Dekoratif Renkli Ahşap Sandık Kasa Modelleri ve Fiyatları 2018 2019
Kapat

Dekoratif Ahşap Kasa Modelleri ve Fiyatları

Anasayfa
Aksesuarlar Dekoratif Ahşap Kasa Modelleri ve Fiyatları
Dekoratif ahşap kasa fiyatları

İlk gördüğüm anda hayran kaldığım dekoratif ahşap kasalar evin, ofisin, bahçelerin ve verandaların bir anda havasını değiştirmektedir. 2019 dekoratif ahşap kasa modellerini evinizin tarzı ne olursa olsun bir köşede kullanabilirsiniz. Ortama yaşanmışlık katan bu aksesuar dekoratif sandık modelleri yaşam alanınıza renk katmaktadır.

Kasalarla dekorasyon yaparken sandıkları istediğiniz renklerde boyayarak kullanabilirsiniz. Ahşap sandık dekorasyonu duvar rafı, orta sehpa, ayakkabılık, vitrin, mutfak dolabı, süs eşyası, çiçeklik gibi bir çok amaç için kullanılabilir. O kadar çok kullanım alanı vardır ki siz bile incelediğinizde şaşırabilirsiniz.

Dekoratif renkli tahta kaza modelleri 2019 yılında da moda olmaya devam ediyor. Evinize farklı ve güzel dikkat çeken bir tasarım yapmak istiyorsanız bu tür tahta eşyaları boyayarak farklı manzaralar oluşturabilirsiniz.

Kasalardan Dekor Yapın

Dekorasyon Modelleri sunan sitemizin farklı kategorilerinde sizin tarzınıza uygun fikirler de bulunuyor. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Tahta sandık dekorasyonu için sandıkları istediğiniz ölçülerde hazırlatıp boyasını kendiniz yapabilirsiniz. Alt kısmına tekerlekler koyarak hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Üzerine koyacağınız sünger ve kumaş ile güzel bir tabure dahi yapabilirsiniz.

Orjinal bir kitaplık yapmayı düşünüyorsanız dekoratif ahşap sandıklar tam da size göre olacaktır. Ahşap sandık kitaplık modelini istediğiniz kadar sandığı birleştirerek ve duvara monte ederek kullanabilirsiniz. İçerisine yine kontraplaktan küçük bölmeler ve raflar hazırlayabilirsiniz.

Bebek odası ve çocuk odasında ortada ki oyuncakları toparlamak için en ideal tercih ahşap sandıklar olabilir. Evde farklı tasarımlar yapmak isteyenlere küçük ahşap kasaları kullanmanızı tavsiye ederiz. İşte renkli şirin tahta kasalar.

Dekoratif renkli tahta kaza modelleri 2018

renkli kasa modelleri

Renkli kasalar evlerde farklı dekor oluşturmak isteyenler için hem uygun ve hem de şık tasarımlara sahip kasaların fiyatları boylara göre değişiyor. 30 TL başlangıç fiyatıdır.

Dekoratif ahşap kasa fiyatları

Dekoratif ahşap kasa fiyatları: 80 TL. Bu kasaların boyutlarına göre fiyat değişiyor. 30 TL’den başlıyor fiyatlar.

Pembe, mavi ve yeşil renklerden oluşan bu kasalardan ister kitaplık ve isterseniz dekoratif bir ortam hazırlayabilirsiniz. Kasaların boyanmış hali ile tanesi 110 TL’dir.

renkli kasa modelleri

Renkli kasalar evlerde farklı dekor oluşturmak isteyenler için hem uygun ve hem de şık tasarımlara sahip kasaların fiyatları boylara göre değişiyor. 30 TL başlangıç fiyatıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir