İpek Mobilya Kanepe Modelleri ve Fiyatları

4.099

İpek mobilya yeni sezon için çok  şık ve iddialı kanepe modelleri hazırlamış gibi duruyor. Bu kanepe modellerine hayran kalmamak neredeyse imkansız gibi. Her anlamda dekorasyonlara büyük avantajlar kazandırabilecek olan bu kanepeler ile sizlerde ev dekorasyonlarınız da inanın bana büyük katkılarda bulunabileceksiniz.

İpek mobilya maksi modelleri ve fiyatları

patara ipek deluxe oturma grubu

PATARA DELUXE OTURMA GRUBU  7498 TL

perm ipek deluxe oturma grubu

PERM DELUXE OTURMA GRUBU  9495 TL

pilot ipek oturma grubu

PİLOT OTURMA GRUBU  5471 TL

rio ipek deluxe oturma grubu

RİO DELUXE OTURMA GRUBU  9536 TL

riga ipek deluxe oturma grubu

RİGA DELUXE OTURMA GRUBU  6941 TL

alegro ipek deluxe oturma grubu

ALEGRO OTURMA GRUBU  9198 TL

salerno ipek oturma grubu

SALERNO OTURMA GRUBU  9275 TL

   

ASTOR DELUXE OTURMA GRUBU 5114 TL

ANİTA DELUXE OTURMA GRUBU 5391 TL

ALYA MAKSİ OTURMA GRUBU 5411 TL

ALESTA DELUXE OTURMA GRUBU 8007 TL

PANDORA MAKSİ OTURMA GRUBU 4243 TL

     

LUNA MAKSİ TAKIM (KOLSUZ) 5508 TL

LUNA MAKSİ TAKIM (KOLLU) 6580 TL

ELENA MAKSİ OTURMA GRUBU 6426 TL

BELİNDA MAKSİ OTURMA GRUBU 4524 TL

BERTA DELUXE OTURMA GRUBU

 

 

Türkiye’de kanepe yada maksi takımı satan bir çok ünlü marka bulunuyor. Mondi, İstikbal, Bellona gibi firmalarında yanında son yıllarda Kilim ve İpek mobilya da kanepe konusunda popüler firmalar arasında yer alıyor. Maksi takımı almak isteyenlerin seçenek yaparken iki şeye dikkat ettiği biliyor. Birincisi marka tercihi. İkincisi fiyat. Kullanıcıların marka seçimi yapmalarının sebebi tabii ki güven ve kalite unsurudur. Tabii şunu da belirtelim ki, ünlü markaların dışında İstanbul, Ankara, İnegöl ve Kayseri’de yüzlerce maksi ve kanepe takımı üreten imalatçı firmalar bulunuyor.

İpek mobilya kanepe modelleri, ev dekorasyonun da  hem şıklık hem de rahatlık konusunda  büyük katkılar  kazandırabilirler. Çünkü İpek mobilya kanepeler çeşitleri mobilya sektöründe yer alan diğer kanepe modellerinden daha iddialı ve özel tasarımları ile biraz daha ön plana çıkmış duruyor. Evlerinizde  dekorasyon açısından  özel bir değişime gitmek istiyorsanız  ve buna mobilyalarınızı değiştirerek  başlamak istiyorsanız sizler için seçtiğimiz İpek mobilya kanepe modellerine bir göz atmalısınız. Aklınızdaki özel tasarımı İpek mobilya koleksiyonları içerisinde rahatlıkla bulabileceksiniz.

 

Farklı renkler ve tasarımlar altında sunduğu çeşit çeşit kanepe modelleri ile her zevke ve tarza uygun seçenekler sunan İpek mobilya, hazırladığı yeni kanepe serileri ile dekorasyonlarınıza büyük kazançlar sağlayabilir. Özel yapıları sayesinde, oturma odası ve salonlarınız için gerçekten önemli alternatifler olabilecek İpek mobilya kanepeleri ile kendiniz için tam olarak özel bir ortam yaratabileceğinizi bilmeli ve bu ürünlere yakından bir göz atmalısınız.

 

İpek mobilya kanepe fiyatları 4200 Tl’den başlayan fiyatlar ile artarak devam etmektedir. İpek mobilya ayrıca müşterileri içinde kolaylık sağlayarak kredi kartına taksit imkanı sağlamaktadır.

 

 

EN GÜZEL DÖŞEMELİK VE PERDE KUMAŞLARI (TIKLA)

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇  
Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın