Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Dekorasyonu Modelleri 2019
Kapat

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Dekorasyonu Modelleri

Anasayfa
Ev Dekorasyonu Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Dekorasyonu Modelleri

Ebeveynler için banyolu yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı? Gardırop, şifonyer, yatak ve divan takımı, komodinlerin yeri oldukça önemli. Burada ilk dikkat etmeniz gereken nokta odanın büyüklüğüdür. Eğer odanız yeterince büyük değilse eşyalarınızı buna göre almanız gerekiyor. Bunu hatırlatmamızın sebebi ebeveyn banyosu olan yatak odalarının bazen küçük olduğu yada kullanışsız olduğu bilinmektedir. Bu sebeple alacağınız yüklük, gardırop gibi kaba eşyaların odaya sığması ve gözü yormaması gerekiyor.

Ebeveyn banyolu evler artık neredeyse ev almak isteyen herkesin hayal ettiği yatak odası modeli oluyor. Böyle küçük bir banyosu olan bir odasın iç dekorasyonu ve banyonun birbirine uyumlu olması hem odanın görselliğini zenginleştirecek hem de daha rahat bir ortam sunacaktır. Ebeveynlerin ve çocukların banyolarının ayrı olması bir şart değil ama artık olması gereken bir hoşluk. Bu yüzden çoğu kişi evini tadilattan geçirip yatak odalarında bir banyo eklemeyi ihmal etmiyor. Bu tarz odaların banyoları küçük olacağından dolayı kullanılan eşyalar da büyük ve yer kaplayan tarzda yapılmış olmamalıdır. Bu ebeveynlerin daha rahat kullanımını sağlar. Yatak odasındaki perdeler ve yatak örtüleri ile banyonun renkleri birbirine uyumlu bir görüntü sergilemelidir.

Banyo ve odanızın modern ve şık bir görüntüde olmasına dikkat edin aman kim görüyor diye düşünmeyin sadece kendiniz için bile olsa bu durumu ihmal etmeyin ve bu değişimin evliliğinize de katkı yapacağını göz ardı etmeyin.

Evinizin metrekaresinin düşük olduğu bu durumlarda ebeveyn banyoları işinizi çok kolaylaştıracaktır. Banyo dolaplarınızı ve duş kabininizi seçerken de özenli davranmalısınız. Sıradan modellerden uzak durun unutmayın değişim tek yönlü olan bir şey değildir. Yaptığınız bu küçük değişimle daha büyük değişimler sağlayacaksınız…

Banyo mobilyalarında bir eskiye dönüş modası hâkim ancak siz bunu modernle karıştırıp daha güzel bir ebeveyn banyosu yaratabilirsiniz.

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Modelleri 0

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Modelleri 1

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Modelleri 2

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Modelleri 3

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Modelleri 4

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Modelleri 5

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Modelleri 6

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Modelleri 7

Ebeveyn Banyolu Yatak Odası Modelleri 8