplere uygun. Yenilikçi tasarımlar bahar esintisini evinize getirecek ürünler göz atmaya değer doğrusu.

Sayfamızda yayınlanan fiyatlar güncel olmayabilir. Sipariş vermeden önce fiyat alınız.

2020 İstikbal oturma grupları arasına yeni katılan ürünler ve fiyatları:

Gallery Deluxe Takım 11.246,00 TL

Indigo Deluxe Takım 11.238,00 TL

Mikado Deluxe Takım 9.996,00 TL

Side Deluxe Takım 8.526,00 TL

Sole Deluxe Takım 7.488,00 TL

Troy Deluxe Takım 5.772,00 TL

Santa Deluxe Takım 12.190,00 TL

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 3

Dynamic Maksi Takım – 3046 TL

Dynamic Maxi Takım 2 adet üçlü ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.
Dynamic Oturma Grubu 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.
Üçlü ve ikili kanepelerinde ikişer adet kırlent bulunmaktadır.
Üçlü ve ikili kanepeler yatak ve sandık olma fonksiyonuna sahip olup tekli üniteleri sabittir.
Dynamic Kanepe Takımı çeşitli renk ve desenlere sahip kumaş ve bu kumaşlarla uyumlu deri alternatifleri ile zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 4

Dynamic S Maksi Takım – 3046 TL

Dynamic Maxi Takım 2 adet üçlü ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.
Dynamic Oturma Grubu 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.
Ürün kollarında yapılan şerit uygulamasıyla farklı ve modern bir tarza sahiptir.
Üçlü ve ikili kanepeler yatak ve sandık olma fonksiyonuna sahip olup tekli üniteleri sabittir.
Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri, yatak ve eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 6

Estilo Maksi Takım – 11.214,00 TL

Estilo Oturma Grubu yüksek standartlar, şık çizgiler ve rahatlığın mükemmel kombinasyonundan oluşuyor. Üçlü ünitesinin çift kişilik yatak, ikili ve tekli ünitelerinin ise hem yatak hem de sandık olabilme fonksiyonu evde kullanışlı bir alan yaratıyor. Üstelik Zero-Wall mekanizması koltuğu öne çekmeye gerek kalmadan yatak olmasını sağlıyor.

Estilo Maksi Takım, iki adet 3’lü koltuk, iki adet tekli koltukdan oluşmak. Modelimiz, iki adet 3’lü koltuk ve iki adet berjer ile deluxe koltuk takımı olarak da tüketicilerimize sunulabilecektir.
Estilo Maksi Takım, tekli koltuklarında sandık ve yatak özelliği mevcuttur.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 7

Gold Delux Koltuk Takımı – 10.488,00 TL

Ürünün kol kenarlarında, üçlü ünitelerin alt kısmında berjer ayaklarında yer alan altın renkli detaylar, ana kumaş uygulamaları ve lükens ayak yapısı ile son dönemin popüler tarzı olan altın renkli uygulama çizgilerini yansıtan tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.
Ürünümüzün berjer ayaklarında yer alan varak uygulaması, sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile üst düzey tasarım detaylarına sahiptir.
Gold Deluxe Takımımızda ikili kanepe alternatifi yer almakta olup, dileyen tüketicilerimiz ürünümüzü Deluxe Oturma Grubu olarak da tercih edebileceklerdir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 8

Molde Delux Takım – 9.236,00 TL

Retro tarzı tasarımı ile tarzını yansıtacak modern bir ürün

Ürünün sırt kısmında yerlan kapitone uygulaması yüksek ayak yapısı ile tasarımı farklılaştırılmıştır.
Molde ürünümüzün berjerleri; son derece estetik ve farklı tasarımı sunmaktadır
Ayrıca, Molde Deluxe Takımımızda ikili kanepe alternatifi yer almakta olup, dileyen tüketicilerimiz ürünümüzü Deluxe Oturma Grubu olarak da tercih edebileceklerdir.

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 12

Perla Delux Takım – 9.056,00 TL

Sırt minderlerinde yer alan ana kumaş uygulaması, kol kenarlarında bulunan fitilleri ve lükens ayak yapısı ile son dönemin popüler tarzı olan country çizgilerini yansıtan tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.
Ürünümüzün berjer ayakları doğal ahşaptan imal edilmiş olup, sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile üst düzey tasarım detaylarına sahiptir. Ayrıca, Perla Deluxe Takımımızda ikili kanepe alternatifi yer almakta olup, dileyen tüketicilerimiz ürünümüzü Deluxe Oturma Grubu olarak da tercih edebileceklerdir.
Perla berjer ayakları doğal ahşaptan imal edilmiş olup, sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile üst düzey tasarım detaylarına sahiptir.

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 16

Rustik Delux Takım – 12.842,00 TL

Ürünümüzün alt kasasında yer alan altın tonlarındaki klapa ve şerit uygulaması, berjer alt kasasında yer alan altın renkli detaylar ile son dönemlerde yükselişe geçmekte olan altın renkli uygulamaları ile ön plana çıkmaktadır.
Ürünümüzün berjer ayaklarında yer alan varak uygulaması, sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulamaları ile tasarım detaylarına sahiptir.
Rustik Deluxe Takımımızda ikili kanepe alternatifi yer almakta olup, talep edilmesi halinde Deluxe Oturma Grubu olarak da tercih edebileceklerdir.

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 19

Star Maksi Takım – 7.666,00 TL

Star Maxi Takımı, 2 adet üçlü ve 2 adet tekli kanepeden; Star Oturma Grubu, 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.
Ürünümüze yerden yüksek ayaklar kullanılmış olup oturum kısmındaki dikiş uygulamaları ile şık bir görüntü oluşturulmuştur.
Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri, yatak olmasının yanı sıra eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 9

Neva Delux Takım

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 10

Oscar Maksi Takım –

Oscar Deluxe Oturma Gurubu 1 adet Üçlü Kanepe + 1 adet ikili Kanepe + 2 adet Berjer
Oscar Deluxe Takım 2 adet Üçlü Kanepe + 2 adet Berjer
Oscar Maxi Takım 2 adet Üçlü Kanepe + 2 adet Tekli
Oscar Oturma Grubu 1 adet Üçlü Kanepe + 1 adet İkili Kanepe + 2 adet Tekli satış alternatifleri ile tercihinize sunulmuştur.
Trend bir uyulama olan; ürünün kollarında yer alan şerit ve fitil uygulamaları ile modern bir tarz.
Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri, yatak ve eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 0

Beverly Delux Takım –

Ürünü çekmeye gerek kalmadan kolayca temizlik yapılabilir.
Ürüne şık bir tasarım detayı sağlar.
Farklı renklerdeki mobilyalar ile uyum sağlar.
Misafirler için ekstra bir yatak alanı sunar.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 1

Delhi Delux Takım – 

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 2

Dream Delux Takım –

Dream ürünümüz, “Deluxe ve Maxi” takım alternatifi ile serimize dahil edilmiştir. Dream Deluxe Takım; iki adet 3’lü kanepe ve iki adet berjerden oluşmaktadır. Maxi takımımız ise, iki adet 3’lü koltuk ve iki adet tekliden oluşmaktadır. Ürünümüzde 2’li kanepe alternatifi de bulunmakta olup, “Oturma Grubu” seçeneğiyle de tüketicilerimize sunulabilecektir.
Dream Deluxe Takım, modern çizgilere sahip olup, trend bir uyulama olan; ürün kollarında yer alan fitil ve düğme uygulamaları ile modern tarza sahiptir.
Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri, yatak ve eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 5

Estilo Delux Takım –

Estilo Delux Takım yüksek standartlar, şık çizgiler ve rahatlığın mükemmel kombinasyonundan oluşuyor. Üstelik Zero-Wall mekanizması koltuğu öne çekmeye gerek kalmadan yatak olmasını sağlıyor.

Estilo Deluxe Takım, iki adet 3’lü koltuk, iki adet berjerden oluşmaktadır. Modelimiz, iki adet 3’lü koltuk ve iki adet tekli koltuk ile maksi takım olarak da tüketicilerimize sunulabilecektir.
Estilo Deluxe Takım’ın üçlü ünitesinde çift kişilik yatak olabilme fonksiyonu mevcuttur.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 11

Palace Delux Takım –

Palace Koltuk Takımı, evinizin şıklığına şıklık katmak için sizi İstikbal de bekliyor Bordo, bej ve çiçek deseninin bir araya gelmesinden oluşan Palace evinize lüksü getirirken, yatak ve sandık olabilme özelliği ile rahatlığı da getiriyor.
Palace Deluxe Takım; iki adet üçlü koltuk ve iki adet berjerden, Palace Deluxe Oturma Grubu; bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve iki adet berjerden oluşmaktadır.
Ürünümüz; P kollu yapısı, yüksek ayakları, mor, yeşil, mavi gibi rengarenk kumaş alternatifleri ile şık bir tasarıma sahiptir.
Ürünümüzün alt kısmında ve kol kenarlarında bulunan fitil uygulaması ile modern bir görünüm sağlanmıştır. Ayrıca, ürünümüzde yer alan ana ve düz kumaş desenli sırt kırlentleri ile konforlu ve şık bir görünüm sağlanmıştır.,
Palace Deluxe Takım, üçlü ve ikili ünitesinde bulunan “Zero Wall ve sandık özelliği sayesinde fonksiyonel açıdan geliştirilmiştir.

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 13

Rio Delux Takım –

Rio Koltuk Takımı, modern çizgileri, kromaj kaplamalı metal ayakları, yumuşak tuşeli rengarenk kumaşları ile spor tarzı takım ihtiyacına yönelik tasarlanmış şık bir takımdır.
Kol kısmında yer alan fitil uygulamaları ile birlikte kasa ön kısmında kullanılan hareketli kumuş uygulamaları ile görsel açıdan zenginleştirilmiştir.
Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 14

Rodos Maksi Takım –

Rodos Maxi Takımı, 2 adet üçlü ve 2 adet tekli kanepeden; Rodos Oturma Grubu, 1 adet üçlü, 1 adet ikili ve 2 adet tekli kanepeden oluşmaktadır.
Ürünümüze yerden yüksek ayaklar kullanılmış olup, kol ve kasa kısmı iki renk deri ile kombine edilerek zengin bir görüntü kazandırılmıştır.
Ürünümüz konfor, estetik ve modern görünümün yanı sıra, papel ahşap uygulamaları ve kol ve kasa kısmına uygulanan şerit ile şık bir görünüme sahiptir.
Ürünümüzde Zero-Wall mekanizması kullanılmış olup, ürün öne çekmeye gerek kalmadan veya yerinden oynatmadan rahatlıkla yatak konumuna getirilebilmektedir. Aynı zamanda ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri, yatak olmasının yanı sıra eşyalar için geniş bir sandık olma fonksiyonuna sahiptir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 15

Rosalyn Delux Takım – 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 17

Sevilla Delux Takım –

Sevilla Deluxe Takım modern tarzda fonksiyonel hatlara sahip olarak tasarlanmıştır.
Sevilla Deluxe Takım; üçlü, ikili ve berjer ünitelerinin kol kısmında yer alan makrome uygulaması ve oturum kısmında yer alan fitilleri ile son derece şık ve modern bir görünüme sahiptir.
Sevilla Deluxe Takımımızda ikili kanepe alternatifi yer almakta olup, dileyen tüketicilerimiz ürünümüzü Deluxe Oturma Grubu olarak da tercih edebileceklerdir.
Ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri sandık olabilme özelliği ile fonksiyonel olarak geliştirilmiştir.
Sevilla Deluxe Takımımız, tek renkli olarak sipariş edilebilme seçeneğinin yanında, farklı renklerle kombine edilebilme özelliğine de sahiptir.

 

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 18

Siena Delux Takım –

Siena Deluxe Takım; üçlü, ikili ve berjer ünitelerinin sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme uygulaması, oturum kısmında ve kol kenarlarında yer alan fitilleri ile son derece şık ve modern detaylara sahiptir.
Siena Deluxe Takımımızda ikili kanepe alternatifi yer almakta olup, dileyen tüketicilerimiz ürünümüzü Deluxe Oturma Grubu olarak da tercih edebileceklerdir
Ürünümüzün üçlü ve ikili üniteleri sahip olduğu C formu ile serimizdeki diğer ürünlere göre farklı bir oturum yapısına sahip olup, sandık olabilme özelliği ile fonksiyonel olarak geliştirilmiştir
Siena Deluxe takımımızın, üçlü ve ikili ünitelerinin sırt kısmında yer alan düğme ve çektirme, ürünümüze son derece çekici bir hava kazandırmaktadır

 2019 İstikbal Mobilya Deluxe – Maksi Takımlar ve Fiyatları 20

Valerya Delux Takım –

Ürünümüzün alt kasasında ve kol kenarlarında yer alan altın tonlarındaki fitil uygulaması, lükens tasarımlı ayakları ve son derece şık bir tasarıma sahip berjer ünitesi ile trendlerin birleştiği bir modeldir.
Ürünümüzün yüksek lükens ayak yapısına sahip berjer ünitesi, üçlü ve ikili ünitelerin sırt kısmında yer alan fitil uygulamaları ile son derece şık tasarım detaylarına sahiptir.
Valerya Deluxe Takımımızda ikili kanepe alternatifi yer almakta olup, dileyen tüketicilerimiz ürünümüzü Deluxe Oturma Grubu olarak da tercih edebileceklerdir.

SAYFANIN ALT KISMINDA BULUNAN YORUM ALANINI KULLANARAK SORU VE ÖNERİLERİNİZİ YAZABİLİRSİNİZ. 👇

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın