İç Kapı Renkleri Modelleri Nasıl Olmalı?

4.588

Ev tadilat dekorasyonu yapanların iç kapı renk değişimi için çeşitli modeller sunduğumuz yazımıza incelemenizi tavsiye ederiz. Ev içindeki kapıların dekorasyona etkisi çok fazla. Bu yüzden de hangi renkte olacağına iyi karar vermek gerekiyor. Çünkü kapının rengi tahminleriniz ötesinde bir öneme sahip. Özellikle de modern bir dekorasyon yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı noktalar olduğunu belirtmeliyiz.

İç Kapı Renkleri Modelleri Nasıl Olmalı?

Beyaz: Modern bir dekorasyon için kapı rengi seçerken ilk olarak bakmanız gereken renk beyaz olacaktır. Beyazın sade ve şık görüntüsü sayesinde evdeki genel dekorasyonu dizayn etmek çok daha kolay olacaktır. Ayrıca beyaz birçok renkle kombinlenebildiği için dekorasyonu yaparkenki alternatiflerinizin de artacağını unutmamalısınız. Amerikan kapı renkleri sunduğumuz galerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Modern Beyaz Kapı Modeli

Şampanya: Kapı boyası deyince ilk akla gelen renklerden biridir. Özellikle 2019 yılından itibaren çok popüler olmaya başladı. Son dönemin trend renklerinden birisi olan şampanya rengi, kapılar için güzel bir seçenek olacaktır. Fakat şampanya rengini kullanacaksanız zeminin de buna yakın bir tona sahip olması gerekiyor. Kapı ile zemin arasında çok fark olduğu zaman görsel açıdan dengeyi sağlamak büyük bir problem haline geliyor.

Bej Kapı Rengi Önerisi

Bej: Bej rengi özellikle Amerikan kapılar için ilk tercihlerden birisi olacaktır. Hatta kum beji hem kapı için hem de zemin için çok doğru bir tercih diyebiliriz. Bu yüzden bej rengini göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Modern Dekorasyon İçin Kapı Rengi Önerisi

Krem: Son olarak sizlere önereceğimiz renk krem oluyor. Kremin de dekorasyona kattığı farklı bir hava var. Eğer ki biraz daha farklı olmak istiyorsanız kremi mutlaka seçenekler arasında dahil etmelisiniz.

Evinizde ve işyerlerinizde kolayca kullanabileceğiniz ve bunun yanında hoş görüntüsü ve sağlamlığıyla dikkat çeken pvc sürme kapılar, artık neredeyse bütün evlerde ve işyerlerinden mevcut.Kolay monte edilebilen ve daha temiz bir görünüm sağlayan bu modeller üstelik çok uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.Pvc sürme kapı modellerin en önemli özelliklerinden biri de hava yalıtımlı olması.Kapıların ve camların gerçekten çok sağlam olması.


Mobilya Hocası

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın