Bebek Odası Aksesuar Modelleri 2019
Kapat

Bebek Odası Aksesuar Modelleri

Anasayfa
Bebek Odası Bebek Odası Aksesuar Modelleri

Bebek odasını daha güzel hale getirebilmek adına kullanacağınız aksesuarlar, doğru seçilmeleri halinde bebek odasını bambaşka bir havaya büründüren aksesuarlardan son dönemde popüler olanlara değinmek ve sizlere de fikir vermek istiyoruz.

Bebek odası mobilya aksesuarları

Sepet Modelleri: Bebek odası ile sepetlerin ne alakası olduğunu soranlar mutlaka olacaktır. Fakat bebek odasında küçük, renkli sepetlerin varlığı ortama farklı bir hava katacaktır. Bebeğinizin cinsiyetine göre bu sepetlerin rengine karar verebilir, sepetlerin içini de bebeğinizin oyuncakları ile doldurabilirsiniz.

Bebek Odası Aksesuarları

Aydınlatma Aksesuarları: Bebek odasındaki en önemli aksesuarlar içerisinde aydınlatma aparatları geliyor. Aydınlatma aparatları bebeğinizin geceleri ihtiyaç duyduğu loş ortamı sağlamakta işinizi fazlasıyla kolaylaştıracaktır. Bu noktada da üzerinde küçük hayvan figürlerinin bulunduğu modellere yönelebilirsiniz.

Kaliteli Bebek Odası Aksesuar Modelleri

Duvar Aksesuarları: Duvarlarda aksesuarlardan mahrum bırakmamanız gereken yerlerden birisi. Duvarlara yerleştireceğiniz farklı figürler sayesinde odanın görüntüsünü değiştirebilir, bebeğinizin de uyanık olduğu saatlerde ilgisini çekecek objeleri de odaya yerleştirmiş olursunuz.

Şirin Bebek Odası Aksesuarları

Çerçeve Modelleri: Bebek odalarındaki en güzel ve en özel aksesuarlardan birisi de çerçevelerdir. Bebeğinizin fotoğraflarını yerleştirebileceğini çerçeveler ortama samimi bir hava da katacağı için hoşunuza gidecektir.

Tavan Aksesuarları: Bebeğinizin ilk birkaç ay boyunca sürekli olarak yatacağını ve tavana bakacağını dikkate alırsak tavana asılacak, sarkan aksesuarlar bebeğinizin ilgisini fazlasıyla çekecek ve hoşuna da gidecektir.

 2019 Bebek Odası Aksesuarları

Bebek beşik modelleri ve beşikler son yenilikler ile birlikte geliyor. Artık eskisi gibi bebek beşikleri sallama dönemi sona erdi. Yine bebek beşikleri ile birlikte kenarlarında bulunan düğmeleri ile birlikte kendi kendine uyuyan bebekler olabilecek. Beşiklerin kenarlarında bulunan düğmeleri sayesinde sallanma hızı ile bebeğin uyuma süresini kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Graco markası olan bebek beşikleri 130 dolar civarlarında.

Çocuk sandalyesi ile çocuklarınıza özel sandalye seçenekleri bulabilirsiniz. Çocuk sandalyesi farklı renk ve şekillerde çocuklarınız için güzel tasarımları ile öne çıkıyor. Bunun yanı sıra tv izlerken yada otururken çocuklarınızın zaman geçirmeleri için ise ergonomik ve rahatlık bakımından güzel bir biçimde dizayn edilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir