Alfemo Genç Odası Takımları Fiyatları 2022

Alfemo genç odası ve çocuk odası ile sınırlı kalmayıp yemek odası, yatak odası gibi geniş bir yelpazede çalışan panel mobilya üretiminde çok sağlam adımlarla ilerlemekte olan mobilya markalarından bir tanesidir. Son dönemlerde sağlamlık ve kaliteli tasarım anlayışını bir arada sunabilen bu kadar kapsamlı bir başka mobilya firması daha bulmak zor. Alfemo genç odası takımları ile özellikle görünümün yanı sıra sağlam olması gereken pek çok modülü, gerekliliğinden daha sağlam şekilde üreterek, kullanıcılarının sevgisini kazanmış olan bir markadır.

Alfemo genç odası ve çocuk odası ile sınırlı kalmayıp yemek odası, yatak odası gibi geniş bir yelpazede çalışan panel mobilya üretiminde çok sağlam adımlarla ilerlemekte olan mobilya markalarından bir tanesidir. Son dönemlerde sağlamlık ve kaliteli tasarım anlayışını bir arada sunabilen bu kadar kapsamlı bir başka mobilya firması daha bulmak zor. Alfemo genç odası takımları ile özellikle görünümün yanı sıra sağlam olması gereken pek çok modülü, gerekliliğinden daha sağlam şekilde üreterek, kullanıcılarının sevgisini kazanmış olan bir markadır.

 

Alfemo Plus Genç Odası

Alfemo Plus Genç Odası Fiyatı: 4510 TL

 

Uzun yıllardan beri Alfemo Kids genç odası takımları ile çok farklı çözümleri bir arada sunabilmesiyle bilinmektedir. Renkli dolaplar, sade kitaplık ve ders çalışma masası, takıma uygun şifonyer, konforlu ve kaliteli divan ve yatak takımı ile oldukça şık takımlar satışları devam ediyor. Alfemo çocuk odası takımları incelendiğinde, estetik açıdan bir çok farklı tarza hitap eden modellerin yer aldığını görebilmekteyiz. Bunun yanı sıra genç odaları çok hareketli alanlar olduğu için çok fazla sağlam olmalı ve uzun yıllar yıpranmadan dayanabilmelidir. Bu özellikleri bünyesinde barındıran Alfemo mobilya genç odası modelleri 2022 senesinde de, gençlerin gözdesi olacak gibi duruyor.

 

Alfemo Vintage Mode Genç Odası

Alfemo Vintage Mode Genç Odası Fiyatı: 9155 TL

 

Genç odası tercihi yaparken biraz da gençlerin fikirlerini almayı unutmayın. Artık onların çocuk olmadığını, kendi iradelerinin ve zevklerinin olduğunu unutmayın. Sizin beğendiğiniz ve çok şık olarak gördüğünüz bir mobilya takımı onlar için pek de hoş olmayabilir.

 

Alfemo Mate Compact Room Genç Odası Fiyatı: 9030 TL

 

Alfemo Villa Genç Odası Fiyatı: 6940 TL

 

Alfemo Yuchi Genç Odası Fiyatı: 8615 TL

 

SORU VE ÖNERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ YORUM PANELİNİ KULLAN

👇

Alfemo Clara Genç Odası Fiyatı: 11590 TL

 

Alfemo Moi Beyaz Genç Odası Fiyatı: 6230 TL

 

   

Alfemo Anka Genç Odası Fiyatı: 8555 TL

 

Alfemo Denim Genç Odası Fiyatı: 11830 TL

 

Alfemo Micasa Genç Odası Fiyatı: 9990 TL

 

Alfemo Admiral Genç Odası Fiyatı: 9145 TL

 

Alfemo Flamingo Genç Odası Fiyatı: 9280 TL

 

Alfemo Irony Genç Odası Fiyatı: 8985 TL

 

Alfemo Alaçatı Genç Odası Fiyatı: 8310 TL

Alfemo mobilya Alaçatı genç odası takımı indirimli fiyatıdır. Oldukça eğlenceli ve zevki tasarıma sahip olan bu model genç kızlar için özel olarak tasarlandı. İnce işçilik ve dekorasyon tarzı ile dikkatleri çeken Alaçatı’da 3 kapılı gardırop, çalışa masası, komodin, karyola bulunmaktadır ayrıca ekstra ücretle takıma box modül, şifonyer, yatay duvar modülü, başlık, sandalye ve şifonyer aynası eklenebilmektedir. Oldukça fonksiyonel şekilde tasarlanan oda takımı geniş saklama alanı ile ortalıkta bulunan fazla eşyalar için alana da sahiptir.

 

 2019 Alfemo Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 2

Alfemo Campus Genç Odası Fiyatı: 9520 TL

 

Alfemo çocuk odaları hem görüntüsü hem de şık duruşuyla gençlerin beğenisini kazanırken aynı zaman da ebeveynlerinde ilgisini çekiyor. Gençlerin şıklık ve tasarımları ilgisini çekerken sizlerin de fiyatı ve kalitesi ilginizi çekiyordur. Çünkü her aile çocukları için en iyi ürünü almak ister fakat iyi bir ürün alırken de fiyat konusunda seçici davranmak zorunda kalabiliyor. Alfemo mobilya genç odası takımları bu konuda aileler için tercih edilebilecek en iyi ürünlerden birisidir. Alfemo mobilya diğer mobilya markalarına göre fiyat ve kalite endeksine göre alınabilecek en cazip mobilya firmalarındandır.

Vermiş olduğumuz Alfemo genç odası fiyatlarının güncel maliyetlere göre artış gösterdiğini unutmayın. Sipariş vermeden önce güncel bilgi almayı unutmayın.

Alfemo Çocuk Odası Takımları

Alfemo GPS Racer Genç Odası Fiyatı: 10115 TL

 

Muhteşem konfor ve kaliteye sahip Alfemo genç odası takımlarını size genel olarak anlattıktan sonra bu odaların 2022 yılıyla birlikte sizlere sunulurken getirdiği yenilikleri inceleyelim. Genç odalarında genellikle neler bulunduğunu sizde biliyorsunuz. O yüzden bu ürünleri tek tek anlatmak yerine değişen trendi anlatalım. Öncelikle; genç odalarının 2022 yılıyla birlikte cıvıl cıvıl geldiğini söyleyebiliriz. Hem kız hem de erkek modellerinde renk çılgınlığını fazlasıyla görüyoruz. Kullanımı artış gösteren renkler arasında ise turuncu, turkuaz gibi renklerin birlikteliği sıklıkla gözleniyor. Konfor ise üst düzeye çıkarılmış durumda. Çalışma masasının takım sandalyesinde sadelik yerine desenler ön plana çıkıyor.

 

Alfemo Spiderman Genç Odası Fiyatı: 10265 TL

 

En iyi ve en şık genç odalarının Alfemo’da bulunduğunu biliyorsunuz. Hem görünümüyle hem de fark yaratan tarzıyla gençlerin kalbini kazanırken sizin de diğerlerine nazaran beğeninizi kazanmayı başarıyor. Tabi ki gençler konfor ve görüntüsüyle ilgilenirken siz de kalite ve fiyatıyla ilgileniyorsunuz. Hem kaliteli bir genç odası bulmak hem de bütçenizi zorlamayacak kadar uygun fiyata olmasını sağlamak kolay bir şey değildir. Ama Alfemo sayesinde hem uzun yıllar size eşlik edecek genç odasına sahip olurken hem de en uygun fiyata sahip olmanın keyfini yaşıyorsunuz. Herkes bu kadar şık bir odanın maliyetinin yüksek olacağını tahmin ederek size fiyatını soracak siz de yüzünüzdeki tebessümle onlara çok düşük bir fiyata sahip olduğunuzu anlatacaksınız. İşte o zaman herkes bu genç odalarına sahip olmak isteyecek.

 

Alfemo Cars Genç Odası Fiyatı: 16625 TL

 

Alfemo Frozen Genç Odası Fiyatı: 10665 TL

Ürün kızlar için hayallerini süsleyen bir tarza sahiptir. Çizgisindeki doğallık, ahşaptaki yumuşaklık ve karyola başlığında bulunan dekoratif örtüsü ile hoş bir görünüm sağlamaktadır. Klasik ve soylu bir tasarım olan Ballerina’da kendinizi bir prenses gibi hissedeceksiniz. Klasik tarzdan hoşlanan bireyler için uygun seçim olacaktır. Takım içinde karyola, 2 kapılı gardırop, komodin ve çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca ek bir ücret vererek başlık, duvar modülü, sandalye, kitaplık, tavan, masa aydınlatma, aynalı şifonyer, yatak örtüsü ve cibilike sahip olabilirsin. Tüm bunlarla beraber şahane bir genç kız odası olacaktır. Oda takımının rengine uygun bir şekilde boyanan oda oldukça aydınlık ve zarif bir hal alacaktır.

Alfemo Ballerina Genç Odası Fiyatı: 8030 TL

Alfemo genç odası Ballerina Hayatınıza soylu bir dokunuş… Ballerina… Alfemo son yıllarda mobilya sektöründe hızla yükselen markalardan biri. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda en mükemmel çözümleri sunma gayreti onları bu sektörde vazgeçilmez yapan unsurlardan sadece biri. İşte Alfemo’nun çocuklara hitap eden oda takımı: Ballerina genç odası.

 

Alfemo Selena Gümüş Genç Odası

 

Alfemo Retro Pembe Genç Odası

 

Alfemo Retro Ceviz Genç Odası

 

Alfemo Paris Genç Odası

 

Alfemo Mira Genç Odası

 

Alfemo Miço Genç Odası

 

Alfemo Lofter Genç Odası

 

Alfemo Lila Genç Odası

 

Alfemo İnci Genç Odası

 

Alfemo Elips Red Genç Odası

 

Alfemo Elips Blue Genç Odası

 

Alfemo City Genç Odası

 

Alfemo Carmen Genç Odası

 

Alfemo Asos Genç Odası

 

Alfemo Arabalı Genç Odası

 

Alfemo Siena Genç Odası

 

Alfemo Active Genç Odası

 

Alfemo Rosa Genç Odası

 

Alfemo Julien Genç Odası

 

Alfemo Venüs Genç Odası

 

Alfemo Soho Mavi Genç Odası

 

Alfemo Trio Genç Odası

 

Alfemo Active Genç Odası: Alfemo genç odası takımları içinde şık bir model.

 

Alfemo Viva Genç Odası

 

Alfemo Selena Pembe Genç Odası

 

 2019 Alfemo Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 3

Alfemo Color Mix Genç Odası

Renkleri karıştır odanı belirle… Alfemo, Color Mix genç odası takımında çocukların ruhuna hitap etmeyi amaçlamış. Bunu büyük ölçüde başardığını söyleyebiliriz. Özellikle erkek çocukların ilgisini çekebilecek bir tarza sahip.

 

 2019 Alfemo Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 4

Alfemo Mobilya Dolce Genç Odası

Ruhunda Starlık olanlara özel Alfemo ürünlerinin hepsinin ortak özelliği kaliteli olmaları. Defalarca söküp takılmaya müsait bu ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz. 2022 yılında çocuğunuza veya kızınıza güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız işte ilginizi çekebilecek diğer Alfemo Mobilya genç odası modelleri. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak için en yakın Alfemo mağazasına gidebilir veya Alfemo’nun resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 2019 Alfemo Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 5

Alfemo Mobilya Energy Genç Odası

Haydi canlan, güne zinde başla… Alfemo’da çocuklar için oda takımları sınırlı olsa da, gençler için oda takımı seçenekleri oldukça fazla. Bu seçenekler arasındaki en makul oda takımlarından biri de yukarıda gördüğünüz Star oda takımı. Göz yormayan, ferah renklerle oluşturulmuş, her türlü ihtiyaca cevap verebilen eşsiz bir oda takımı.

 

 2019 Alfemo Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 6

Alfemo Mobilya Pretty Girl Genç Odası

Kontrast şıklı. Yalın ve modern… Pretty Girl. Bu modelin çalışma masası da gençlerin düzenli bir şekilde çalışmalarına olanak verecek şekilde tasarlanmış. Masanın yüzeyi çalışma ortamı için oldukça yeterli, sol alt kısımda da bir saklama bölmesi bulunuyor.

 

Aşağıda sizler için Alfemo genç odası takımları ve diğer markaların genç odası takımlarının modellerinden oluşan Alfemo Mobilya Genç Odaları isimli bir resim albümü hazırladık. Umarım resim albümümüz de gezinirken aradığınız modeli bulabilirsiniz. Sizlere şimdiden iyi seyirler.

Bu Yazıyı Paylaş! Paylaş Tweetle Paylaş

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın